یک هدر و پاورقی رایگان برای بسته چیدمان رستوران دریایی Divi's دانلود کنید

یک هدر و پاورقی رایگان برای بسته چیدمان رستوران دریایی Divi’s دانلود کنید

هی دیوی ملت! از اینکه برای قسمت بعدی طرح هفتگی Divi Design Initiative به ما ملحق شدید متشکریم، جایی که ما هر هفته موارد جدید را به شما هدیه می دهیم. اخیراً یک بسته چیدمان رستوران غذاهای دریایی کاملاً جدید را به اشتراک گذاشتیم. برای کمک به شما در راه اندازی و راه اندازی وب سایت خود در اسرع وقت، ما یک سرصفحه و پاورقی رایگان جهانی را به اشتراک می گذاریم که کاملاً با این بسته طرح بندی رستوران غذاهای دریایی نیز مطابقت دارد! امیدوارم ازش خوشتان بیاید.

طراحی سربرگ

نمای دسکتاپ

نمای تبلت و موبایل

طراحی پاورقی

نمای دسکتاپ

نمای تبلت و موبایل

الگوی سرصفحه و پاورقی جهانی بسته چیدمان رستوران غذاهای دریایی را دانلود کنید

برای دریافت قالب رایگان Global Header and Footer، ابتدا باید آن را از طریق دکمه زیر دانلود کنید. برای دسترسی به دانلود، باید با استفاده از فرم زیر در لیست ایمیل Divi Daily ما مشترک شوید. به‌عنوان یک مشترک جدید، هر دوشنبه بیشتر Divi خوبی و بسته Divi Layout رایگان دریافت خواهید کرد! اگر قبلاً در لیست هستید، فقط آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید و روی دانلود کلیک کنید. شما “دوباره مشترک” نخواهید شد یا ایمیل های اضافی دریافت نمی کنید.

شما با موفقیت ثبت نام نمودید. لطفاً آدرس ایمیل خود را تأیید کنید تا اشتراک خود را تأیید کنید و به بسته های طرح بندی رایگان هفتگی Divi دسترسی پیدا کنید!

نحوه آپلود قالب رستوران غذاهای دریایی

به Divi Theme Builder بروید

برای آپلود قالب، به Divi Theme Builder در باطن وب سایت وردپرس خود بروید.

یک الگوی جهانی پیش فرض وب سایت بارگذاری کنید

سپس یک نماد با دو فلش در گوشه سمت راست بالا مشاهده خواهید کرد. روی نماد کلیک کنید.

به تب import بروید، فایل JSON را که توانستید در این پست دانلود کنید آپلود کنید و روی “Import Divi Theme Builder Templates” کلیک کنید.

تغییرات را در Divi Theme Builder ذخیره کنید

پس از آپلود فایل، یک سربرگ و فوتر جهانی جدید در قالب پیش فرض وب سایت خود مشاهده خواهید کرد. به محض اینکه می خواهید قالب فعال شود، تغییرات را در Divi Theme Builder ذخیره کنید.

نحوه تغییر قالب

سربرگ قالب رستوران غذاهای دریایی را باز کنید

برای اصلاح عناصر قالب سرصفحه جهانی، با باز کردن الگو شروع کنید.

لوگوی خود را آپلود کنید

لوگوی پیش فرض را به لوگوی خود تغییر دهید.

لوگوی خود را برای تبلت و موبایل به روز کنید

برای این هدر، ما از یک تب جداگانه با ماژول منوی دیگر برای تبلت ها و دستگاه های تلفن همراه استفاده می کنیم. فراموش نکنید که لوگوی خود را برای نمایش تبلت و موبایل نیز به روز کنید. لوگوی خود را برای این ماژول نیز با تغییر به نمای تبلت و سپس آپلود لوگو انتخاب کنید.

منوی سفارشی را انتخاب کنید

منوی خود را برای ماژول منوی دسکتاپ انتخاب کنید.

منوی مورد نظر را برای تبلت و دستگاه تلفن همراه انتخاب کنید

منوی خود را برای این ماژول منو نیز با تغییر به نمای تبلت انتخاب کنید، سپس منوی خود را انتخاب کنید.

URL های پیوند را به CTA اضافه کنید و متن را به روز کنید

این هدر دارای یک فراخوان متنی برای اقدام در بالا سمت چپ است. همچنین یک دکمه در بالا سمت راست وجود دارد. تنظیمات هر ماژول را باز کنید و در صورت لزوم به روز رسانی کنید. متن خود را برای دعوت به اقدام اضافه کنید.

فراموش نکنید که متن دکمه خود را نیز به روز کنید. همچنین، آدرس لینک مقصد مورد نظر خود را برای دکمه به روز کنید.

قالب پاورقی را باز کنید

با باز کردن پاورقی جهانی در قالب پیش فرض وب سایت ادامه دهید.

پیوند دادن یک حساب ایمیل مارکتینگ

ما یک ماژول گزینه ایمیل در فوتر این قالب داریم. ارائه دهنده خدمات بازاریابی ایمیلی خود را وصل کنید. این تضمین می کند که وقتی افراد از گزینه ایمیل شما استفاده می کنند، به خبرنامه ایمیل شما اضافه می شوند.

به روز رسانی اطلاعات حق چاپ

متنی که در ماژول متن دارای حق نسخه برداری پاورقی می آید باید به روز شود.

شبکه های رسانه های اجتماعی را اضافه کنید

ما یک ماژول ردیابی اجتماعی داریم که می توانید آن را به روز کنید. برای به دست آوردن فالوورهای بیشتر، شبکه های اجتماعی فعال خود را با پیوندها اضافه کنید.

محتوای فوتر ثابت را در قالب رستوران غذاهای دریایی به روز کنید

شما باید بقیه محتوای پاورقی ثابت را بررسی و به روز کنید. این شامل اضافه کردن متن خود، به‌روزرسانی پیوندها، عنوان‌ها و غیره است.

رایگان های جدید هر هفته!

امیدواریم از بسته چیدمان رستوران غذاهای دریایی و هدر و پاورقی رایگان همراه با آن لذت برده باشید. ما مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات شما در بخش نظرات زیر هستیم. حتماً هفته آینده برای رایگان بیشتر بررسی کنید!