منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • 3 بهترین افزونه جستجوی صوتی برای وردپرس

3 بهترین افزونه جستجوی صوتی برای وردپرس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
3 بهترین افزونه جستجوی صوتی برای وردپرس

در حالت ایده آل، وب سایت وردپرس شما و محتوای آن باید تا حد امکان برای بازدیدکنندگان زیادی در دسترس باشد. از جمله موارد دیگر، قابلیت دسترسی تضمین می کند که کاربران کم بینا نیز می توانند در سایت شما حرکت کنند و از آن لذت ببرند. با افزونه‌های جستجوی صوتی وردپرس، می‌توانید به مخاطبان خود کمک کنید تا محتوای مورد نظر خود را بدون نیاز به تایپ درخواست‌های خود بیابند.

راهنمای امروز نشان می دهد که چگونه این ویژگی می تواند دسترسی به وب سایت شما را بهبود بخشد. در ادامه، تعدادی از بهترین افزونه های جستجوی صوتی برای وردپرس را بررسی می کنیم. بیا شروع کنیم!

افزونه های جستجوی صوتی وردپرس چیست؟

اکثر بازدیدکنندگان با کلیک بر روی عناصر، وارد کردن پرس و جوهای خود و در غیر این صورت تعامل بصری با محتوای شما، وب سایت شما را هدایت می کنند. با این حال، برخی از کاربران ممکن است دارای اختلالات بینایی باشند که آنها را از انجام این اقدامات به راحتی باز می دارد.

با یک افزونه جستجوی صوتی، می توانید به بازدیدکنندگان اجازه دهید تا از وب سایت شما فقط با صدای خود استفاده کنند. به عنوان مثال، آنها می توانند محصولات را در فروشگاه آنلاین شما جستجو کنند و محتوای خاصی را در وبلاگ شما بیابند.

احتمالاً قبلاً قابلیت های جستجوی صوتی را در دستگاه تلفن همراه خود یا حتی در موتورهای جستجو مانند Google دیده اید:

جستجوی صوتی گوگل

ارائه جستجوی صوتی می تواند از دیدگاه تجربه کاربری (UX) بسیار ارزشمند باشد. بازدیدکنندگانی که در غیر این صورت در یافتن و خواندن محتوای شما با مشکل مواجه می‌شوند، می‌توانند راحت‌تر به وب‌سایت شما پیمایش کنند. بنابراین، زمانی که به اطلاعات، محصولات یا خدمات نیاز دارند، بیشتر به سراغ شما می آیند.

همچنین، دسترسی به وب سایت شما یک حرکت هوشمندانه بهینه سازی موتور جستجو (SEO) است. اگرچه دسترسی در حال حاضر یک عامل مستقیم در رتبه بندی گوگل نیست، جان مولر وکیل جستجو بر اهمیت آن تاکید می کند. در واقع، ابزار Lighthouse گوگل شامل یک بررسی کننده دسترسی است که به بهبود کیفیت وب سایت شما کمک می کند.

همچنین، افزونه های جستجوی صوتی فقط برای کاربران شما نیستند. نصب یکی از این ابزارها می تواند به شما کمک کند تا در سایت خود پیمایش کنید و اقداماتی را برای اهداف توسعه یا طراحی انجام دهید. توانایی “گفتن” سایت شما می تواند سرعت گردش کار شما را بیش از کلیک فیزیکی روی عناصر و تایپ دستورات افزایش دهد.

در نهایت، پلاگین های جستجوی صوتی معمولاً به راحتی تنظیم می شوند. شما فقط باید چند تنظیمات را پیکربندی کنید و وب سایت شما آماده گوش دادن خواهد بود!

3 بهترین افزونه جستجوی صوتی برای وردپرس

حال بیایید به سه مورد از بهترین افزونه های جستجوی صوتی برای وردپرس نگاهی بیندازیم. ما این ابزارها را بر اساس سهولت استفاده، ویژگی‌های عمومی و گزینه‌های سفارشی‌سازی رتبه‌بندی کردیم.

