منو سایت

معرفی بسته طرح بندی عظیم جمعه سیاه

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
معرفی بسته طرح بندی عظیم جمعه سیاه

فروش جمعه سیاه Divi اکنون در حال انجام است! امسال ما زودتر جشن می گیریم و هیچ چیز را دریغ نمی کنیم. ما بزرگترین تخفیف‌ها را در Divi و ارتقاء حساب‌های Divi، Divi Cloud، Divi Teams، محصولات Divi Marketplace و بسته‌های محصول ارائه می‌دهیم. ما بیشتر می دهیم 18000 جایزه که هزینه آن بیشتر از 1.1 میلیون دلار با هر خرید واجد شرایط! این شانس شما برای صرفه جویی بزرگ در کل اکوسیستم محصولات و خدمات Divi است! همین حالا به www.elegantthemes.com/black-friday بروید تا از این پس انداز عظیم استفاده کنید!

اگر هنوز در حال تلاش برای تصمیم گیری در مورد بسته طرح بندی عظیم جمعه سیاه ما هستید، ما فقط این پست را برای شما آماده کرده ایم. در این پست، نگاهی دقیق‌تر به بزرگترین و بهترین Divi Layout Bundle خواهیم انداخت.

مرا به فروش ببرید!

بسته طرح بندی عظیم جمعه سیاه!

امروز با بزرگ‌ترین بسته طرح‌بندی Divi که تا به حال گردآوری کرده‌ایم، تاریخ می‌سازیم. این بسته همراه است بیش از 10600 طرح از پیش ساخته شده از جمله طرح‌بندی صفحه، طرح‌بندی محصول، قالب‌های وبلاگ، قالب‌های سرصفحه، قالب‌های پاورقی و موارد دیگر که توسط تیم طراحی داخلی ما ساخته شده‌اند!

این بسته را از 60 درصد تخفیف قبل از اینکه تایمر تمام شود، بنابراین می توانید صدها دلار در 12 بسته طرح بندی پرفروش در Divi Marketplace صرفه جویی کنید.

پس از پایان این فروش، این بسته ها برای همیشه از بین می روند، بنابراین تا می توانید آنها را بگیرید!

مرا به فروش ببرید!

بسته هدر Divi

معرفی بسته طرح بندی عظیم جمعه سیاه

آن را بگیرید بیش از 120 هدر سفارشی برای سایت Divi شما امروز با Divi Headers Pack. اگر می خواهید هدر و منوی سایت خود را به سطح بعدی ببرید، این بسته مورد نیاز شماست! در طول فروش جمعه سیاه ما، می توانید در این منبع شگفت انگیز برای پروژه های طراحی وب خود صرفه جویی زیادی کنید. دیگر نیازی به جستجوی اینترنت برای الهام نخواهید داشت، همه اینها در بسته هدر Divi موجود است! به علاوه، این بسته همراه با بیش از 60 افکت منوی مختلف که می توانید برای منوهای Divi خود استفاده کنید! این بسته را با بسته ماژول جمعه سیاه ما بگیرید و همین امروز روند طراحی وب خود را ساده کنید.

مرا به فروش ببرید!

پاورقی برای Divi

معرفی بسته طرح بندی عظیم جمعه سیاه

هنگام استفاده از Footers for Divi، پاورقی های وب سایت بسیار واکنش گرا را تنها با چند کلیک ایجاد کنید. شامل می شوند بیش از 110 فوتر با طراحی زیبا و چشم نواز برای چندین صنعت، که هر کدام را می توان مطابق با نیازهای شما سفارشی کرد! اکنون در آخرین به روز رسانی آنها، می توانید فید اینستاگرام خود را برای افزایش فالوورهای رسانه های اجتماعی خود به نمایش بگذارید!

مرا به فروش ببرید!

بسته طرح‌بندی DiviMade: 1000+ طرح‌بندی Divi Premade

معرفی بسته طرح بندی عظیم جمعه سیاه

آن را بگیرید بیش از 1000+ بسته طرح بندی Divi به صورت حرفه ای طراحی شده است از جمله 30 صفحه درباره صفحات، 30 طرح بندی ساعات کاری، 10 صفحه به زودی، 30 صفحه تماس، 30 صفحه خدمات، 110 طرح شخصیت منحصر به فرد، و موارد دیگر! طرح های شگفت انگیز زیادی وجود دارد که نمی توانیم همه آنها را نام ببریم. همه طرح‌بندی‌ها 100% واکنش‌گرا هستند، می‌توانند در Divi Cloud ذخیره شوند و با یک کلیک کوچک نصب شوند.

مرا به فروش ببرید!

Divi Den Pro Layout Library

معرفی بسته طرح بندی عظیم جمعه سیاه

2596 آیتم کتابخانه ای; 631 طرح‌بندی و 1965 بخش با ماژول‌ها… این چیزی است که شما به آن می گویید کتابخانه! ساخت وب سایت را با Divi Den Pro سریعتر کنید! این کتابخانه گسترده از طرح‌بندی‌ها به شما کمک می‌کند تا سایت‌های Divi را در کمترین زمان ممکن بچرخانید. علاوه بر همه اینها نیز وجود دارد 17 مجموعه کامل طراحی وب برای لذت بردن از طرح‌بندی‌های Divi که برای دستگاه‌های دسکتاپ، موبایل و تبلت از پیش ساخته، برچسب‌گذاری شده، آزمایش شده و بهینه شده‌اند، لذت ببرید. طرح‌بندی‌ها را از کل کتابخانه ترکیب و مطابقت دهید که می‌توانید در حین حرکت جستجو، تنظیم مجدد و استفاده کنید! این کتابخانه طرح بندی در زمان شما صرفه جویی می کند!

مرا به فروش ببرید!

بسته نرم افزاری رابط کاربری Ultimate Divi Modules

معرفی بسته طرح بندی عظیم جمعه سیاه

اگر برای ایجاد طرح‌های شیک برای ماژول‌های Divi خود تلاش می‌کنید، Ultimate Divi Modules UI Bundle برای شما مناسب است. برای ایجاد طرح های تمیز، زیبا و سازگار با موبایل برای صفحات وب خود، کار مغزی و بازی های حدس زدن را حذف کنید. اگر می خواهید در سال 2022 و در سال 2023 یک وب سایت پیشرفته بسازید، باید Ultimate Divi Modules UI Bundle را به کتابخانه پلاگین Divi خود اضافه کنید. پیدا می کنم بیش از 3600 سبک برای بیش از 85 عنصر در این بسته در بسته بندی

مرا به فروش ببرید!

مجموعه هسته Wireframe UI

معرفی بسته طرح بندی عظیم جمعه سیاه

با استفاده از این کیت رابط کاربری ساده Wireframe برای Divi، وب سایت خود را سریعتر از همیشه راه اندازی کنید. این مجموعه همراه است 568 قسمت آماده در 16 دسته بندی محبوب نیز 28 بسته چیدمان آماده آماده برای استفاده در وب سایت شما تنها با چند کلیک! هر عنصر برای موبایل بهینه شده است، بنابراین شما مجبور نخواهید بود ساعت ها وقت صرف کنید تا طرح های دستگاه های تلفن همراه را تغییر دهید. Basic Wireframe UI Kit گردش کار شما را سرعت می بخشد و در عین حال باعث صرفه جویی در وقت و سردرد شما می شود و به سایت شما شروع به کار می کند.

مرا به فروش ببرید!

بسته طراحی دیوی

معرفی بسته طرح بندی عظیم جمعه سیاه

با Divi Designer Pack در عرض چند دقیقه وب سایت های حرفه ای ایجاد کنید. دسترسی پیدا کنید بیش از 720 عنصر طراحی خیره کننده از هدر، پاورقی، وبلاگ گرفته تا فروشگاه. وارد کردن طرح‌بندی‌ها با Visual Builder آسان و کاملاً قابل تنظیم است. آیا می خواهید طرف تاریک را در آغوش بگیرید؟ این بسته چیدمان شما را پوشش داده است بیش از 305 الگوی تیره برای انتخاب هر طرح 100٪ قابل تنظیم است، به راحتی در Divi Cloud ذخیره می شود و می توان از آن در تعداد نامحدودی از وب سایت ها استفاده کرد.

مرا به فروش ببرید!

