Divi Cloud Sharing - به اشتراک گذاری و همکاری با تیم خود در فضای ابری!

Divi Cloud Sharing – به اشتراک گذاری و همکاری با تیم خود در فضای ابری!

Divi Cloud Sharing - به اشتراک گذاری و همکاری با تیم خود در فضای ابری!

امروز ما مشتاق معرفی Divi Cloud Sharing هستیم، سیستم جدیدی که به شما امکان می‌دهد دارایی‌های Divi را با اعضای تیم خود به اشتراک بگذارید و در هنگام ساخت وب‌سایت‌های Divi با هم در فضای ابری همکاری کنید. این به روز رسانی Divi، Divi Cloud و Divi Teams را به گونه ای گرد هم می آورد که برای فریلنسرها و آژانس های وردپرس مناسب است.

قبل از اینکه ادامه دهم؛ یادداشت جانبی سریع: اگر در مورد برخی از آنها کنجکاو هستید حتی بزرگتر به‌روزرسانی‌هایی که روی آن کار می‌کنیم، حتماً پست اخیر من را در مورد کار مداوم ما در Divi 5.0 بخوانید. ما به‌زودی به‌روزرسانی‌های ماهانه پیشرفت خود را ارائه خواهیم کرد، که با انتشار آلفای توسعه Divi 5.0 در ماه آینده شروع می‌شود.

خوب، حالا بیایید ویژگی جدید امروز را بررسی کنیم زیرا واقعاً عالی است!👇

Divi + Divi Cloud + Divi Teams: ترکیبی عالی

دیوی ابر

در صورتی که با Divi Cloud آشنایی ندارید، اجازه دهید یک نمای کلی به شما ارائه دهم. به عبارت ساده، Divi Cloud مانند Dropbox برای وب سایت های وردپرس شما است. این به شما امکان می دهد دارایی های Divi مورد علاقه خود را در فضای ابری ذخیره کنید تا بتوانید بدون خروج از رابط Divi در هر وب سایت جدیدی که ایجاد می کنید به آنها دسترسی داشته باشید. این دارایی‌ها شامل طرح‌بندی Divi، قالب‌های سازنده تم و قطعه‌های کد، با ادغام‌های بسیار بیشتری در راه است.

👉 امروز Divi Cloud را دریافت کنید

تیم های دیوی

اگر با Divi Teams آشنایی ندارید، بیایید نگاهی گذرا به آن بیندازیم. Divi Teams یک سیستم مدیریت تیم مبتنی بر نقش است که به شما امکان می دهد افراد را دعوت کنید تا بخشی از حساب Elegant Themes شما شوند. آنها حساب کاربری خود را با نام کاربری و رمز عبور خود دریافت می کنند. اعضای تیم شما دسترسی به خدمات شما را به ارث می برند، مانند دانلود محصول، پشتیبانی ممتاز، و Divi Cloud. با استفاده از ویرایشگر نقش، شما کنترل می کنید که اعضای تیم خود چه کاری می توانند انجام دهند و چه کاری نمی توانند انجام دهند و به شما این امکان را می دهد که یک تیم طراحی وب کارآمد و مستقل بسازید.

👉 ساخت تیم خود را شروع کنید

اشتراک گذاری ابری Divi

اشتراک گذاری ابری Diviویژگی جدید امروز، این دو سیستم را به هم نزدیک کرده و به شما این امکان را می دهد که آیتم های Divi Cloud خود را با اعضای تیم خود به اشتراک بگذارید و اعضای تیم نیز موارد خود را به اشتراک بگذارند. همه می توانند انتخاب کنند که چه کسی می تواند به کتابخانه Divi Cloud خود دسترسی داشته باشد و با موارد ذخیره شده در آن چه کاری انجام دهد. می‌توانید به افراد اجازه دهید موارد را مدیریت، اضافه و حذف کنند، یا می‌توانید آنها را به دسترسی فقط استفاده محدود کنید، که به آنها اجازه می‌دهد از موارد Divi Cloud شما استفاده کنند اما آنها را ویرایش یا حذف نکنند.

چگونه کتابخانه ابری Divi خود را به اشتراک بگذارید

برای شروع Divi Cloud Sharing، ابتدا باید تیم خود را دعوت کنید. وارد حساب Elegant Themes خود شوید و به تب Team بروید، سپس روی دکمه دعوت کلیک کنید تا تیم خود را بسازید.

در تب Cloud، می‌توانید همه اعضای تیم خود را ببینید و کتابخانه Divi Cloud خود را با هر کسی در لیست به اشتراک بگذارید. با استفاده از مجوز موجود، می توانید کنترل کنید که هر فرد در کتابخانه شما مجاز به انجام چه کاری است.

