منو سایت

برجسته پلاگین Divi: Divi Mega Pro

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
برجسته پلاگین Divi: Divi Mega Pro

Divi Mega Pro یک افزونه شخص ثالث برای Divi است که توانایی ایجاد مگا منوها و نکات ابزار را با Divi Builder اضافه می کند. از آنجایی که مگا منوها و راهنمای ابزار با Divi Builder ساخته می شوند، می توانید از هر ماژول مورد نظر خود از جمله ماژول های شخص ثالث، کدهای کوتاه و کدها استفاده کنید و با ابزارهای Divi به آنها استایل دهید. در این پست، نگاهی به Divi Mega Pro خواهیم انداخت تا به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید که آیا Divi Mega Pro محصول مناسبی برای نیازهای شما است یا خیر.

Divi Mega Pro Builder

Divi Mega Pro به جای اضافه کردن ماژول‌ها به Divi Builder، نوع پست جدیدی را اضافه می‌کند که با طرح‌بندی Divi ساخته شده است که منوهای وردپرس و ماژول‌های Divi می‌توانند نمایش دهند. به هر صفحه و منو هر تعداد که دوست دارید ایجاد و اضافه کنید. یک آیتم جدید به منو اضافه شده است داشبورد وردپرس تحت عنوان Divi Mega Pro. این شامل لیست، ویرایشگر و تنظیمات Divi Mega Pro است. در اینجا می توانید مگا منوها و نکات ابزار خود را ایجاد و مدیریت کنید. ما هر آیتم منو را به ترتیب معکوس مرور خواهیم کرد.

تنظیمات Divi Mega Pro

تنظیمات به شما امکان می دهد یک انتقال اسلاید به سربرگ، محتوا و پاورقی اضافه کنید. شما می توانید آنها را به طور مستقل فعال کنید. آنها به طور پیش فرض غیرفعال هستند. انتقال محتوا را در منو یا راهنمای ابزار تغییر می‌دهد در حالی که محفظه آن قابل مشاهده است. این مگا منو و راهنمای ابزار را به حالت نگه داشتن مجبور می کند. توصیه می کنم آنها را فعال کنید مگر اینکه نیاز به استفاده از حالت کلیک داشته باشید.

Divi Mega Pro Builder

یک مورد جدید اضافه کنید

برای ایجاد یک آیتم مگا منو یا راهنمای ابزار، کلیک کنید یک مورد جدید اضافه کنید. این یک ویرایشگر را باز می کند که در آن می توانید یک منو یا راهنمای ابزار ایجاد کنید. این شامل ویرایشگر TinyMCE است و می توانید Divi Builder را فعال کنید تا آن را با ماژول های Divi بسازد. شما باید برای هر آیتم مگا منو که می خواهید نمایش دهید یک آیتم جدید ایجاد کنید. به عنوان مثال، اگر می‌خواهید چهار پیوند مختلف در هدر خود داشته باشید تا طرح‌بندی‌های مختلف مگا منو را نمایش دهند، باید چهار عنصر مختلف ایجاد کنید.

این ویرایشگر شامل ابزارهای زیادی در نوار کناری سمت راست و در پایین است، از جمله ابزارهای استاندارد انتشار و گزینه های فیلدهای سفارشی. بیایید نگاهی دقیق تر به هر یک از ابزارهای سفارشی بیندازیم.

Divi Mega Pro Builder

نمایش مکان ها

مکان نمایش مگا منو را انتخاب کنید. بین همه پست ها و صفحات، همه پست ها، همه صفحات یا صفحات خاص یکی را انتخاب کنید. می توانید استثناهایی را برای همه پست ها یا صفحات به کادر اضافه کنید. اگر مکان های خاصی را انتخاب کنید، می توانید آنها را در فیلد وارد کنید. همچنین می توانید انتخاب کنید که منو در صفحات نویسنده و صفحات بایگانی نشان داده شود و رندر اجباری شود.

Divi Mega Pro Builder

انیمیشن حرفه ای مگا

انیمیشنی را انتخاب کنید که منو یا راهنمای ابزار هنگام باز شدن از آن استفاده می کند. Move، Move To، Perspective، Fade یا Scale را انتخاب کنید. آنها در مگا منوها ظاهر و احساسی شیک در هنگام باز و بسته شدن می دهند.

Divi Mega Pro Builder

Mega Pro Triggers

ماشه انتخابگر CSS را در کادر وارد کنید. همچنین کلاس منحصر به فرد Mega Pro را نشان می دهد که در قسمت های کلاس CSS برای نمایش طرح بندی ها وارد می کنید.

Divi Mega Pro Builder

تنظیمات نمایش Mega Pro

تنظیمات شامل گزینه های زیادی است. جهت نمایش را انتخاب کنید، یک حاشیه بالا و پایین اضافه کنید، یک عرض را انتخاب کنید، حداکثر ارتفاع را وارد کنید، یک موقعیت CSS را از مطلق یا ثابت انتخاب کنید و یک فلش را فعال کنید.

Divi Mega Pro Builder

اگر فلش را فعال کنید، ابزارهای یک ظاهر طراحی شده برای انتخاب نوع، رنگ، عرض و ارتفاع را مشاهده خواهید کرد. یک پیش‌نمایش را نشان می‌دهد تا بدانید در قسمت جلویی چگونه به نظر می‌رسد.

Divi Mega Pro Builder

سفارشی سازی دکمه بستن سفارشی

سفارشی سازی دکمه بستن به شما این امکان را می دهد که دکمه بستن را در دسکتاپ و تلفن ها به طور مستقل فعال کنید.

Divi Mega Pro Builder

اگر سفارشی کردن دکمه بستن را انتخاب کنید، مجموعه دیگری از گزینه‌ها را برای تنظیم رنگ‌ها، اندازه فونت، شعاع حاشیه و بالشتک مشاهده خواهید کرد. همچنین شامل یک پیش‌نمایش است تا بتوانید ببینید که در قسمت جلویی چگونه خواهد بود.

Divi Mega Pro Builder

تنظیمات اضافی Mega Pro

تنظیمات اضافی به شما این امکان را می دهد که منوی تلفن، تبلت و دسکتاپ را به طور جداگانه غیرفعال کنید. نوع ماشه با کلیک روی شناور، نوع خروجی با کلیک روی شناور را انتخاب کنید و تاخیر خروج را در کادر وارد کنید.

Divi Mega Pro Builder

پس زمینه مگا حرفه ای

این یکی در زیر ویرایشگر قرار می گیرد. یک انتخابگر رنگ وجود دارد که می توانید رنگ پس زمینه منو را مشخص کنید.

Divi Mega Pro Builder

لیست Divi Mega Pro

این لیستی از عناصر Divi Mega Pro را که ایجاد کرده اید نشان می دهد. هر کدام شامل کلاس منحصر به فرد Mega Pro است. این همان چیزی است که برای چسباندن جایی که می‌خواهید مگا منو یا راهنمای ابزار ظاهر شود، کپی می‌کنید. برای ایجاد مگا منوی خود باید هر آیتم منو را به صورت جداگانه ایجاد و کپی کنید.

Divi Mega Pro Builder

اضافه کردن مگا منو

برای افزودن مگا منو به منوهای سرصفحه و پاورقی وردپرس، باید کلاس های CSS را فعال کنید. ابتدا برو به ظاهر > منوها در داشبورد وردپرس شما انتخاب کنید گزینه های صفحه نمایش در گوشه سمت راست بالای صفحه و مطمئن شوید کلاس های CSS بررسی می شود.

اضافه کردن مگا منو

سپس آیتم منوی مورد نظر را باز کنید تا آیتم مگا منو نشان داده شود. کلاس منحصر به فرد Mega Pro را برای مگا منو در کادر CSS Classes قرار دهید.

اضافه کردن مگا منو

این فرآیند را برای هر آیتم مگا منو که می خواهید نمایش دهید، تکرار کنید.

اضافه کردن مگا منو

در اینجا نگاهی به منوی مگا در قسمت جلویی می اندازیم. من از یکی از دموهای موجود استفاده کردم که بعداً خواهیم دید.

اضافه کردن مگا منو

نکات را اضافه کنید

همچنین می توانید از Divi Mega Pro برای ایجاد مگا راهنمای ابزار استفاده کنید. فقط کلاس CSS را به عنصری که می خواهید راهنمای ابزار را نشان دهید اضافه کنید. می‌توانید راهنمای ابزار را طوری تنظیم کنید که در حالت انتظار باز شود یا کلیک کنید. هر ماژول Divi می تواند یک راهنمای ابزار را نمایش دهد. ماژول را طبق معمول با ابزار Divi استایل کنید.

برای افزودن یک راهنمای ابزار، باز کنید ماژول Divi می خواهید راهنمای ابزار را نشان دهید. قابل اعتماد و متخصص تب پیشرفته و کلاس منحصر به فرد Mega Pro را در آن قرار دهید فیلد کلاس CSS. تنظیمات خود را ذخیره کنید و برای نمایش نکات ابزار آماده هستید.

