ویژگی برجسته محصول Divi: بسته پاورقی Divi

ویژگی برجسته محصول Divi: بسته پاورقی Divi

Divi Footers Pack یک افزونه شخص ثالث برای Divi با بیش از 80 طرح پاورقی سفارشی است. پاورقی قسمتی است که اغلب در هر وب سایت وردپرس نادیده گرفته می شود. بسته طرح بندی مانند این می تواند فرآیند طراحی فوتر را آسان تر کند. در این پست نگاهی به Divi Footers Pack می اندازیم تا به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید که آیا محصول Divi مناسب برای نیازهای شما است یا خیر.

طرح‌بندی‌های Divi Footers Pack فایل‌های JSON هستند که می‌توانند در کتابخانه Divi شما آپلود شوند. ابتدا فایل را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید. 82 فایل JSON را در پوشه زیپ نشده خود خواهید دید.

  1. دانلود
  2. از حالت فشرده خارج کنید

بعد، به کتابخانه Divi خود بروید و فایلی را که می خواهید استفاده کنید وارد کنید. می توانید آنها را از صفحه محصول مشاهده کنید. این تنها راهی است که می توانید قبل از آپلود آنها بدانید از کدام طرح استفاده کنید. خوشبختانه، در صورت تمایل می توانید همه آنها را به یکباره آپلود کنید یا فقط می توانید طرح بندی فوتر خاصی را که می خواهید بارگذاری کنید. من انتخاب کردم که همه فایل‌ها را در این مثال آپلود کنم. برای آپلود آنها به آدرس زیر بروید:

  1. وحشی
  2. کتابخانه دیوی
  3. واردات و صادرات
  4. واردات
  5. یک فایل را انتخاب کنید
  6. طرح بندی های Divi Builder را وارد کنید

هنگامی که آنها آپلود شدند، آنها را در کتابخانه Divi خود خواهید دید. Layout ها اکنون برای استفاده در Divi Builder و Divi Theme Builder آماده هستند. پس از تکمیل آپلود، 162 فایل در کتابخانه خود داشتم. این شامل طرح‌بندی‌هایی با و بدون تنظیم ثابت می‌شود. پاورقی های استاندارد با صفحه اسکرول می شوند، در حالی که پاورقی های ثابت در جای خود باقی می مانند و با پیمایش کاربر باز می شوند. آنها برچسب گذاری شده اند، بنابراین به راحتی می توان فهمید کدام گزینه کدام است.

در اینجا نگاهی به برخی از طرح‌بندی‌های فوتر داریم. من آنهایی را انتخاب کردم که بیشتر از همه برایم متمایز بودند. من آنها را توصیف می کنم و به آنچه در آنها بیشتر دوست دارم اشاره می کنم. خواهیم دید که آنها در قسمت جلویی با چیدمان Divi چگونه به نظر می رسند. وایرفریم و نمای موبایلی را برای برخی از آنها نشان خواهم داد. من از صفحه فرود از بسته طرح بندی رایگان Coworking برای همه نمونه ها استفاده می کنم.

Footer Design 1 اولین طرح پاورقی در مجموعه Divi Footers است. منوی پاورقی را در سمت چپ با اعلامیه حق چاپ در زیر آن نشان می دهد. در سمت راست نمادهای رسانه های اجتماعی هستند. همه چیز قرمز است.

در اینجا به نظر می رسد از جلو.

این دومین پاورقی در بسته طرح بندی است. این طرح ساده و تمیز با رنگ هایی دارد که با هم عالی کار می کنند.

طراحی پاورقی 7 شامل یک پس‌زمینه گرادیان آبی است و دکمه‌های فروشگاه برنامه را در بالای بقیه محتوای فوتر اضافه می‌کند. این یکی هنوز بسیار کوچک است و طرح بندی را با محتوای بیش از حد در یک فضای کوچک بارگذاری نمی کند.

بسیاری از طرح‌بندی‌های پاورقی شامل ماژول‌های کد برای اضافه کردن یک ظاهر طراحی سفارشی هستند. این Footer Design 12 است. همچنین شامل یک پس‌زمینه گرادیان است و یک فرم ایمیل بزرگ اضافه می‌کند.

طراحی پاورقی 14 چهار ستون با لینک، منو و وبلاگ را نشان می دهد. این یکی همچنین شامل یک ماژول کد یک ظاهر طراحی شده است. در اینجا ماژول منبع باز wireframe است.

در اینجا به نظر می رسد از جلو. فضای سفید زیادی در اطراف ستون ها وجود دارد. این وبلاگ دو پست را با تصاویر کوچک نشان می دهد. پس‌زمینه سفید و متن کوچک به این ظاهر و حسی باکلاس می‌دهد.

