یک سربرگ و پاورقی رایگان برای بسته طرح بندی Divi Streamer دانلود کنید

یک سربرگ و پاورقی رایگان برای بسته طرح بندی Divi Streamer دانلود کنید

هی دیوی ملت! از اینکه برای قسمت بعدی طرح هفتگی Divi Design Initiative به ما ملحق شدید متشکریم، جایی که ما هر هفته موارد جدید را به شما هدیه می دهیم. ما اخیراً یک بسته طرح بندی جدید Streamer را به اشتراک گذاشتیم. برای کمک به شما در راه اندازی و راه اندازی وب سایت خود در اسرع وقت، ما یک الگوی سرصفحه و پاورقی جهانی را به اشتراک می گذاریم که کاملاً با این بسته طرح بندی نیز مطابقت دارد! امیدوارم ازش خوشتان بیاید.

طراحی سربرگ

نمای دسکتاپ

نمای تبلت و موبایل

طراحی پاورقی

نمای دسکتاپ

نمای تبلت و موبایل

الگوی سرصفحه و پاورقی جهانی بسته طرح‌بندی Streamer را دانلود کنید

برای استفاده از قالب رایگان سرصفحه و پاورقی جهانی، ابتدا باید آن را از طریق دکمه زیر دانلود کنید. برای دسترسی به دانلود، باید با استفاده از فرم زیر در خبرنامه ما مشترک شوید. به‌عنوان یک مشترک جدید، هر دوشنبه بیشتر Divi خوبی و بسته Divi Layout رایگان دریافت خواهید کرد! اگر قبلاً در لیست هستید، فقط آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید و روی دانلود کلیک کنید. شما “دوباره مشترک” نخواهید شد یا ایمیل های اضافی دریافت نمی کنید.

شما با موفقیت ثبت نام نمودید. لطفاً آدرس ایمیل خود را تأیید کنید تا اشتراک خود را تأیید کنید و به بسته های طرح بندی رایگان هفتگی Divi دسترسی پیدا کنید!

نحوه آپلود قالب Divi Streamer

به Divi Theme Builder بروید

برای آپلود قالب Divi Streamer، به Divi Theme Builder در باطن وب سایت وردپرس خود بروید.

یک الگوی جهانی پیش فرض وب سایت بارگذاری کنید

سپس یک نماد با دو فلش در گوشه سمت راست بالا مشاهده خواهید کرد. روی نماد کلیک کنید.

به تب import بروید، فایل JSON را که توانستید در این پست دانلود کنید آپلود کنید و روی “Import Divi Theme Builder Templates” کلیک کنید.

تغییرات را در Divi Theme Builder ذخیره کنید

پس از آپلود فایل، یک سربرگ و فوتر جهانی جدید در قالب پیش فرض وب سایت خود مشاهده خواهید کرد. به محض اینکه می خواهید قالب فعال شود، تغییرات را در Divi Theme Builder ذخیره کنید.

نحوه تغییر قالب Divi Streamer

قالب هدر را باز کنید

برای اصلاح عناصر قالب سرصفحه جهانی، با باز کردن الگو شروع کنید.

منوی مورد نظر خود را انتخاب کنید

منوی دلخواه خود را در ماژول منو انتخاب کنید.

لوگوی خود را آپلود کنید

در همان ماژول منو، لوگوی خود را آپلود کنید.

URL های پیوند را به CTA اضافه کنید

هدر قالب Divi Streamer دارای یک دکمه در بالا سمت راست است. تنظیمات هر کدام را باز کنید تا URL پیوند را به مقصد مورد نظر خود به روز کنید.

نوار پیام را به روز کنید

این قالب هدر همچنین با یک منوی ثانویه همراه است. متن را ویرایش کنید و یک URL – در صورت تمایل – برای این نوار پیام اضافه کنید.

پاورقی قالب Divi Streamer را باز کنید

با باز کردن پاورقی جهانی در قالب پیش فرض وب سایت ادامه دهید.

محتوای پاورقی را به روز کنید

شما باید پاورقی قالب Divi Streamer را مرور کنید و برخی به روز رسانی ها را انجام دهید. در صورت لزوم، می توانید محتوایی را که به همراه قالب ارائه می شود تغییر دهید. همچنین ممکن است بخواهید ردیاب رسانه های اجتماعی را با شبکه های اجتماعی خود و پیوندهای مربوطه به روز کنید. همچنین متن کپی رایت در پایین فوتر را فراموش نکنید.

در حال به روز رسانی منوی پاورقی

مانند هدر، باید منوی فوتر خود را به ماژول منو پیوند دهیم.

اتصال پلت فرم بازاریابی ایمیلی

طراحی پاورقی ما دارای یک ماژول گزینه ایمیل است. بنابراین، مطمئن شوید که ارائه دهنده خدمات بازاریابی ایمیلی خود را به ماژول متصل کنید تا شروع به جمع آوری آدرس های ایمیل از کاربران خود کنید.

رایگان های جدید هر هفته!

امیدواریم از بسته طرح‌بندی استریمر و سربرگ و پاورقی رایگان همراه با آن لذت برده باشید. ما مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات شما در بخش نظرات زیر هستیم. حتماً هفته آینده برای رایگان بیشتر بررسی کنید!