نکات را اضافه کنید

اکنون وقتی کسی روی عنصری که کلاس را به آن اضافه کرده‌اید می‌چرخد، راهنمای ابزار ظاهر می‌شود.

نکات را اضافه کنید

نکات همچنین برای ایجاد مگا منوهای هدر در Divi Theme Builder کار می کنند. آیتم های منو را با ماژول های Divi ایجاد کنید، مانند ماژول های متن، ماژول های دکمه، ماژول های تصویر و غیره. من توصیه می کنم از ماژول های منو فقط برای نمایش منوهای استاندارد استفاده کنید، زیرا هر پیوند یک منوی فرعی یا صفحه ای را که منو به آن اشاره می کند باز می کند.

در هر موردی که می خواهید یک آیتم مگا منو داشته باشید، کلاس منحصر به فرد Mega Pro را به قسمت کلاس CSS اضافه کنید. می توانید از این روش برای ایجاد هدر و پاورقی سفارشی استفاده کنید. در مثال زیر، من یک منو با استفاده از ماژول های متن استاندارد به عنوان پیوندهای منو ایجاد کردم. من یک طرح بندی مگا منو به هر یک از آنها اضافه می کنم.

نکات را اضافه کنید

آیتم های منو مانند یک منوی معمولی کار می کنند و بسته به تنظیمات شما، موارد مگا منو را در حالت انتظار یا کلیک نشان می دهند. در مثال زیر، ماوس را روی پیوند منوی اول قرار دادم و مگا منوی آن ماژول متنی باز شد.

نکات را اضافه کنید

قالب های Divi Mega Pro

Divi Mega Pro شامل 15 قالب برای شروع است. آنها به عنوان فایل های JSON ارائه می شوند. آنها را در ویرایشگر Divi Mega Pro خود آپلود کنید و از آنها برای ایجاد طرح بندی Divi Mega Pro خود استفاده کنید. اینها شامل بنرهای تجارت الکترونیک، برگه ها، CTA ها، اطلاعات تماس، فرم ورود، پست های وبلاگ و موارد دیگر می شود. طرح بندی ها به خوبی طراحی شده اند و با هر سبک وب سایتی عالی کار می کنند.

قالب های Divi Mega Pro

قالب‌ها کاملاً قابل تنظیم هستند، بنابراین می‌توانید آنها را طوری تنظیم کنید که فونت‌ها و رنگ‌های نام تجاری خود را نیز شامل شود. این الگوی شماره 9 است که منوهای تجارت الکترونیک را برای مارک های برجسته ایجاد می کند. این نمای wireframe را در ویرایشگر باطن نشان می دهد. همچنین می توانید طرح بندی های جلویی را ببینید. مال من به طور پیش‌فرض طرح‌بندی را با نوار کناری نشان می‌داد، اگرچه مطمئن هستم که به راحتی می‌توان آن را غیرفعال کرد تا طرح‌بندی عرض کامل را نشان دهد.

قالب های Divi Mega Pro

از جلو اینگونه به نظر می رسد. این ویرایشگر بک‌اند است که نمای دسکتاپ را نشان می‌دهد.

قالب های Divi Mega Pro

Divi Mega Pro را از کجا بخریم

Divi Mega Pro با قیمت 79 دلار در بازار Divi موجود است. این شامل استفاده نامحدود از وب سایت، یک سال پشتیبانی و به روز رسانی، و 30 روز ضمانت بازگشت وجه است.

Divi Mega Pro را از کجا بخریم

پایان افکار

این برداشت ما از Divi Mega Pro است. من ایجاد و استفاده از مگا منوها را بصری یافتم. از آنجایی که از هر ماژول Divi Builder استفاده می‌کند، ایجاد منوها و راهنمایی‌های ابزار مانند ساخت هر طرح‌بندی Divi عمل می‌کند. ویژگی‌های اضافی، مانند انیمیشن‌ها، دکمه‌ها و غیره، کنترل طراحی بیشتری را فراهم می‌کنند و نحوه عملکرد منوها و نکات ابزار را مشخص می‌کنند. با صفحات ووکامرس، پست ها، محصولات و موارد دیگر به خوبی کار می کند. قالب های ارائه شده یک راه عالی برای شروع است. اگر علاقه مند به ایجاد مگا منوها و نکات ابزار برای وب سایت های Divi خود هستید، Divi Mega Pro ارزش دیدن دارد.

ما می خواهیم از تو بشنویم. آیا Divi Mega Pro را امتحان کرده اید؟ نظر خود را در مورد آن در نظرات با ما در میان بگذارید.