طراحی پاورقی 16 چندین ردیف را در ستون های مختلف اضافه می کند. این یکی نیز شامل کد سفارشی است. اینجا وایرفریم است.

در اینجا به نظر می رسد از جلو. این اطلاعات تماس قابل کلیک را در پایین با رنگ های برجسته و برجسته اضافه می کند.

طراحی پاورقی 18 یک تصویر پس زمینه و همپوشانی به بخش اضافه می کند. همچنین دارای چهار ستون با موارد بسیار خوب از جمله دکمه CTA، ساعت کار و گالری است.

در اینجا طرح بندی جلویی است. این یکی از علایق من است. این آیکون ها را به اطلاعات تماس اضافه می کند، گالری شامل تصاویر کوچک کوچک است. رنگ ها به خوبی روی تصویر پس زمینه کار می کنند.

Footer Design 25 طرح دیگری با تصویر پس زمینه است. این امر فضای زیادی را در زیر پیوندها اضافه می کند تا فضایی برای نمایش تصویر پس زمینه فراهم کند.

Footer Design 26 از یک تب مخصوص برای ایجاد یک طرح چند ستونی استفاده می کند. اینجا وایرفریم است.

از فضای منفی استفاده جالبی می کند. من متن و رنگ های بزرگ را برای این یکی دوست دارم. خواندن متن نارنجی روی پس زمینه قهوه ای آسان است.

Footer Design 30 اطلاعات تماس را در بلوک های بزرگ با حاشیه های سفید نمایش می دهد. پس زمینه بلوک ها با پس زمینه بخش مطابقت دارد. این یکی ساده و تمیز است و فقط اطلاعات محدودی ارائه می دهد.

Footer Design 34 از پس زمینه قهوه ای با متن سفید استفاده می کند. طرح شامل سه ستون از اطلاعات تماس قابل کلیک است. پس‌زمینه نمادهای اجتماعی به اندازه‌ای برجسته است که توجه را به خود جلب کند.

طراحی پاورقی 37 شامل یک تصویر پس زمینه با فرم تماس و اطلاعات تماس در پیش زمینه است. این یکی عناصر را به بخش هایی با حاشیه های زرد در اطراف هر بخش تقسیم می کند. نمادها، دکمه ارسال و پس‌زمینه بخش رسانه‌های اجتماعی زرد هستند. پس‌زمینه پشت اطلاعات تماس مات‌تر است و آن را از بقیه محتوای فوتر متمایز می‌کند.

Footer Design 38 محتوا را در مرکز یک دایره بزرگ با پس زمینه ای حتی تیره تر در پشت آن نشان می دهد. محتوای مرکزی دارای تفکیک کافی است تا چیزی در طرح بندی گم نشود. رنگ فونت و نماد در پس زمینه خاکستری تیره عالی عمل می کند.

Footer Design 41 همچنین از بخش Specialty برای ایجاد یک طرح چند ستونی استفاده می کند. این نمای wireframe است.

در اینجا به نظر می رسد از جلو. دارای پس‌زمینه آبی/خاکستری تیره با متن سفید است که برجسته است. فرم ایمیل کوچک است و به خوبی با منطقه مطابقت دارد. ناحیه اطلاعاتی دارای پس‌زمینه سبک‌تری است، بنابراین از هر چیز دیگری متمایز است.

Footer Design 43 یک تصویر پس زمینه با پوشش سبز تیره ارائه می دهد که برجسته است. منو و آدرس در مرکز قرار می گیرند و از یکدیگر متمایز می شوند. نمادهای رسانه های اجتماعی طلایی پررنگ هستند و نمادهای کوچک را برجسته می کنند. من متن سفید و آیکون های طلایی روی پس زمینه سبز را دوست دارم.

Footer Design 46 شامل یک طرح دو ستونی برای بدنه فوتر است. این شامل یک ستون بزرگتر با فرم تماس است که با طراحی فوتر ترکیب می شود. دکمه، عناوین و نمادها به رنگ سبز هستند و در پس زمینه بژ به خوبی خودنمایی می کنند و توجه را از هر چیز دیگری منحرف می کنند.

طراحی پاورقی 52 شامل پس زمینه خاکستری تیره با بخش ها و ستون های متعدد برای ارائه اطلاعات تماس و لینک های منو است. متن سفید است و شامل عناوین بزرگ و پیوندهای کوچک است. این یکی همچنین شامل نمادهایی با اطلاعات تماس است.

Footer Design 55 ساده است و فقط کار می کند. تمرکز اصلی یک CTA با متن بزرگ و یک آدرس ایمیل قابل کلیک است. فضای منفی زیادی برای جلب توجه به CTA وجود دارد. همچنین شامل یک منو و اعلامیه حق چاپ است.

