11 بهترین قالب وردپرس در سال 2023 (بازبینی و مقایسه)

11 بهترین قالب وردپرس در سال 2023 (بازبینی و مقایسه)

اگر اخیراً مجبور شده اید برای یک قالب وردپرس جستجو کنید، احتمالاً متوجه شده اید که چند قالب در دسترس است. هزاران تم ممتاز ادعا می کنند که برای سایت شما بهترین هستند، اما بسیاری از آنها نسبتاً ثابت نشده اند. با وجود همه این موضوعات که برای جلب توجه شما رقابت می کنند، برخی از نام ها آشناتر به نظر می رسند. بهترین قالب‌های ممتاز وردپرس معمولاً محبوب می‌شوند زیرا برای بسیاری از مشتریان کار می‌کنند و به خوبی نگهداری می‌شوند، بنابراین به طور کلی می‌توانید با خرج کردن آن‌ها احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

این مقاله برخی از بهترین تم های ممتاز وردپرس را بر اساس عوامل مختلف بررسی می کند و برخی از بهترین ویژگی های آنها را برجسته می کند.

چرا قالب های وردپرس ممتاز را انتخاب کنید؟

قبل از اینکه محبوب‌ترین تم‌های ممتاز را انتخاب کنیم، به این سوال بزرگ نگاه می‌کنیم: چرا در حالی که تم‌های رایگان زیادی وجود دارد، یک تم ممتاز انتخاب کنید؟ برای بسیاری از مردم، یک تم رایگان کافی به نظر می رسد و مزیت رایگان بودن را دارد. با این حال، تم های پریمیوم مزایایی دارند.

اولاً، مضامین ممتاز اغلب از کیفیت بهتری نسبت به موارد رایگان برخوردار هستند، زیرا درآمد ایجاد شده به تکرارهای آینده بازمی گردد. علاوه بر این، تم‌های ممتاز معمولاً با پشتیبانی ارائه می‌شوند که می‌تواند به شما کمک کند حداکثر استفاده را از موضوع و ویژگی‌های آن ببرید. وقتی عملکردهای پیشرفته‌تر، استانداردهای امنیتی بالاتر و به‌روزرسانی‌های پاسخگوتر موجود در تم‌های ممتاز را اضافه می‌کنید، مزایای آن مشخص می‌شود.

هنگامی که تصمیم به استفاده از یک تم ممتاز گرفتید، باید یکی را پیدا کنید. شما دو انتخاب اصلی دارید: بازارها و فروشگاه های تم. بازارهایی مانند ThemeForest و Creative Market موضوعات مختلفی را برای فروش ارائه می‌دهند که اغلب دسته‌بندی شده‌اند و با نظرات و رتبه‌بندی‌ها به شما کمک می‌کنند تا تم عالی را پیدا کنید. فروشگاه های تم مانند Elegant Themes (سلام!) و StudioPress تمرکز بیشتری دارند، اما معمولاً پشتیبانی عالی ارائه می دهند.

انتخاب یک تم ممتاز نیاز به تفکر بیشتری دارد تا صرفاً بررسی قیمت برای جلوگیری از اشتباه کردن. بهتر است نظرات و شهرت توسعه دهندگان یا فروشگاه تم و پشتیبانی ارائه شده را در نظر بگیرید. مطمئن شوید که طرح زمینه ویژگی‌های مورد نیاز شما را فراهم می‌کند، اما شما را در آن قفل نمی‌کند تا در آینده نتوانید تم‌ها را تغییر دهید.

ما قبلاً بحث عمیق تری در مورد انتخاب بین تم های رایگان و ممتاز نوشته ایم.

چگونه لیست خود را از بهترین مضامین ممتاز وردپرس انتخاب کردیم

اول، هیچ تعریف استانداردی از “محبوب” در مورد تم های وردپرس وجود ندارد. یک موضوع را می توان بر اساس تعداد دانلود، نصب یا فروش (به عنوان مثال کمی) یا بر اساس شهرت یا آگاهی از برند (یعنی کیفی) محبوب در نظر گرفت.