1. WP سریعترین جستجوی سایت توسط Expertrec

WP سریعترین جستجو در سایت

WP Fastest Site Search افزونه ای پیشرفته است که نوار جستجوی جدیدی را به وب سایت شما اضافه می کند. دارای ویژگی های مختلفی از جمله جستجوی صوتی، جستجوی PDF و جستجوی تصویر است. علاوه بر این، این افزونه شامل ویژگی تکمیل خودکار و تصحیح خودکار برای بهبود تجربه ناوبری برای بازدیدکنندگان شما است.

علاوه بر این، WP Fastest Site Search برای کار با WooCommerce طراحی شده است. بنابراین، مشتریان می توانند به راحتی با استفاده از صدای خود در فروشگاه آنلاین شما حرکت کنند. همچنین می توانید فیلترهای سفارشی و تنظیمات کنترل رتبه بندی جستجو را اعمال کنید که ترتیب نمایش نتایج شما را تعیین می کند.

ویژگی های کلیدی برای سریع ترین جستجوی سایت WP:

 • به بازدیدکنندگان امکان جستجوی صوتی یا نوشتاری بدهید.
 • فیلترهای جستجو را اعمال کنید و همه نتایج جستجوی مرتبط را نمایش دهید.
 • به مشتریان اجازه دهید از یک نوار جستجو در چندین وب سایت و زیر دامنه جستجو کنند.

جستجوی صوتی خبره

توجه داشته باشید که برای استفاده از افزونه باید برای یک حساب Expertrec ثبت نام کنید. ویژگی جستجوی صوتی همیشه رایگان است، اما سایر فیلترها و ویژگی‌های جستجو پس از استفاده آزمایشی رایگان 14 روزه متحمل هزینه خواهند شد.

جستجوی سریع سایت WP برای شما مناسب است اگر…

 • شما یک فروشگاه WooCommerce را مدیریت می کنید.
 • به دنبال یک پلاگین کنترل صوتی رایگان اما سفارشی هستید.

سریعترین قیمت جستجوی سایت WP: افزونه اصلی برای جستجوی صوتی رایگان است. سایر ویژگی های جستجو از 9 دلار در ماه شروع می شود. | درباره سریعترین جستجوی سایت WP بیشتر بدانید.

2. دستیار مجازی

دستیار مجازی.

اگر به دنبال راهی برای کنترل و جستجوی وب سایت خود با صدای خود هستید، سرمایه گذاری روی دستیار مجازی را در نظر بگیرید. با استفاده از تنظیمات این افزونه، می توانید به سایت وردپرسی خود دستور دهید تا اسکرول کند، پیوندها و برگه ها را باز کند، محتوا را درج کند و عناصر مختلف را جستجو کند.

یک دستیار مجازی هم در پشت و هم در قسمت جلوی سایت شما کار می کند. اگرچه این افزونه در درجه اول برای استفاده شما است، اما می توانید به مشتریان اجازه دهید با رای خود مواردی را به سبد خرید ووکامرس خود اضافه کنند. همچنین می توانید از جاوا اسکریپت سفارشی برای افزودن ویژگی های جدید استفاده کنید.

ویژگی های کلیدی دستیار مجازی:

 • به وب‌سایت وردپرس خود فرمان دهید تا پیمایش کند، صحبت کند، جستجو کند، به پیوندها برود و موارد دیگر.
 • دستورات صوتی نامحدود را توسعه دهید و آنها را مطابق با نیازهای خود سفارشی کنید.
 • با پشتیبانی چند زبانه به چندین زبان کار کنید.

دستور Virtual Assistant.

توجه داشته باشید که Virtual Assistant فقط توسط Google Chrome پشتیبانی می شود. متأسفانه این افزونه در سایر مرورگرها به درستی کار نخواهد کرد. شما همچنین به یک گواهی SSL برای دستیار مجازی (و ایمنی عمومی سایت!) نیاز دارید.

یک دستیار مجازی برای شما مناسب است اگر…

 • شما می خواهید در حین کار در سایت خود از جستجو و کنترل صوتی استفاده کنید.
 • شما از Google Chrome استفاده می کنید.
 • شما بودجه یک پلاگین ممتاز را دارید.

