منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • یک بسته طرح بندی شرکت ساخت و ساز رایگان برای Divi دریافت کنید

یک بسته طرح بندی شرکت ساخت و ساز رایگان برای Divi دریافت کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
یک بسته طرح بندی شرکت ساخت و ساز رایگان برای Divi دریافت کنید

هی دیوی ملت! از اینکه برای قسمت بعدی طرح هفتگی Divi Design Initiative به ما پیوستید متشکریم. جایی که ما هر هفته یک بسته طرح بندی کاملاً جدید برای Divi هدیه می دهیم.

این بار، تیم طراحی یک بسته طرح بندی شرکت مهندسی ساخت و ساز زیبا ایجاد کرده است که به شما کمک می کند وب سایت بعدی شرکت ساختمانی خود را در کمترین زمان راه اندازی و راه اندازی کنید!

این بسته چیدمان شامل:

– 8 صفحه آرایی آماده که به صورت استراتژیک برای هر وب سایت شرکت ساختمانی طراحی شده اند (از جمله طراحی پاورقی)
– عکس ها و گرافیک های اصلی و رایگان + فایل منبع سفارشی (به زیر مراجعه کنید)
– به‌علاوه، مجموعه‌ای بزرگ از عناصر وب‌سایت از پیش طراحی‌شده که می‌توان آن‌ها را سفارشی کرد و در هر مکانی دوباره استفاده کرد.

این بسته طرح‌بندی دقیقاً در داخل Divi برای همه مشتریان Divi به‌صورت رایگان در دسترس است، به عنوان آخرین افزونه به کتابخانه رو به رشد Divi ما از صدها بسته طرح‌بندی از پیش ساخته، هزاران طرح صفحه، و عناصر و منابع بی‌شماری طراحی وب.

بسته بندی LMS Layout

طراحی صفحه فرود

  بسته کسب و کار مهندسی عمران برای Divi

دمو طرح زنده را ببینید

طراحی صفحه اصلی

بسته طرح‌بندی شرکت ساختمانی برای Divi

دمو طرح زنده را ببینید

طراحی صفحه خدمات

بسته طرح‌بندی شرکت ساختمانی برای Divi

دمو طرح زنده را ببینید

طراحی صفحه نمونه کارها

بسته طرح‌بندی شرکت ساختمانی برای Divi

دمو طرح زنده را ببینید

طراحی صفحه پروژه

بسته طرح‌بندی شرکت ساختمانی برای Divi

دمو طرح زنده را ببینید

درباره طراحی صفحه

بسته طرح‌بندی شرکت ساختمانی برای Divi

دمو طرح زنده را ببینید

طراحی صفحه وبلاگ

بسته طرح‌بندی شرکت ساختمانی برای Divi

دمو طرح زنده را ببینید

طراحی صفحه تماس

بسته طرح‌بندی شرکت ساختمانی برای Divi

دمو طرح زنده را ببینید

توابع اساسی

اگر به دنبال ایجاد یک وب سایت مهندسی عمران جدید برای خود یا یک مشتری هستید، پس به دنبال بسته طرح بندی Divi Engineering نباشید. دارای هشت صفحه زیبا با اشکال هندسی برجسته، رنگ های مکمل و تصاویر خیره کننده است تا بازدیدکنندگان را در سایت شما نگه دارد. بسته طرح مهندسی عمران برای تحت تاثیر قرار دادن کسانی که به دنبال یک شرکت مهندسی عمران هستند طراحی شده است.

تظاهرات زنده

برای مشاهده نسخه نمایشی زنده از هر یک از طرح‌بندی‌های موجود در بسته، روی پیوندهای زیر کلیک کنید.

 1. صفحه فرود شرکت ساختمانی (نمایشی زنده)
 2. صفحه اصلی شرکت ساختمانی (نمایشی زنده)
 3. صفحه خدمات شرکت ساختمانی (نمایشی زنده)
 4. صفحه نمونه کار شرکت ساختمانی (نمایشی زنده)
 5. صفحه پروژه شرکت ساختمانی (نمایشی زنده)
 6. صفحه اطلاعات شرکت ساختمانی (نمایشی زنده)
 7. صفحه وبلاگ شرکت ساختمانی (نمایشی زنده)
 8. صفحه تماس با شرکت ساختمانی (نمایشی زنده)

همین الان به این طرح دسترسی داشته باشید
مستقیماً از Divi Builder شما

از نسخه 3.0.99 Divi، می‌توانید هر یک از طرح‌بندی‌های موجود در این بسته (به همراه تمام بسته‌های طرح‌بندی آماده Divi) را مستقیماً از Divi Builder پیدا و وارد کنید. آنها از قبل منتظر شما هستند.