هر دو معیار ارزیابی یک موضوع چالش های خود را دارند. استفاده از اعداد عینی ترین روش به نظر می رسد، اما در بسیاری از موارد این اعداد در دسترس نیستند. در حالی که بازارهایی مانند ThemeForest اعداد فروش را نشان می‌دهند، فروشگاه‌های تم خصوصی اغلب اعداد خود را به اشتراک نمی‌گذارند، که مقایسه را دشوار می‌کند.

راه دیگر تصمیم‌گیری درباره محبوب‌ترین موضوعات بر اساس شناخت نام، آگاهی از برند یا شهرت، علم دقیقی نیست. شما می توانید سعی کنید پرس و جوهای موتورهای جستجو را برای نام موضوعات اندازه گیری کنید، اما همچنان احتمالاً برخی از سوگیری ها را معرفی می کند.

به هر حال، عنصر قابل توجهی از ذهنیت اجتناب ناپذیر در شناسایی موضوعات رایج وجود دارد. ما از ترکیبی از اعداد موجود، سایر رتبه‌بندی‌ها و شهرت کلی برای ایجاد این فهرست از انتخاب‌های خود برای محبوب‌ترین مضامین برتر استفاده کردیم.

11 بهترین قالب وردپرس ممتاز

ما لیست خود را به 11 محدود کرده ایم تا پست را قابل مدیریت نگه داریم، اما بسیاری از موضوعات دیگر را می توان در این لیست گنجاند، بنابراین انتخاب های شما ممکن است متفاوت باشد. بیایید لیست خود را از پرطرفدارترین تم های ممتاز بدون مزاحمت بیشتر بررسی کنیم!

1. وحشی


در حالی که اعتراف می کنیم که کمی جانبدارانه هستیم، این راز نیست که Divi به یکی از محبوب ترین تم ها تبدیل شده است. برای ما، این یکی از بهترین مضامین ممتاز وردپرس موجود است! انعطاف پذیری Divi Builder و Theme Builder داخلی به شما این امکان را می دهد که تقریباً هر طرح بندی قابل تصوری را ایجاد کنید. برای کاربران غیر فنی ایده آل است، اما برای کاربران پیشرفته ای که می خواهند سایت خود را به طور کامل سفارشی کنند به اندازه کافی قدرتمند است.

قیمت گذاری: برنامه های پولی از 89 دلار در سال شروع می شود

Divi را دریافت کنید

2. جنسیس پرو


Genesis Framework توسط StudioPress یک چارچوب تم قوی است که به توسعه دهندگان مبتدی و پیشرفته اجازه می دهد تا وب سایت هایی با وردپرس بسازند. این چارچوب یک پلت فرم ایمن و بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو برای وب سایت های سنگین فراهم می کند و آن را به یکی از بهترین تم های ممتاز وردپرس تبدیل می کند. انواع تم های کودک (مانند تم بسیار محبوب Foodie Pro) نقطه شروع منحصر به فردی را برای سایت های سفارشی فراهم می کند.

قیمت گذاری: 360 دلار در سال

جنسیس پرو را دریافت کنید

3. OptimizePress

در حالی که می‌توانید از این موضوع برای ساخت وب‌سایت‌های عمومی استفاده کنید، OptimizePress در صفحات فرود، صفحات فروش و سایت‌های عضویت با تبدیل بالا نامی برای خود دست و پا کرده است. این موضوع آن را به یکی از بهترین تم های ممتاز وردپرس برای بازاریابان و سازندگان وب سایت آگاه تبدیل می کند. ویرایشگر صفحه زنده به شما امکان می دهد تغییرات را فورا مشاهده کنید، که با 30 الگوی از پیش آزمایش شده شروع می شود. شما همچنین می توانید OptimizePress را به عنوان یک افزونه دریافت کنید، بنابراین اگر به تم دیگری علاقه مند هستید، همچنان می توانید جادوی OptimizePress را اضافه کنید.

