ویژگی برجسته محصول Divi: مگا پک اسلایدر

ویژگی برجسته محصول Divi: مگا پک اسلایدر

Slider Mega Pack یک بسته طرح بندی Divi با 50 طرح بندی اسلایدر برای پروژه طراحی وب بعدی شما است. همه لغزنده ها با ماژول های Divi ساخته شده اند و می توانند به راحتی با محتوا و سبک های خود شخصی سازی شوند. در برجسته‌سازی این محصول، ما نگاهی به طرح‌بندی‌های Slider Mega Pack خواهیم انداخت و به شما کمک می‌کنیم تصمیم بگیرید که آیا این محصول مناسب شماست یا خیر.

بیا شروع کنیم!

Slider Mega Pack را نصب کنید

Slider Mega Pack به صورت یک فایل ZIP حاوی فایل‌های Divi Builder .json است. برای نصب طرح‌بندی‌های اسلایدر، فایل را از حالت فشرده خارج کنید. سپس صفحه مورد نظر را در Divi Builder باز کنید.

روی گزینه portability در پایین صفحه کلیک کرده و تب import را انتخاب کنید. فایل json را برای طرح لغزنده مورد نظر خود انتخاب کنید و سپس وارد کردن طرح بندی را شروع کنید. پس از وارد کردن طرح، تنها کاری که باید انجام دهید این است که متن و تصاویر را جایگزین کنید و یک اسلایدر زیبا در صفحه خود خواهید داشت!

Slider Mega Pack نوار لغزنده با عرض کامل

Slider Mega Pack دارای 32 طرح لغزنده تمام عرض است. طرح‌بندی‌های لغزنده با عرض کامل برای نمایش تصاویر بزرگ در کنار مقداری متن ایده‌آل هستند و می‌توانند راهی عالی برای جلب توجه بازدیدکنندگان شما باشند. همچنین یک راه عالی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات یا نشان دادن برخی از ویژگی های سرویس شما است. همه این لغزنده ها طرح ها و طرح های مختلفی دارند، بنابراین مطمئناً نوار لغزنده ای را پیدا خواهید کرد که برای شما مناسب باشد! بیایید نگاهی به هر یک از 32 طرح لغزنده تمام عرض بیندازیم.

Slider Mega Pack Layouts 1, 2

طرح اسلایدر اول یک اسلایدر متنی است و شامل یک پس‌زمینه عکس با پوشش تیره در سمت چپ عکس است. متن و دکمه در هر اسلاید تغییر می کند.

طرح اسلایدر دوم مانند طرح اول است، به جز پوشش تیره و متن که در سمت راست قرار دارند.

Slider Mega Pack Layout 3

طرح لغزنده سوم یک افکت تصویری بر روی تصویر دارد و شامل تغییر متن و دکمه ها در وسط است. نقاط ناوبری در پایین و همچنین دکمه های قبلی و بعدی در هر طرف وجود دارد.

طرح بندی اسلایدر مگا پک 4

این نوار لغزنده دارای چندین تصویر در پس‌زمینه تصویر تار است، با فلش‌های ناوبری در هر طرف و نقاط ناوبری در پایین.

Slider Mega Pack Layout 5

طرح بندی اسلایدر 5 همچنین شامل چندین تصویر پس زمینه تار از همان تصویر است. فلش های ناوبری در پایین سمت چپ و همچنین نقاط ناوبری در سمت راست وجود دارد.

طرح بندی اسلایدر مگا پک 6

طرح‌بندی لغزنده ششم دارای تغییر متن در یک مربع شفاف تار در پس‌زمینه عکس اختلاف منظر است. فلش های ناوبری در هر طرف و نقاط ناوبری در پایین.

Slider Mega Pack Layout 7

Layout 7 شبیه طرح 6 است که دارای پس زمینه اختلاف منظر و اسلایدهای متنی است. فلش های ناوبری در گوشه پایین سمت چپ و نقاط ناوبری در سمت راست قرار دارند.

Slider Mega Pack Layouts 8, 9, 10

طرح بندی اسلایدهای 8، 9 و 10 شامل متن روی چندین تصویر است که جلوه زوم دارند. در این طرح‌بندی‌ها، فلش‌های ناوبری در هر طرف و نقاط ناوبری در پایین نوار لغزنده قرار دارند. متن در Layout 8 در مرکز قرار دارد.