قیمت دستیار مجازی: 29 دلار با شش ماه به روز رسانی. | درباره دستیار مجازی بیشتر بدانید.

3. Voxpow

Voxpow یکی از بهترین افزونه های جستجوی صوتی است.

در نهایت، Voxpow یک ابزار تشخیص گفتار است که از فناوری یادگیری ماشینی استفاده می کند. این افزونه می تواند دستورات صوتی، متن به گفتار و تایپ صوتی را تنظیم کند. علاوه بر این، Voxpow از بیش از 100 زبان و لهجه پشتیبانی می کند، که آن را برای وب سایت هایی با مخاطب بین المللی ایده آل می کند.

Voxpow از پردازش زبان طبیعی استفاده می کند. نوعی هوش مصنوعی است که زبان گفتاری و نوشتاری را بر اساس الگوهای مختلف درک و تفسیر می کند. در نتیجه، می‌توانید داده‌های افزونه را جمع‌آوری و مشاهده کنید که پنجره‌ای به رفتار و اقدامات بازدیدکنندگان سایت شما ارائه می‌دهد.

ویژگی های کلیدی Voxpow:

 • جستجوی صوتی و دستورات صوتی را در وب سایت خود تنظیم کنید.
 • درباره رفتار و احساسات بازدیدکنندگان خود بیشتر بدانید.
 • از بیش از 100 زبان در سایت خود پشتیبانی کنید.

تنظیمات Voxpow

با Voxpow، باید حداقل یک ردیاب برای وب سایت خود ایجاد کنید. هنگامی که افزونه را نصب می کنید، باید کلید API و کد رهگیری خود را از ابزار ردیابی که ایجاد کرده اید اضافه کنید. این افزونه یک قطعه جاوا اسکریپت را در سایت شما قرار می دهد و سپس نتایج جستجو را از طریق شبکه جهانی تحویل محتوای Voxpow (CDN) ارائه می دهد.

با این حال، این افزونه در حال حاضر دارای ویژگی های گزارش دهی محدودی است. همچنین توجه داشته باشید که این افزونه مدتی است که به روز نشده است، بنابراین قبل از استقرار آن در سایت زنده خود، باید آن را به طور کامل در یک محیط مرحله بندی آزمایش کنید. اگر نیازی به استفاده از افزونه وردپرس آن ها احساس نمی کنید، می توانید به راحتی ابزار ردیابی صدای آن ها را به صورت دستی با قرار دادن یک قطعه کد در بدنه HTML خود در سایت خود نصب کنید.

Voxpow برای شما مناسب است اگر…

 • شما از سرتاسر دنیا بازدیدکنندگانی برای وب سایت خود دارید.
 • شما به دنبال یک راه حل سفارشی هستید.
 • کار با جاوا اسکریپت راحت است.

قیمت گذاری Voxpow: پلاگین اصلی رایگان است. VoxPow Pro ماهانه 19 یورو (حدود 19.84 دلار) هزینه دارد و شامل پیام های جستجوی سفارشی، جستجوهای کاربر ذخیره شده و موارد دیگر است. | درباره Voxpow بیشتر بدانید.

نظرات نهایی در مورد افزونه های جستجوی صوتی برای وردپرس

یک ویژگی جستجوی صوتی می تواند به کاربران کمک کند تا راحت تر در وب سایت شما حرکت کنند. این ویژگی همچنین می تواند به شما کمک کند تا بدون نیاز به اسکرول و کلیک بر روی عناصر مختلف، سایت خود را از پشتیبان مدیریت کنید.

به طور کلی، WP Fastest Site Search احتمالا بهترین افزونه جستجوی صوتی برای وردپرس است. این ابزار freemium نوار جستجوی جدیدی را به سایت شما اضافه می کند که بازدیدکنندگان می توانند محتوای شما را بر اساس فیلترهای جستجوی مختلف مرور کنند. علاوه بر این، WP Fastest Site Search برای فروشگاه های WooCommerce بهینه شده است.

آیا در مورد افزونه های جستجوی صوتی سؤالی دارید؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید!