منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • 5 بهترین افزونه وردپرس وابسته به آمازون

5 بهترین افزونه وردپرس وابسته به آمازون

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
5 بهترین افزونه وردپرس وابسته به آمازون

به عنوان یک شریک آمازون (یا همکار آمازون)، می توانید از ترافیک خود درآمد کسب کنید و ارجاعات آمازون را مستقیماً از وب سایت وردپرس خود تبلیغ کنید. بنابراین وقتی بازدیدکنندگان بر روی لینک های وابسته (یا تبلیغات) شما کلیک می کنند و آن محصولات را می خرند، در هر فروش کمیسیون دریافت می کنید. با این حال، برای حفظ یک سایت وابسته آمازون موفق، به داشتن بهترین افزونه وردپرس وابسته آمازون برای انجام کارهای سنگین کمک می کند.

افزونه های وابسته به آمازون نه تنها می توانند گردش کار شما را ساده کنند، بلکه برخی نیز می توانند تجزیه و تحلیل های ارزشمندی برای کمک به رشد کسب و کار شما ارائه دهند. در این مقاله بهترین افزونه های وردپرس را برای شرکت های وابسته به آمازون به اشتراک می گذاریم.

افزونه وابسته آمازون چیست؟

افزونه آمازون وابسته برای وردپرس در اصل یک افزونه بازاریابی وابسته است که مدیریت، تبلیغ و فروش محصولات وابسته آمازون خود را در وبلاگ یا وب سایت وردپرس خود آسان می کند، بنابراین لازم نیست نگران مشکلات فنی باشید که سر راه شما قرار می گیرد. درآمد.

اگر قبلاً نمی دانید، آمازون با دستورالعمل های خود برای همکاران خود سختگیر است. به عنوان مثال، شما باید از Amazon Associates API استفاده کنید تا بخشی از برنامه آنها باقی بمانید. همچنین باید مطمئن شوید که بدون توجه به کشوری که کاربر شما از آن بازدید می کند، به محصول صحیح پیوند می دهید. به عنوان مثال، باید مطمئن شوید که یک کاربر بریتانیایی پیوندی به فروشگاه مربوطه دریافت می کند و نه به آمازون در ایالات متحده. این مشکلات، از جمله، با کمک افزونه وردپرس وابسته آمازون بسیار ساده شده است.

5 بهترین افزونه وردپرس وابسته به آمازون

برای کمک به جلوگیری از برخی مشکلات رایج مرتبط با شریک آمازون بودن. ما فهرستی جامع از بهترین افزونه‌های وردپرس وابسته به آمازون را گردآوری کرده‌ایم که هر آنچه را که برای شروع کسب درآمد غیرفعال‌تر نیاز دارید در اختیار شما قرار می‌دهد.

1. AAWP

آرم AAWP

یکی از پرکاربردترین افزونه ها برای Amazon Associates، افزونه وردپرس وابسته آمازون (AAWP) است. این افزونه به شما امکان می دهد API Associates Amazon را به صفحه خود متصل کنید و لینک های وابسته را به مقالات وردپرس خود به سادگی و کارآمد اضافه کنید.

لازم نیست نگران شکستن سیاست های شریک آمازون با درج قیمت یا درج تصاویر باشید، زیرا تمام داده های نمایش داده شده از طریق API ارائه می شوند. این افزونه همچنین گزینه های مختلفی برای نمایش محصولات آمازون یا پیوندهای وابسته دارد که همگی در قسمت جلویی وب سایت شما فوق العاده به نظر می رسند.

ویژگی های اصلی AAWP:

 • نمودارهای مقایسه محصول (تصویر زیر)
 • به روز رسانی خودکار قیمت
 • پیاده سازی لیست های پرفروش آسان است

نسخه ی نمایشی AAWP

ظاهر هر عنصر نمایشگر قابل تغییر است و کاملاً متحرک است. آنها عالی به نظر می رسند و مطمئناً کاربران شما را جذب می کنند.

AAWP برای شما مناسب است اگر…

 • شما یک کاربر پیشرفته هستید که می خواهید درآمد را از چندین وب سایت به حداکثر برسانید.
 • پلاگین های رایگان آن را قطع نمی کنند.
 • شما می خواهید محصولات را به روشی منحصر به فرد نمایش دهید.