متن در Layout 9 در سمت چپ توجیه شده است.

و متن در Layout 10 راست چین شده است.

Slider Mega Pack Layouts 11, 12, 13

طرح‌بندی‌های 11، 12 و 13 شامل یک تصویر بزرگ با متن و یک دکمه در هر اسلاید، با فلش‌های پیمایش در هر طرف و نقاط ناوبری در پایین است. طرح 11 تراز وسط است.

لغزنده 12 تراز چپ است.

و نوار لغزنده 13 به راست تراز شده است.

طرح بندی مگا پک کشویی 14، 15، 16

همه این طرح‌بندی‌های 14، 15 و 16 دارای جلوه‌های خاکستری روی عکس و جلوه اختلاف منظر در حین پیمایش هستند. بالای متن عنوان یک خط پررنگ وجود دارد. متن برای طرح 14 در مرکز تراز است.

نوار لغزنده 15 به راست تراز شده است.

و نوار لغزنده 16 تراز چپ است.

طرح بندی مگا پک کشویی 17، 18

طرح‌بندی‌های 17 و 18 شامل یک تصویر بزرگ با متن روی یک اسلاید در یک پوشش تاریک است. برای Layout 17، متن در سمت چپ و ناوبری در سمت راست است.

برای طرح 18، ناوبری در سمت چپ و متن در سمت راست است.

طرح بندی مگا بسته اسلایدر 19، 20، 21

لغزنده های 19، 20، و 21 همگی دارای یک پوشش عکس در مقیاس خاکستری هستند و جلوه زوم دارند. بدون دکمه ناوبری لغزنده 19 تراز چپ است.

نوار لغزنده 20 به راست تراز شده است.

و متن در نوار لغزنده 21 در مرکز قرار دارد.

طرح بندی مگا پک کشویی 22، 23، 24

این چیدمان ها مانند سه مورد بالا هستند با این تفاوت که عکس ها جلوه کوچک شدن دارند. Layout 22 دارای متن تراز شده در سمت چپ است.

Layout 23 دارای متن توجیه شده راست است.

و Layout 24 دارای متن در مرکز است.

طرح بندی مگا پک کشویی 25، 26

طرح‌بندی‌های لغزنده 25 و 26 دارای یک تصویر بزرگ هستند که بزرگ‌نمایی می‌کند و روی یک فیلد تاریک با یک پوشش متنی نوشته می‌شود. Layout 25 دارای متن تراز شده در سمت چپ و نمادهای ناوبری در سمت راست است.

طرح‌بندی لغزنده 26 دارای متن در سمت راست و نمادهای پیمایش در سمت چپ است.

طرح بندی مگا پک کشویی 27، 28

دو طرح بعدی مانند دو طرح بالا هستند، اما در عوض تصویر کوچک می شود. طرح بندی اسلایدر 27 دارای متن تراز راست و آیکون های ناوبری تراز راست است.

Layout 28 دارای نمادهای ناوبری در سمت چپ، متن در سمت راست است.

Slider Mega Pack Layouts 29, 30

این دو نوار لغزنده دارای یک تصویر بزرگنمایی بزرگ و سبک متفاوتی از نمادهای ناوبری هستند. Layout 29 شامل متن در سمت چپ و نمادهای ناوبری در سمت راست است.

Layout 30 شامل متن در سمت راست و نمادهای ناوبری در سمت چپ است.

طرح بندی مگا پک کشویی 31، 32

این طرح‌بندی‌های بعدی مانند طرح‌بندی‌های 29 و 30 هستند، اما تصویر کوچک‌شده است. Layout 31 دارای متن در سمت چپ و ناوبری در سمت راست است.

Layout 32 دارای متن در سمت راست، ناوبری در سمت چپ است.