قیمت گذاری: برنامه های پولی از 179 دلار در سال شروع می شود

OptimizePress را دریافت کنید

4. Pro Responsive Pro


Responsive Pro که بر روی پوسته محبوب رایگان Responsive ساخته شده است، ویژگی های سفارشی سازی قدرتمندی را به یکی از بهترین تم های رایگان وردپرس در مخزن قالب وردپرس اضافه می کند. می توانید رنگ ها، تایپوگرافی و سایر گزینه ها را با استفاده از سفارشی ساز تم تغییر دهید. این موضوع شامل پشتیبانی داخلی از افزونه های اصلی مانند bbPress و WooCommerce است. این تم ساده و انعطاف پذیر نقطه شروع خوبی را بدون پیچیدگی برخی از تم های دیگر در این لیست ارائه می دهد.

قیمت گذاری: برنامه های پولی از 47 دلار در سال شروع می شود

Pro Responsive Pro را دریافت کنید

5. آوادا


آوادا در حال حاضر پرفروش‌ترین پوسته وردپرس در تمام دوران در ThemeForest است. این شامل ابزارهای قدرتمند و آسان برای استفاده از طریق افزونه Fusion Core است، از جمله سازنده صفحه بصری، تولید کننده کد کوتاه، و منوهای بزرگ (به نام چند). اینها را با گزینه های تم پیشرفته ترکیب کنید و می توانید بدون دست زدن به یک خط کد، طرح بندی های منحصر به فردی ایجاد کنید.

قیمت گذاری: 138 دلار در سال

آوادا رو بگیر

6. مسطح


این لیست بدون اضافه کردن یک موضوع خاص تجارت الکترونیک به ترکیب کامل نخواهد بود. Flatsome پرفروش ترین تم WooCommerce در ThemeForest است. صفحه‌ساز گنجانده شده به شما امکان می‌دهد هر طرح‌بندی را برای صفحات فروشگاه خود ایجاد کنید. این موضوع همچنین شامل ویژگی‌های خاص تجارت الکترونیکی می‌شود تا وب‌سایت شما را متمایز کند، مانند چندین سبک شبکه‌ای محصول، حباب‌های فروش، و تصاویر محصول با زوم سریع.

قیمت گذاری: 118 دلار در سال

فلتسوم را دریافت کنید

7. BeTheme


BeTheme، مانند چندین تم دیگر در این لیست، شامل طرح‌بندی‌های از پیش ساخته شده برای شروع سریع است. اما ادعا می کند که “بزرگترین تم تا کنون” با بیش از 190 طرح بندی موجود است. برای یافتن طرحی برای شروع پروژه خود که بتوانید با استفاده از صفحه ساز داخلی آن را سفارشی کنید، مشکلی ندارید.

قیمت گذاری: 120 دلار در سال

BeTheme را دریافت کنید

8. X and Pro توسط ThemeCo

X Theme و Pro تم‌های خواهر برتر هستند که توسط Theme Co ایجاد شده‌اند. مضامین به سازنده صفحه Cornerstone، یکی دیگر از ساخته های Theme Co متکی هستند. Builder یک صفحه ساز زنده است که به داشتن یک تجربه واقعی “جاسازی در مرورگر” افتخار می کند. تم ها با بهترین افزونه های وردپرس از جمله تقویم رویدادهای مدرن، ACF Pro و LayerSlider ادغام می شوند. اگر از صفحه سازها خسته شده اید و به دنبال راهی متفاوت برای ایجاد وب سایت های وردپرسی هستید، X و Pro بهترین تم های وردپرس ممتاز برای شما هستند.

قیمت گذاری: 158 دلار در سال

X و Pro را دریافت کنید

9. پل


Bridge یک تم چندمنظوره زیبا است و در حال حاضر پرفروش ترین در ThemeForest است. با بیش از دوجین مفهوم طرح‌بندی و بیش از 100 دمو، می‌توانید نقطه شروعی را متناسب با هر پروژه وب‌سایتی انتخاب کنید. با کنترل کامل تایپوگرافی، از جمله بسته های فونت و دسترسی به CSS سفارشی، می توانید یک طراحی منحصر به فرد متناسب با نیاز خود ایجاد کنید.