Footer Design 59 دارای یک طرح دو ستونی با متن در سمت چپ و یک فرم تماس در سمت راست است. یک خط عمودی آنها را از هم جدا می کند. دارای پس‌زمینه مشکی با برجسته‌های آبی روشن برای عناوین، دکمه فرم تماس و نمادهای رسانه‌های اجتماعی است. نوار پایینی با همان پس‌زمینه آبی روشن، اعلامیه حق چاپ را نشان می‌دهد.

طراحی Footer 63 دارای یک طرح سه ستونی با دو دکمه CTA در سمت چپ، اطلاعات تماس در مرکز، و یک فرم ایمیل در سمت راست با طراحی منطبق بر دکمه‌های CTA است. دکمه ها و فرم ایمیل به پاورقی یک تقارن متعادل می دهد. رنگ های بنفش و پررنگ در برابر پس زمینه خاکستری مایل به قهوه ای عالی عمل می کنند. می توانید روی شماره تلفن و آدرس ایمیل کلیک کنید. همه دکمه ها دارای جلوه های نگه داشتن هستند.

Footer Design 67 طرح جالبی دارد. Wireframe چندین ستون را نشان می دهد، اما برخی عمدا استفاده نمی شوند.

در قسمت جلویی، این یک فاصله زیبا برای عناصر پاورقی ایجاد می کند. دارای پس‌زمینه بنفش (از لحاظ فنی دریایی/ سرخابی) با متن سفید است. متن بسیار بزرگ برای شماره تلفن قابل کلیک به عنوان یک CTA چشم نواز است.

Footer Design 69 یکی از بزرگترین فوترهای مجموعه Divi Footers است. شامل دو بخش بزرگ است. هر دو دارای پس‌زمینه آبی و متن طلایی هستند. بخش بالایی یک تصویر با عرض کامل را نشان می دهد. این بخش CTA را ایجاد می کند. بخش دوم شامل عناصر پاورقی استاندارد با اطلاعات تماس، پیوندها و فرم ایمیل است. متن سفید و طلایی با پس زمینه آبی کاملاً کار می کند.

طراحی پاورقی 77 نیز شامل دو بخش است. بخش بالایی اطلاعات تماس را در کادرهای متنی بزرگ و نمادهای قابل کلیک نمایش می دهد. پس زمینه آنها شامل رنگ های مختلف است و از همه چیز متمایز است. بخش پاورقی شامل چهار ستون با محتوای پاورقی استاندارد به رنگ سفید در پس‌زمینه آبی است. نمادهای رسانه های اجتماعی در زیر فرم ایمیل قرار دارند.

در اینجا نحوه عملکرد این فوتر در تلفن همراه آمده است. بلوک های اطلاعات تماس، و همچنین تمام عناصر پاورقی، پشته هستند.

Footer Design 81 دارای یک پس‌زمینه آبی بزرگ با اطلاعات تماس سبک در مرکز با گوشه‌های گرد است. اطلاعات تماس دارای یک طرح دو رنگ با تصویری است که روی رنگ ها همپوشانی دارد. قسمت بالایی شماره تلفن را به صورت متن بزرگ در پس زمینه آبی نشان می دهد. قسمت پایینی شامل یک پس‌زمینه سفید با پیوند ایمیل و پیوندهای رسانه‌های اجتماعی در زیر تصویر و یک فرم تماس در طرف دیگر است. من قاب مربعی برای نمادهای اجتماعی را دوست دارم.

در اینجا به نظر می رسد در یک دستگاه تلفن همراه است. همه ستون ها مرتب شده اند. فرم تماس با عرض صفحه نمایش مطابقت دارد.

بسته Divi Footers با قیمت 19 دلار در بازار Divi موجود است. این شامل استفاده نامحدود از وب سایت، یک سال پشتیبانی و به روز رسانی، و 30 روز ضمانت بازگشت وجه است.

این برداشت ما از Divi Footers Pack برای Divi Builder است. بسیاری از طرح های فوتر از پیش ساخته شده در این بسته وجود دارد. ما فقط به چند مورد از طرح‌بندی‌ها در این پست نگاه کرده‌ایم، اما این باید به شما ایده خوبی درباره عملکرد آنها با هر طرح‌بندی Divi بدهد. استفاده از آن‌ها آسان است، اما اگر می‌خواهید بیش از چند طرح‌بندی استفاده کنید، توصیه می‌کنم همه آن‌ها را به یکباره آپلود کنید. همه چیدمان ها حرفه ای به نظر می رسند و طیف گسترده ای از طرح ها را برای انتخاب دارند.

ما می خواهیم از تو بشنویم. آیا Pack Divi Footers را امتحان کرده اید؟ نظر خود را در مورد آن در نظرات با ما در میان بگذارید.