Slider Mega Pack طرح بندی های لغزنده برای پست های تمام عرض

Slider Mega Pack همچنین دارای 18 نوار لغزنده است. این اسلایدرها پست های وبلاگ شما را نمایش می دهند و اطلاعات پست و دکمه ای برای خواندن پست نشان می دهند. از تصویر برجسته پست به عنوان تصویر پس زمینه برای اسلاید استفاده می کند. می توانید دسته ای از پست ها را برای نمایش انتخاب کنید یا به سادگی جدیدترین پست های خود را نمایش دهید. مانند اسلایدرهای معمولی بالا، همه اسلایدرهای پست کاملاً قابل تنظیم هستند و در طرح‌بندی‌ها، هم‌ترازی‌ها و سبک‌های مختلفی وجود دارند.

طرح بندی مگا پک کشویی 33، 34

این لغزنده ها از افکت تصویر خاکستری و افکت اختلاف منظر استفاده می کنند. متن در سمت چپ و پیمایش در سمت راست با طرح 33 قرار دارد.

پیمایش در سمت چپ و متن در سمت راست با طرح 34 قرار دارد.

طرح بندی مگا بسته اسلایدر 35، 36، 37

طرح‌بندی‌های 35، 36 و 37 شامل یک تصویر برجسته بزرگ با فلش‌های پیمایش در هر طرف و نقاط پیمایش در زیر است. تصویر دارای افکت زوم است. متن در طرح 35 در مرکز قرار دارد.

در این چیدمان، متن تراز چپ است.

و در این چیدمان متن به صورت راست چین شده است.

Slider Mega Pack Layouts 38, 39, 40

این طرح‌بندی‌های لغزنده مانند سه طرح‌بندی بالا هستند، اما در عوض تصویر کوچک‌نمایی می‌شود. طرح 38 در مرکز قرار دارد.

طرح بندی 39 به صورت چپ توجیه شده است.

و طرح 40 درست تراز شده است.

Slider Mega Pack Layouts 41, 42

این طرح‌بندی‌ها شامل یک تصویر اختلاف منظر با متن در یک طرف و فلش‌های ناوبری در طرف دیگر است. برای طرح 41، متن در سمت چپ است.

برای طرح 42، متن در سمت راست است.

Slider Mega Pack Layouts 43, 44

طرح‌بندی‌های 43 و 44 مشابه طرح‌بندی‌های بالا هستند، اما تصویر بزرگ‌شده است. در طرح 43، متن تراز چپ است.

متن در طرح 44 به درستی توجیه شده است.

طرح بندی مگا پک کشویی 45، 46

45 و 46 دوباره از نظر طراحی شبیه به طرح‌بندی‌های بالا هستند، اما در عوض تصویر بزرگ‌نمایی می‌شود. 45 دارای متن تراز شده در سمت چپ است.

و layout 46 دارای متن توجیه شده درست است.

طرح بندی اسلایدر مگا پک 47، 48

طرح‌بندی‌های 47 و 48 شامل یک مربع روکش تیره برای عنوان پست و فلش‌های پیمایش است. تصویر بزرگ شده است. Layout 47 دارای متن در سمت چپ و فلش در سمت راست است.

Layout 48 دارای متن در سمت راست است.

طرح بندی اسلایدر مگا پک 49، 50

در نهایت، طرح‌بندی‌های لغزنده 49 و 50 مشابه طرح‌بندی‌های 47 و 48 هستند، اما تصاویر کوچک‌تر شده‌اند. Layout 49 دارای متن در سمت چپ است.

و layout 50 دارای متن توجیه شده درست است.

خرید Slider Mega Pack

Slider Mega Pack در بازار Divi موجود است. هزینه آن برای استفاده نامحدود از وب سایت و به روز رسانی مادام العمر 9.99 دلار است. این قیمت همچنین شامل 30 روز ضمانت بازگشت وجه است.

افکار نهایی

Slider Mega Pack دارای 50 طرح اسلایدر از پیش ساخته شده با جابجایی های زیبا، افکت ها و طرح های ناوبری است که به راحتی با Divi Builder قابل شخصی سازی هستند. اگر به دنبال طرح‌بندی‌های اسلایدر منحصربه‌فردی هستید که فراتر از گزینه‌های استاندارد Divi قابل تنظیم هستند، این محصول ممکن است برای شما مناسب باشد. ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم! آیا Slider Mega Pack را امتحان کرده اید؟ نظر خود را در مورد آن در نظرات به ما بگویید!