قیمت گذاری: 138 دلار در سال

بریج بگیر

10. بپیچید


Enfold یکی دیگر از تم های پرفروش و دارای امتیاز بالا در ThemeForest است. امتیاز بالا عمدتا به دلیل تمرکز تم بر کاربرپسند بودن است. از ویرایشگر صفحه کشیدن و رها کردن تا پشتیبانی استثنایی و آموزش های گام به گام، Enfold برای کسانی که تازه شروع به کار کرده اند آسان است. ویژگی هایی مانند فرم ساز یکپارچه و گزینه های پیشرفته آماده هستند تا در کمترین زمان یک سایت زیبا برای شما به ارمغان بیاورند.

قیمت گذاری: 118 دلار در سال

انفولد را بگیرید

11. برجسته


هدف Salient این است که به شما این پلتفرم را بدهد تا طرح‌های واکنش‌گرای زیبا با موضوع آنها ایجاد کنید. با بیش از 1000 آیکون، بیش از 600 فونت و گزینه های رنگ نامحدود، تم شما بدون لمس کد منحصر به فرد خواهد بود. یک پنل گزینه های تم قدرتمند و صفحه ساز پیشرفته به شما این امکان را می دهد که طرح بندی سایت و صفحات خود را بیشتر تغییر دهید.

قیمت گذاری: 120 دلار در سال

برجسته را بگیرید

بهترین تم های وردپرس پرمیوم چیست؟

Divi یکی از بهترین تم های ممتاز برای کار با افرادی است که خواهان کنترل مطلق بر وب سایت خود هستند. تم ساز و پشتیبانی مشتری ارائه شده آن را به یک تم در سطح جهانی برای مبتدیان وردپرس و کسانی که برای مدت طولانی وب سایت می سازند تبدیل کرده است. Genesis Pro برای طراح وب سایتی است که می خواهد از ویرایش کامل سایت استفاده کند و می خواهد به ویرایشگر بلوک وفادار بماند. Genesis Pro به شما امکان می دهد از هر صفحه ساز که مناسب می دانید استفاده کنید. یا می‌توانید از گوتنبرگ، استاندارد جدید وردپرس، استفاده کنید و یک وب‌سایت قدرتمند بدون یادگیری یک خط کد بسازید.

در نهایت، اگر می‌خواهید صفحات فرود قدرتمند و سایت‌های بازاریابی با نرخ تبدیل بالا ایجاد کنید، OptimizePress تم ممتاز شماست. سازندگان، کارآفرینان و متخصصان بازاریابی که از استفاده از پلتفرم‌های متعدد برای انجام کار خود خسته شده‌اند، ابزارهایی را که OptimizePress در موضوع ممتاز خود ارائه می‌کند، دوست خواهند داشت.

در پایان، شما در حال انتخاب بهترین قالب وردپرس پریمیوم هستید!

هنگامی که شما نیاز به انتخاب یک تم وب سایت وردپرس دارید و تصمیم گرفته اید با یک تم ممتاز بروید (که ما توصیه می کنیم!)، محبوب ترین ها اغلب مکان بسیار خوبی برای شروع فرآیند انتخاب هستند. ما لیستی از بهترین تم های ممتاز وردپرس را بر اساس چندین عامل برای شما آورده ایم. اگر احساس می‌کنید از تعداد موضوعات غرق شده‌اید، این فهرست باید در پروژه‌هایتان در سال جاری شروعی را به شما بدهد.

تجربه شما از موضوعات موجود در لیست ما چیست؟ لطفا به ما اطلاع دهید و در بخش نظرات زیر مشترک شوید!

افشاگری: اگر پس از کلیک بر روی پیوندهای موجود در پست چیزی خریداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به ما کمک می کند تا جریان محتوای رایگان و منابع عالی را در جریان نگه داریم. با تشکر از شما برای حمایت!