در مثال بالا، من به دو نفر از مشتریان خود دسترسی فقط برای استفاده به کتابخانه طرح بندی خود داده ام. این به آن‌ها اجازه می‌دهد تا از تمام طرح‌بندی‌های سفارشی من استفاده کنند، بدون اینکه بتوانند آنها را ویرایش یا حذف کنند. این یک راه خوب برای من برای شخصی سازی تجربه و اضافه کردن ارزش اضافی به بسته طراحی وب من است.

من همچنین با انتخاب همه مجوزهای موجود، به سه نفر از اعضای تیمم دسترسی کامل به کتابخانه خود دادم. این به ما این امکان را می دهد که با هم کار کنیم و در مجموعه ای از دارایی ها همکاری کنیم.

مجوزهای اشتراک گذاری ابری Divi

رابط اشتراک‌گذاری ابری Divi با چهار مجوز ارائه می‌شود که می‌تواند به هر کسی در تیم شما اعطا شود.

  • موارد قابل استفاده است – کاربرانی که این مجوز را دارند می توانند همه موارد موجود در کتابخانه Divi Cloud شما را مشاهده و استفاده کنند. آنها نمی توانند مواردی را به کتابخانه شما اضافه کنند و همچنین نمی توانند هیچ یک از موارد شما را ویرایش یا حذف کنند. اگر فقط می خواهید دارایی های خود را به اشتراک بگذارید، این یک مجوز عالی برای دادن به مشتریان خود است.
  • من می توانم موارد را اضافه کنم – کاربرانی که این مجوز را دارند می‌توانند موارد جدیدی را به کتابخانه Divi Cloud خود اضافه کنند، از جمله طرح‌بندی‌ها، قالب‌های تم و تکه‌های کد.
  • می تواند موارد را ویرایش کند – کاربران با این مجوز می توانند موارد را در ابر شما ویرایش کنند. این بدان معناست که آنها می توانند طرح بندی ها، قالب ها و قطعه کدهای موجود را ویرایش کنند. آنها همچنین می‌توانند دسته‌ها و برچسب‌های موجود شما را تغییر نام، دسته‌بندی، برچسب‌گذاری مجدد و ویرایش کنند.
  • می تواند موارد را حذف کند – کاربران با این مجوز می توانند موارد را از کتابخانه Divi Cloud خود حذف کنند.

پیمایش کتابخانه های مشترک در Divi

هنگامی که از Divi Cloud در یک وب سایت وردپرس استفاده می کنید، می توانید تمام کتابخانه هایی را که با شما به اشتراک گذاشته شده اند در نوار کناری سمت چپ مشاهده کنید. با کلیک بر روی یک کتابخانه، آن باز می شود و تمام موارد ذخیره شده در آن نمایش داده می شود. بسته به سطح دسترسی که توسط مالک کتابخانه به شما داده شده است، می توانید موارد ذخیره شده در این کتابخانه ها را اضافه، ویرایش، حذف و استفاده کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از منوی راست کلیک، موارد را بین کتابخانه‌های مختلف کپی و جابه‌جا کنید.

اشتراک گذاری را از امروز شروع کنید

با معرفی Divi Cloud Sharing، تیم طراحی وب شما اکنون می تواند به طور موثر در فضای ابری همکاری کند. در حالی که آنها وب سایت های Divi را می سازند. این زیبایی دیوی کلود است. هرگز نباید وب سایت وردپرسی که روی آن کار می کنید را ترک کنید. تمام دارایی های مشترک ما در رابط Divi موجود است!

می‌توانید کتابخانه‌های مشترک از طرح‌بندی‌ها، قالب‌ها و قطعه‌های کد مورد علاقه خود را نگهداری کنید. همچنین می‌توانید مجموعه‌ای از طرح‌بندی‌ها را با مشتریان خود به اشتراک بگذارید تا ارزش بیشتری به بسته طراحی وب خود اضافه کنید.

Divi Cloud Sharing امروز در دسترس است، بنابراین Divi را به روز کنید و نظر خود را در نظرات به ما بگویید. منتظر ویژگی‌های Divi عالی‌تر به زودی باشید، و حتما دنبال کنید و مشترک شوید تا اولین کسی باشید که از انتشار ویژگی بعدی Divi مطلع شوید. من همیشه توضیح دقیقی از هر ویژگی ارائه می دهم و این یک راه عالی برای افزایش سرعت قبل از به روز رسانی وب سایت شما است. اگر وب‌سایت‌های خود را روی Divi اجرا می‌کنید، این به‌روزرسانی‌هایی هستند که واقعاً نمی‌خواهید از دست بدهید!

👉 امروز Divi Cloud را دریافت کنید
👉 ساخت تیم خود را شروع کنید