برای دسترسی به طرح‌بندی جدید، کافی است هنگام ویرایش یک صفحه، Visual Builder را فعال کنید و نماد «بارگیری از کتابخانه» را در نوار تنظیمات صفحه جستجو کنید (به نظر می‌رسد یک علامت مثبت است). روی این نماد کلیک کنید تا پنجره بازشو Load from Library باز شود. در تب Premade Layouts، با پیمایش در لیست بسته های طرح بندی، می توانید به راحتی طرح بندی جدید را پیدا کنید. پس از یافتن بسته طرح‌بندی شرکت ساختمانی، روی آن کلیک کنید. تمام طرح‌بندی‌های جداگانه موجود در بسته را خواهید دید. طرح مورد نظر برای استفاده را انتخاب کنید و سپس روی دکمه “استفاده از این طرح” کلیک کنید.

بسته طرح‌بندی شرکت ساختمانی برای Divi

برای اطلاعات بیشتر، این ویدیو را بررسی کنید تا یاد بگیرید چگونه می توانید امروز با این بسته طرح بندی شروع کنید.

در کانال یوتیوب ما مشترک شوید

احراز هویت لازم است

قبل از اینکه بتوانید طرح‌بندی‌های Premade را از کتابخانه Divi دانلود کنید، باید اشتراک Elegant Themes خود را احراز هویت کنید. شما می توانید این کار را با رفتن به Divi > گزینه های تم > به روز رسانی ها. در آنجا می توانید نام کاربری و کلید API خود را وارد کرده و تغییرات را ذخیره کنید.

بسته طرح‌بندی شرکت ساختمانی برای Divi

می توانید کلید API خود را در قسمت اعضای سایت Elegant Themes پیدا کنید. هنگامی که نام کاربری و کلید API خود را وارد کردید، به کتابخانه ما از صدها طرح‌بندی رایگان (از جمله این یکی) دسترسی فوری خواهید داشت. اگر این کار را انجام نداده‌اید، وقتی برای وارد کردن طرح‌بندی صفحه خود کلیک می‌کنید، از شما خواسته می‌شود نام کاربری عضویت Elegant Themes و کلید API خود را وارد کنید.

از تصاویر طرح بندی به صورت رایگان و بدون محدودیت مجوز استفاده کنید

بسته طرح‌بندی شرکت ساختمانی Divi برای Divi

دارایی‌های گرافیکی موجود در این طرح‌بندی‌ها (آیکون‌ها، تصاویر، عکس‌ها و غیره) هیچ محدودیت مجوزی ندارند. این بدان معنی است که می توانید بدون نگرانی در مورد پرداخت هزینه های مجوز یا اعتبار دادن به عکاس از آنها در تمام پروژه های تجاری خود استفاده کنید. از آن‌ها در وب‌سایت‌های تجاری‌تان استفاده کنید، آن‌ها را در تم‌های فرزند Divi خود بفروشید، آن‌ها را در بسته‌های طرح‌بندی Divi خود بگنجانید، یا فقط از آنها در وبلاگ خود استفاده کنید. ما می دانیم که یافتن عکس های خوب چقدر می تواند چالش برانگیز باشد و مجوزهای حاکم بر آن عکس ها چقدر می تواند گیج کننده و ترسناک باشد. ما می خواهیم این مشکل را برای کاربران خود حل کنیم.

دارایی های تصویر با وضوح کامل را دانلود کنید

بسته طرح بندی جدید هر هفته!

امیدواریم این بسته چیدمان را دوست داشته باشید. ما مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات شما در بخش نظرات زیر هستیم. فراموش نکنید که بسته طرح بندی هفته آینده را نیز بررسی کنید!