قیمت گذاری AAWP: شروع از 49 دلار برای استفاده از یک سایت | اینجا بیشتر بیاموزید

2. AzonPress

لوگوی آزون پرس

AzonPress یک افزونه مشابه AAWP است که به راحتی به شما امکان می دهد پیوندهای وابسته به متون و انواع جداول و نمایشگرهای منحصر به فرد را وارد کنید.

این افزونه به شما امکان می‌دهد به‌روزرسانی خودکار محصول، صفحات گسترده سفارشی و موقعیت جغرافیایی خودکار را دریافت کنید، بنابراین نگران از دست دادن فروش به دلیل مشکلات فنی API نخواهید بود. شما همچنین می توانید عملکرد اتصال خود را از طریق داشبورد آنها ردیابی کنید.

در حالی که دارای بسیاری از ویژگی‌های مشابه AAWP است، اما در واقع کمی ارزان‌تر است، بنابراین اگر به دنبال صرفه‌جویی چند دلاری هستید، ممکن است راه حلی باشد که به دنبال آن هستید.

ویژگی های کلیدی AzonPress:

 • جداول مقایسه
 • هدف گیری جغرافیایی خودکار
 • نمایش محصول سفارشی (مثال زیر)

نسخه ی نمایشی AzonPress

یکی از ویژگی های قابل توجه این افزونه امکان نمایش لینک های وابسته، جزئیات محصول، عکس ها، رتبه بندی ها و نظرات در یک ویترین زیبای محصول می باشد.

AzonPress برای شماست اگر…

 • شما یک راه حل آسان و سریع می خواهید.
 • شما می خواهید راهی برای ردیابی تبدیل لینک خود داشته باشید.

قیمت گذاری آزون پرس: 31 دلار برای استفاده از یک سایت | اینجا بیشتر بیاموزید

3. ارتباطات زیبا

لوگوی لینک زیبا

تمام پیوندهای موجود در وب سایت شما، از جمله پیوندهای وابسته، می توانند با استفاده از افزونه رایگان Pretty Links پنهان و ردیابی شوند. این افزونه پیوندهای وابسته را از پیوندهایی که شامل نام دامنه شما هستند حذف می کند تا پیوند شما تمیزتر و قابل اعتمادتر به نظر برسد. علاوه بر این، می‌تواند اسلاگ‌های کوتاه‌شده تصادفی را برای هر پیوند ایجاد کند، یا می‌توانید یک اسلاگ سفارشی انتخاب کنید.

مانند سایر گزینه‌های جایگزین، Pretty Links کلیک‌های روی لینک‌های شما را ردیابی می‌کند و از طریق پنل مدیریت وردپرس به شما گزارش می‌دهد. نظارت بر لینک را می توان بر اساس میانگین تعداد کلیک در هر لینک یا میانگین تعداد کلیک های منحصر به فرد در هر لینک فیلتر کرد.

Pretty Links همه ویژگی‌های فوق را بدون هیچ هزینه‌ای ارائه می‌کند، اما می‌توانید با نسخه حرفه‌ای برخی از ویژگی‌های بسیار منظم را دریافت کنید، البته با قیمتی گزاف. اینها عبارتند از کلمات کلیدی پیوند خودکار، چندین مجوز سایت وردپرس و پشتیبانی فنی اولویت دار.

ویژگی های کلیدی Pretty Links:

 • ردیابی لینک تحلیلی
 • نسخه رایگان
 • پیوندهای وابسته Cloaks

داشبورد پیوندهای زیبا

این افزونه برای پنهان کردن و هدایت لینک های وابسته به لینک های کوتاه و نماینده بهترین است.

Pretty Links برای شما مناسب است اگر…

 • شما یک راه حل رایگان می خواهید.
 • شما می خواهید لینک های کوتاه سئو دوستانه ایجاد کنید.

قیمت لینک های زیبا: مجانی. شروع از 99.50 دلار در سال | اینجا بیشتر بیاموزید

4. لینک های خودکار آمازون

لوگوی لینک های خودکار آمازون

Amazon Auto Links یک راه حل رایگان عالی برای شرکت های وابسته به آمازون برای صاحبان وب سایت با بودجه است. مانند راه حل های دیگر لیست شده، این برنامه به طور خودکار فیدهای آمازون و پیوندهای وابسته را به وب سایت شما اضافه می کند.

فهرست‌های محصولات را مرتباً به‌روزرسانی می‌کند و در صورت تغییر جزئیات محصول و قیمت، آن‌ها را به‌روزرسانی می‌کند. همچنین می توانید موارد ناخواسته را بر اساس توضیحات، عنوان و شماره شناسه از پیوندهای خود فیلتر کنید. محصولاتی که دیگر در دسترس نیستند به طور خودکار حذف می شوند و جداول محصولات بر اساس آن به روز می شوند.

