یک الگوی پست وبلاگ رایگان برای بسته طرح بندی Divi برای بازسازی خانه دانلود کنید

یک الگوی پست وبلاگ رایگان برای بسته طرح بندی Divi برای بازسازی خانه دانلود کنید

سلام بر سازندگان Divi! از اینکه برای قسمت بعدی طرح هفتگی Divi Design Initiative به ما ملحق شدید متشکریم، جایی که ما هر هفته موارد جدید را به شما هدیه می دهیم. این بار ما بسته چیدمان بازسازی خانه را با یک قالب پست وبلاگ کاملاً جدید که کاملاً با بقیه بسته مطابقت دارد ارتقا می دهیم. امیدوارم ازش خوشتان بیاید!

نمای دسکتاپ

نمای تبلت/موبایل

قالب پست وبلاگ را برای بسته چیدمان بازسازی خانه دانلود کنید

برای استفاده از قالب پست وبلاگ بازسازی خانه رایگان، ابتدا باید آن را با استفاده از دکمه زیر دانلود کنید. برای دسترسی به دانلود، باید با استفاده از فرم زیر در خبرنامه ما مشترک شوید. به‌عنوان یک مشترک جدید، هر دوشنبه بیشتر Divi خوبی و بسته Divi Layout رایگان دریافت خواهید کرد! اگر قبلاً در لیست هستید، فقط آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید و روی دانلود کلیک کنید. شما “دوباره مشترک” نخواهید شد یا ایمیل های اضافی دریافت نمی کنید.

شما با موفقیت ثبت نام نمودید. لطفاً آدرس ایمیل خود را تأیید کنید تا اشتراک خود را تأیید کنید و به بسته های طرح بندی رایگان هفتگی Divi دسترسی پیدا کنید!

نحوه آپلود قالب وبلاگ بازسازی خانه

به Divi Theme Builder بروید

برای آپلود قالب، به Divi Theme Builder در باطن وب سایت وردپرس خود بروید.

یک قالب وب سایت بارگذاری کنید

سپس یک نماد با دو فلش در گوشه سمت راست بالا مشاهده خواهید کرد. روی نماد کلیک کنید.

به تب import بروید، فایل JSON را که می توانید در این پست دانلود کنید آپلود کنید و روی “Import Divi Theme Builder Templates” کلیک کنید.

تغییرات را در Divi Theme Builder ذخیره کنید

پس از آپلود فایل، متوجه یک الگوی جدید با یک منطقه اصلی جدید خواهید شد که به All Posts اختصاص داده شده است. به محض اینکه می خواهید قالب فعال شود، تغییرات را در Divi Theme Builder ذخیره کنید.

چگونه قالب وبلاگ بازسازی خانه خود را تغییر دهیم

قالب پست را باز کنید

برای تغییر عناصر قالب، با باز کردن قالب شروع کنید.

در ویرایشگر طرح بندی بدنه، می توانید طراحی جلویی را با استفاده از Divi Builder درست مانند یک صفحه Divi معمولی ویرایش کنید.

از آنجایی که این قالبی است که به تمام پست های سایت اختصاص داده شده است، یک ماژول پست محتوایی وجود دارد که برای نمایش محتوای پست مورد نیاز است. شما باید این ماژول را در جای خود نگه دارید، اما می توانید عناصر طراحی ماژول محتوای پست را تنظیم کنید، که محتوای پست را که به صورت پویا نمایش داده می شود طراحی می کند.

درباره قالب وبلاگ بازسازی خانه

این قالب پست وبلاگ دارای عناصر پویا زیادی است که بلافاصله با پست های وبلاگ شما کار می کند. به عنوان مثال، کل هدر پست از عناصر و ماژول های پویا تشکیل شده است که به طور خودکار به روز می شوند، بنابراین لازم نیست برای هر پست وبلاگی که می نویسید این کار را انجام دهید. در صورت نیاز می توانید طراحی هر یک از این عناصر را تغییر دهید.

ماژول هایی که برای ساختن قالب وبلاگ بازسازی خانه شما استفاده می شوند شامل

  • ماژول عنوان پست: برای نمایش عنوان پست و تصویر ویژه استفاده می شود
  • ماژول Blurb: برای نمایش چند عنصر متا پست مانند تعداد نظرات، نویسنده پست، تاریخ ارسال و دسته بندی پست استفاده می شود.
  • ماژول محتوای پست: از این ماژول برای نمایش محتوا در خود پست وبلاگ استفاده می کنیم
  • ماژول پیمایش پست: از یک پست وبلاگ به پست دیگر در همان دسته بپرید
  • ماژول نظر: به کاربران خود اجازه دهید با پست های وبلاگ شما تعامل داشته باشند
  • ماژول وبلاگ: ما از ماژول وبلاگ برای نمایش پست های دیگر در دسته های وبلاگ مشابه استفاده می کنیم

در اینجا یک تصویر سریع وجود دارد که عناصر یک قالب پست وبلاگ بازسازی خانه را مشخص می کند.

رایگان های جدید هر هفته!

امیدواریم از بسته چیدمان بازسازی خانه و قالب رایگان پست وبلاگ که همراه با آن است لذت برده باشید. ما مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات شما در بخش نظرات زیر هستیم. حتماً هفته آینده برای رایگان بیشتر بررسی کنید!