یک سربرگ و پاورقی رایگان برای بسته طرح بندی Divi برای بازسازی خانه دانلود کنید

یک سربرگ و پاورقی رایگان برای بسته طرح بندی Divi برای بازسازی خانه دانلود کنید

هی دیوی ملت! از اینکه برای قسمت بعدی طرح هفتگی Divi Design Initiative به ما ملحق شدید متشکریم، جایی که ما هر هفته موارد جدید را به شما هدیه می دهیم. اخیراً یک بسته چیدمان کاملاً جدید برای بازسازی خانه به اشتراک گذاشتیم. برای کمک به شما در راه اندازی وب سایت خود و راه اندازی در اسرع وقت، ما یک الگوی سرصفحه و پاورقی جهانی را به اشتراک می گذاریم که کاملاً با این بسته طرح بندی بازسازی خانه نیز مطابقت دارد! امیدوارم ازش خوشتان بیاید.

طراحی سربرگ

نسخه دسکتاپ

نسخه تبلت/موبایل

طراحی پاورقی

نسخه دسکتاپ

نسخه تبلت/موبایل

الگوی سرصفحه و پاورقی جهانی برای بسته چیدمان بازسازی خانه را دانلود کنید

برای استفاده از قالب رایگان سرصفحه و پاورقی جهانی، ابتدا باید آن را از طریق دکمه زیر دانلود کنید. برای دسترسی به دانلود، باید با استفاده از فرم زیر در لیست ایمیل Divi Daily ما مشترک شوید. به‌عنوان یک مشترک جدید، هر دوشنبه بیشتر Divi خوبی و بسته Divi Layout رایگان دریافت خواهید کرد! اگر قبلاً در لیست هستید، فقط آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید و روی دانلود کلیک کنید. شما “دوباره مشترک” نخواهید شد یا ایمیل های اضافی دریافت نمی کنید.

شما با موفقیت ثبت نام نمودید. لطفاً آدرس ایمیل خود را تأیید کنید تا اشتراک خود را تأیید کنید و به بسته های طرح بندی رایگان هفتگی Divi دسترسی پیدا کنید!

نحوه آپلود قالب سرصفحه و پاورقی برای بازسازی خانه

به Divi Theme Builder بروید

برای آپلود قالب Home Remodeling، به Divi Theme Builder در باطن وب سایت وردپرس خود بروید.

یک الگوی جهانی پیش فرض وب سایت بارگذاری کنید

سپس یک نماد با دو فلش در گوشه سمت راست بالا مشاهده خواهید کرد. روی نماد کلیک کنید.

به تب import بروید، فایل JSON را که توانستید در این پست دانلود کنید آپلود کنید و روی “Import Divi Theme Builder Templates” کلیک کنید.

تغییرات را در Divi Theme Builder ذخیره کنید

پس از آپلود فایل، یک سربرگ و فوتر جهانی جدید در قالب پیش فرض وب سایت خود مشاهده خواهید کرد. به محض اینکه می خواهید قالب فعال شود، تغییرات را در Divi Theme Builder ذخیره کنید.

نحوه تغییر قالب بازسازی خانه

قالب هدر را باز کنید

برای اصلاح عناصر قالب سرصفحه جهانی، با باز کردن الگو شروع کنید.

منوی سفارشی را انتخاب کنید

منوی دلخواه خود را در ماژول منو انتخاب کنید.

لوگو را در ماژول منو به روز کنید

در ماژول منو، با آپلود لوگوی خود در ماژول، تنظیمات لوگو را به روز کنید.

منوی اصلی CTA را در قالب بازسازی خانه به روز کنید

منوی اصلی این قالب هدر دارای یک ماژول دکمه است. تنظیمات این ماژول را باز کنید و مقصد متن یا پیوند را به یکی که متناسب با نیاز شماست تغییر دهید.

منوی ثانویه را با نمادها به روز کنید

این هدر یک منوی ثانویه دارد که از ماژول های Blurb تشکیل شده است. تنظیمات هر ماژول را باز کنید و URL پیوند، نوع نماد و غیره را اضافه کنید. به میل شما برای وب سایت شما

منو را با نمادهای ثانویه در دستگاه های تلفن همراه به روز کنید

منوی نماد از چندین ماژول Blurb تشکیل شده است. این منوی آیکون ثانویه تنظیم شده است تا فقط در رایانه لوحی و موبایل نمایش داده شود و یک تجربه پاسخگوی تلفن همراه را برای کاربران وب سایت شما فراهم کند.

قالب پاورقی را باز کنید

با باز کردن پاورقی جهانی در قالب پیش فرض وب سایت ادامه دهید.

ماژول منوی پاورقی را به روز کنید

مانند منوی اصلی، باید منوی فوتر خود را از ماژول منو در قالب فوتر انتخاب کنیم.

راه حل بازاریابی ایمیلی متصل

این قالب پاورقی دارای یک ماژول گزینه ایمیل است. با استفاده از این ماژول می‌توانیم با مراجعه‌کنندگان وب‌سایت خود آدرس‌های ایمیل را دریافت کنیم. ما باید برنامه بازاریابی ایمیلی خود – Mailchimp، ActiveCampaign و غیره را به هم متصل کنیم. – به این ماژول تا ماژول به درستی کار کند.

دعوت به اقدام را در پاورقی به روز کنید

ما یک فراخوان برای اقدام در فوتر داریم. متن پیوند و URL ماژول دکمه را مطابق با نیازهای وب سایت خود به روز کنید.

ماژول های استاتیک را به روز کنید

فراموش نکنید که ماژول های استاتیک را در قالب فوتر به روز کنید. این شامل عناوین ماژول، خط فرعی و نمادهای رسانه های اجتماعی با پیوندهای بعدی آنها می شود.

رایگان های جدید هر هفته!

امیدواریم از بسته چیدمان بازسازی خانه و هدرها و فوترهای رایگان همراه با آن لذت برده باشید. ما مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات شما در بخش نظرات زیر هستیم. حتماً هفته آینده برای رایگان بیشتر بررسی کنید!