کیت رابط کاربری Ultimate Divi Modules

معرفی بسته طرح بندی عظیم جمعه سیاه

دسترسی پیدا کنید بیش از 2000 ماژول از پیش طراحی شده آماده برای رفتن در نوک انگشتان شما هر ماژول کاملاً واکنش گرا و برای دستگاه های تلفن همراه با طراحی مدرن و خلاقانه بهینه شده است. آنها به راحتی به کتابخانه Divi شما وارد می شوند و می توانند در چندین وب سایت استفاده شوند! اما این همه ماجرا نیست. طرح های جدید ماژول به طور مداوم با به روز رسانی های جدید منتشر می شوند، بنابراین ارزش شما فقط با خرید این مجموعه افزایش می یابد!

مرا به فروش ببرید!

کیت طرح‌بندی تجارت الکترونیک Divi

معرفی بسته طرح بندی عظیم جمعه سیاه

آیا فروش شما کاهش یافته است؟ اگر چنین است، از کیت طرح‌بندی تجارت الکترونیک Divi لذت ببرید. وجود دارد بیش از 120 طرح‌بندی تجارت الکترونیک برای کمک به افزایش فروش در سایت Divi خود. هر طرح 100٪ قابل تنظیم است، می توان آن را در Divi Cloud ذخیره کرد و با یک کلیک وارد کرد. شما 35 صفحه کامل Woocommerce به همراه 85+ بخش Woo دریافت خواهید کرد!

مرا به فروش ببرید!

طرح بندی وبلاگ و پست برای Divi

معرفی بسته طرح بندی عظیم جمعه سیاه

به دنبال گزینه های سبک جدید برای وبلاگ Divi خود هستید؟ طرح بندی وبلاگ و پست برای Divi وجود دارد بیش از 70 طرح بندی مختلف برای انتخاب با این طرح‌بندی‌های خیره‌کننده و کاملاً قابل تنظیم برای پست‌های خود، خوانندگان بیشتری را جذب کنید. شما 4 طرح پیچیده، 7 هدر پست، 5 سرصفحه صفحه وبلاگ و 5 سبک وبلاگ دریافت خواهید کرد. هر یک از این طرح های زیبا کاملاً قابل شخصی سازی هستند، بنابراین مطابقت با سبک سایت شما آسان است.

مرا به فروش ببرید!

جدول قیمت گذاری Divi با گزینه جابجایی

معرفی بسته طرح بندی عظیم جمعه سیاه

با کمک کمی از بسته جدول قیمت گذاری Divi، جان تازه ای به صفحه قیمت گذاری در وب سایت Divi خود بدهید. دریافت خواهید کرد 10 جدول قیمت کاملاً طراحی شده با گزینه جابجایی مناسب. هر طرح جدول قیمت گذاری کاملاً پاسخگو و سازگار با موبایل است، بنابراین جداول قیمت گذاری شما در هر دستگاهی عالی به نظر می رسد!

مرا به فروش ببرید!

Divi Layouts Extended

معرفی بسته طرح بندی عظیم جمعه سیاه

Divi Layouts Extended دارای یک کتابخانه عظیم است بیش از 500 طرح‌بندی برای بهبود مجموعه ابزار طراحی Divi شما. طرح بندی های زیادی وجود دارد که نمی توانیم همه آنها را ذکر کنیم! شما 40 هدر، 60 پاورقی، 55 طرح بندی وبلاگ، 40 بخش قهرمان، 15 بخش ووکامرس، 37 صفحه فرود کامل، 15 صفحه فروشگاه و بسیاری موارد دیگر دریافت خواهید کرد. این بسته نرم افزاری در هر روز از سال بسیار مناسب است، اما به عنوان بخشی از این بسته، یک دزدی است.

مرا به فروش ببرید!

همین حالا این بسته شگفت انگیز را با 60٪ تخفیف بگیرید! 463.96 دلار 195.84 دلار 🤯

این بسته هر آنچه را که برای ایجاد وب سایت های زیبا و چشم نواز Divi نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد. با این پکیج صدها دلار پس انداز خواهید کرد در محبوب ترین بسته های بازاریابی طرح بندی ما در حالی که به آن دسترسی دارید بیش از 10600 طرح از پیش ساخته شده آماده بارگذاری در وب سایت شما تنها با چند کلیک.

شما نمی خواهید بزرگترین بسته طرح بندی ما را از دست بدهید، اکنون برای مدت محدودی فقط با 60٪ تخفیف در دسترس است! پس از پایان این فروش، این بسته ها برای همیشه از بین می روند، بنابراین تا می توانید آنها را بگیرید!

مرا به فروش ببرید!