یک قالب پست وبلاگ رایگان برای بسته چیدمان شکلاتی Divi's دانلود کنید

یک قالب پست وبلاگ رایگان برای بسته چیدمان شکلاتی Divi’s دانلود کنید

سلام بر سازندگان Divi! از اینکه برای قسمت بعدی طرح هفتگی Divi Design Initiative به ما ملحق شدید متشکریم، جایی که ما هر هفته موارد جدید را به شما هدیه می دهیم. این بار ما بسته چیدمان Chocolatier را با یک الگوی پست وبلاگ کاملاً جدید که کاملاً با بقیه بسته مطابقت دارد ارتقا می دهیم. امیدوارم ازش خوشتان بیاید!

نمای دسکتاپ

نمای تبلت/موبایل

قالب پست وبلاگ را برای بسته چیدمان شکلاتیر دانلود کنید

برای استفاده از قالب رایگان پست وبلاگ Chocolatier، ابتدا باید آن را با استفاده از دکمه زیر دانلود کنید. برای دسترسی به دانلود، باید با استفاده از فرم زیر در خبرنامه ما مشترک شوید. به‌عنوان یک مشترک جدید، هر دوشنبه بیشتر Divi خوبی و بسته Divi Layout رایگان دریافت خواهید کرد! اگر قبلاً در لیست هستید، فقط آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید و روی دانلود کلیک کنید. شما “دوباره مشترک” نخواهید شد یا ایمیل های اضافی دریافت نمی کنید.

شما با موفقیت ثبت نام نمودید. لطفاً آدرس ایمیل خود را تأیید کنید تا اشتراک خود را تأیید کنید و به بسته های طرح بندی رایگان هفتگی Divi دسترسی پیدا کنید!

نحوه آپلود قالب

به Divi Theme Builder بروید

برای آپلود قالب، به Divi Theme Builder در باطن وب سایت وردپرس خود بروید.

یک قالب وب سایت بارگذاری کنید

سپس یک نماد با دو فلش در گوشه سمت راست بالا مشاهده خواهید کرد. روی نماد کلیک کنید.

به تب import بروید، فایل JSON را که می توانید در این پست دانلود کنید آپلود کنید و روی “Import Divi Theme Builder Templates” کلیک کنید.

تغییرات را در Divi Theme Builder ذخیره کنید

پس از آپلود فایل، متوجه یک الگوی جدید با یک منطقه اصلی جدید خواهید شد که به All Posts اختصاص داده شده است. به محض اینکه می خواهید قالب فعال شود، تغییرات را در Divi Theme Builder ذخیره کنید.

نحوه تغییر قالب

قالب پست را باز کنید

برای تغییر عناصر قالب، با باز کردن قالب شروع کنید.

در ویرایشگر طرح بندی بدنه، می توانید طراحی جلویی را با استفاده از Divi Builder درست مانند یک صفحه Divi معمولی ویرایش کنید.

از آنجایی که این قالبی است که به تمام پست های سایت اختصاص داده شده است، یک ماژول پست محتوایی وجود دارد که برای نمایش محتوای پست مورد نیاز است. شما باید این ماژول را در جای خود نگه دارید، اما می توانید عناصر طراحی ماژول محتوای پست را تنظیم کنید، که محتوای پست را که به صورت پویا نمایش داده می شود طراحی می کند.

درباره چیدمان

این قالب پست وبلاگ دارای چندین عنصر پویا است که فوراً با پست های وبلاگ شما کار می کند. کل هدر پست ما از عناصر پویا، از جمله یک تصویر برجسته، قطعه پست، دسته پست و عنوان پست تشکیل شده است. این محتوا نیازی به به روز رسانی نخواهد داشت، اما در صورت لزوم می توانید طراحی هر یک از این عناصر را تغییر دهید.

سایر عناصر پویا شامل موارد زیر است:

  • نام نویسنده پست: ما از یک ماژول متنی برای نمایش نام و نام خانوادگی نویسنده پست استفاده می کنیم
  • بیوگرافی نویسنده پست: دوباره از یک ماژول متنی برای نمایش بیوگرافی نویسنده استفاده می کنیم
  • انتشار عکس نویسنده: از یک ماژول تصویر برای وارد کردن عکس نمایه نویسنده از Gravatar استفاده می کند
  • نظرات: فرم نظر با بخش نظرات

در اینجا یک تصویر سریع وجود دارد که عناصر قالب پست وبلاگ Divi Chocolatier را مشخص می کند.

ماژول ها را با محتوای ثابت به روز کنید

برخی از عناصر در این قالب پست وجود دارد که ممکن است قبل از استفاده از آن در وب سایت خود به توجه فوری شما نیاز داشته باشد. برای این الگوی پست، ممکن است بخواهید ماژول‌های Text و Button را که به عنوان فراخوان برای اقدام در بالای بخش نظرات استفاده می‌شوند، به‌روزرسانی کنید.

رایگان های جدید هر هفته!

امیدواریم از بسته چیدمان Chocolatier و قالب رایگان پست وبلاگ که همراه با آن است لذت برده باشید. ما مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات شما در بخش نظرات زیر هستیم. حتماً هفته آینده برای رایگان بیشتر بررسی کنید!