به طور کلی، این محصول هر آنچه را که برای پیاده سازی سریع لینک های وابسته بدون اتلاف وقت برای مدیریت دستی آنها نیاز دارید، در اختیار شما قرار می دهد.

ویژگی های کلیدی Amazon Auto Links:

 • مجانی.
 • پشتیبانی از هدف گیری جغرافیایی
 • چهار راه برای نمایش محصولات (دسته، جستجوی محصول، جستجوی آیتم، URL)

نمونه ای از لینک های خودکار آمازون

این افزونه همچنین ابزارهایی را برای تغییر اندازه تصویر، طول توضیحات و عنوان محصول برای محصولات آمازون در اختیار شما قرار می دهد.

Amazon Auto Links برای شما مناسب است اگر…

 • شما یک راه حل ارزان و آسان می خواهید.
 • شما تازه شروع کرده اید و به ویژگی های فوق پیشرفته نیاز ندارید.
 • از کدنویسی قالب های سفارشی برای طرح های طرح بندی جدید مهم نیست.

قیمت لینک های خودکار آمازون: رایگان | اطلاعات بیشتر در اینجا

توجه: ما یک آموزش برای نسخه لایت این افزونه داریم که به نظر می رسد در حال حاضر پشتیبانی نمی شود.

5. WooZone (WZone)

لوگوی Woozone

WooZone (WZone) که با نام شرکت‌های WooCommerce Amazon نیز شناخته می‌شود، به شما کمک می‌کند فروشگاه مبتنی بر WooCommerce خود را به آمازون متصل کنید.

اساسا، WooZone به شما امکان می دهد موارد را از Amazon.com انتخاب کنید و آنها را به گونه ای نمایش دهید که گویی موارد WooCommerce هستند. سپس، هنگامی که آنها آماده خرید هستند، مشتریانی که از وب سایت شما بازدید می کنند می توانند آن موارد را همانطور که در یک سایت معمولی WooCommerce انجام می دهند قبل از هدایت به آمازون (از طریق پیوند وابسته شما) مرور کنند.

ویژگی های کلیدی WooZone:

 • به طور خودکار لیست های WooCommerce را به روز می کند
 • به طور خاص برای WooCommerce ساخته شده است

داشبورد WooZone

به طور خلاصه، اگر با محصولات WooCommerce آشنا هستید، WooZone یک راه حل عالی است.

WooZone برای شما مناسب است اگر…

 • شما از ووکامرس استفاده می کنید.
 • می‌خواهید محصولات را بدون نیاز به کلید API همگام‌سازی و وارد کنید

قیمت گذاری WooZone: 49 دلار برای استفاده از یک سایت | اینجا بیشتر بیاموزید

یک فکر نهایی در مورد افزونه های وردپرس وابسته آمازون

وردپرس افزونه های بسیار خوبی را برای کمک به ترویج یک برنامه بازاریابی وابسته آمازون برای وب سایت شما ارائه می دهد. با این حال، اگر به دنبال راه حلی هستید که همه چیزهایی را که برای یک کمپین پیشرفته نیاز دارید در اختیار شما قرار دهد و حاضرید کمی پول خرج کنید، AAWP را توصیه می کنیم که همه چیزهایی که شما نیاز دارید را دارد و به عنوان استاندارد صنعتی شناخته می شود. به عنوان یک راه حل مقرون به صرفه که اصول اولیه را در اختیار شما قرار می دهد، Amazon Auto Links یک گزینه بی نقص فوق العاده است. صرف نظر از انتخاب شما، یک افزونه وردپرس توانایی سایت شما را برای کسب درآمد و ارائه محصولات مرتبط به بازدیدکنندگان شما بسیار بهبود می بخشد.

آیا افزونه های دیگری را می شناسید که می توانند به شرکای آمازون کمک کنند؟ نظر خود را در زیر به ما بگویید!

اگر علاقه مند به افزودن یک برنامه وابسته به وردپرس هستید، افزونه Easy Affiliate را بررسی کنید. یا اگر می‌خواهید به برنامه‌های وابسته دیگر منشعب شوید، در اینجا فهرستی از برخی از برنامه‌های وابسته عالی وجود دارد.

تصویر مقاله ویژه توسط ya_blue_ko/ shutterstock.com