منو سایت

5 تخفیف سایبری دوشنبه در بازار دیوی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
5 تخفیف سایبری دوشنبه در بازار دیوی

با شروع فروش Divi Cyber ​​Monday، احتمالاً قبلاً در مورد معاملات زیادی شنیده اید. ما به معنای واقعی کلمه صدها پیشنهاد برای انتخاب داریم، اما به همین دلیل، برخی از پیشنهادات واقعا خوب ممکن است مورد توجه قرار نگیرند. به همین دلیل است که در این پست سعی کرده ایم پنج محصول را در Divi Marketplace پیدا کرده و برجسته کنیم که تخفیف های زیادی دارند و فقط منتظر کشف هستند. بنابراین اگر هنوز چیزی را انتخاب می‌کنید، یا اگر قبلاً اکانت Divi یا Divi را با 25 درصد تخفیف دریافت کرده‌اید، Divi Cloud و Divi Teams با 44 درصد تخفیف، و یک یا چند بسته Divi Cyber ​​Monday ما. با 60٪ تخفیف – پس این معاملات برای شما مناسب است!

تم کودک آوانتی دیوی 80 درصد تخفیف

آوانتی را از کجا بخریم

این تم چند منظوره Divi Child با بیش از 60 صفحه با هدف قرار دادن 9 طاقچه و شامل بیش از 30 عنصر طراحی بسته بندی شده است. آوانتی به عنوان سریع ترین راه برای ایجاد یک وب سایت با Divi تبلیغ می شود. آن را با یک کلیک واردات محتوای نسخه ی نمایشی ارائه می شود، همه رنگ ها را می توان تغییر داد، کاملاً واکنش گرا است، SEO پسند و بسیاری موارد دیگر.

به طور معمول این تم کودک 35 دلار است. قیمت عالی! اما در طول فروش سایبر دوشنبه ما، فقط 7 دلار است!

دریافت AVANTI برای 35 دلار 7 دلار!

Divi Torque Pro 50% تخفیف

5 تخفیف سایبری دوشنبه در بازار دیوی

Divi Torque یک محصول جدید است، بنابراین بسیاری از مردم ممکن است حتی ندانند هنوز وجود دارد. با این حال، WPPaw در طول فروش سایبر دوشنبه ما آن را به سختی مشخص کرد و ما متوجه شدیم! این مجموعه از 30+ ماژول و 100+ وایرفریم دقیقاً همان چیزی است که Divi Pro برای جالب نگه داشتن چیزها از پروژه ای به پروژه دیگر نیاز دارد.

این محصول به طور معمول 75 دلار است، اما در طول فروش سایبر دوشنبه ما، فقط 37.50 دلار است!

دریافت DIVI TORQUE PRO FOR 75 دلار 37.50 دلار!

Divi Design Notes 50% تخفیف

5 تخفیف سایبری دوشنبه در بازار دیوی

Divi Design Notes یکی دیگر از محصولات جدید با تخفیف فوق العاده برای Cyber ​​Monday است. این محصول نوآورانه، ارائه و جمع‌آوری بازخورد پروژه‌ها را مستقیماً در Divi برای تیم‌های طراحی و مشتریان آسان می‌کند. یادداشت ها را در هر نقطه از وب سایت Divi خود پین کنید و همکاری خود را به سطح بعدی ببرید.

به طور معمول این افزونه 29 دلار قیمت دارد، اما در طول فروش Cyber ​​Monday ما فقط 14.50 دلار است!

یادداشت های طراحی DIVI را دریافت کنید 29 دلار 14.50 دلار!

بسته طرح بندی سرصفحه Divi 80٪ تخفیف

5 تخفیف سایبری دوشنبه در بازار دیوی

Divi Awesome 45 هدر Divi ساخته و آنها را در این بسته چیدمان زیبا قرار داده است. همه این هدرها واکنش گرا هستند، در تلفن همراه عالی به نظر می رسند و می توانند متناسب با هر نوع طراحی طراحی شوند.

به طور معمول این بسته طرح بندی 15 دلار قیمت دارد، اما در طول فروش Cyber ​​Monday ما فقط 3 دلار است! اگر این یکی را نگیرید، دیوانه هستید 🤪

برای دریافت این بسته عنوان DIVI 15 دلار 3 دلار!

Divi WooCommerce تا 50٪ تخفیف تمدید شد

5 تخفیف سایبری دوشنبه در بازار دیوی

Divi WooCommerce Extended 7 ویژگی جدید WooCommerce را به Divi می آورد. مینی سبد خرید، نمایش سریع، چرخ فلک، دسته بندی ها، جستجوی آژاکس، مدیر بخش و مدیر پرداخت. با این افزونه Divi نیمه دل، سطح کاملا جدیدی از تعامل را به فروشگاه WooCommerce خود اضافه کنید.

این گسترش معمولاً 59 دلار است، اما اگر مزیت تخفیف پنهان سایبر دوشنبه ما را باز کنید، می‌توانید آن را فقط با 29.50 دلار دریافت کنید!

چگونه می توانید قفل این تخفیف پنهان را باز کنید؟ تنها کاری که باید انجام دهید این است که ابتدا یک خرید دیگر در فروش سایبر دوشنبه ما انجام دهید. پس از تکمیل این خرید، به لیست Divi WooCommerce Extended بروید و صفحه را بازخوانی کنید. فروش جدید 50% تخفیف خواهد داشت!

دریافت DIVI WOOCOMMERCE تمدید شده برای 59 دلار 29.50 دلار

هر معامله بالا را بگیرید و حتی بیشتر قفل را باز کنید (به علاوه بیش از 50 طرح و قالب Divi رایگان)

یکی از بهترین جنبه‌های فروش Cyber ​​Monday ما، مزایای اضافه‌ای است که همه شرکت‌کنندگان از آن برخوردار می‌شوند. هنگامی که خریدی را در حین فروش انجام می‌دهید، بیش از 50 طرح‌بندی و قالب Divi به‌صورت حرفه‌ای طراحی شده و همچنین مجموعه‌ای از معاملات اضافی را دریافت می‌کنید – که همگی در برگه مزایای منطقه اعضای Divi شما یافت می‌شوند. بنابراین اگر قصد داشتید یک Divi Extension، Divi Child Theme یا Divi Layout Pack را از بازار امتحان کنید، اکنون زمان مناسبی است! اجازه ندهید این معاملات قبل از استفاده از آنها منقضی شوند!