منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه یک الگو را در کتابخانه Divi’s Theme Builder ویرایش کنیم

چگونه یک الگو را در کتابخانه Divi’s Theme Builder ویرایش کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه یک الگو را در کتابخانه Divi's Theme Builder ویرایش کنیم

کتابخانه تازه وارد Divi Theme Builder به ما امکان می دهد قالب ها و مجموعه های قالب مورد علاقه خود را بهتر سازماندهی کنیم. وقتی قدرت Divi Cloud را اضافه می کنیم، می توانیم قالب های مورد علاقه خود را در یک وب سایت ایجاد کنیم و سپس آنها را به چندین نصب Divi بیاوریم. کتابخانه Divi Theme Builder به ما این امکان را می دهد که ثمره کار خود را در قالب قالب ها و مجموعه قالب هایی که در طول زمان ایجاد کرده ایم ببینیم. اما چه اتفاقی می‌افتد وقتی می‌خواهید یک تم را در کتابخانه Divi Theme Builder ویرایش کنید؟ آیا این ممکن است؟ آیا می توانیم آن را محقق کنیم؟ این چگونه به نظر میرسد؟ ما در این آموزش این مورد استفاده را مورد بحث و بررسی قرار خواهیم داد. دنبال کنید!

چرا می خواهید یک الگو را در کتابخانه Divi Theme Builder ویرایش کنید؟

اینکه بتوانید قالب های خود را درست در کتابخانه Divi Theme Builder ویرایش کنید، به شما امکان می دهد سریعتر کار کنید. واقعا به همین اسونیه. شما کنترل بیشتری روی قالب‌های خود دارید و می‌توانید یک گردش کار قوی ایجاد کنید. داشتن یک فرآیند ساده برای ساخت وب سایت های بهتر ضروری است و با امکان ویرایش یک قالب در کتابخانه Divi Theme Builder، در زمان و انرژی در فرآیند طراحی شما صرفه جویی می کنیم.

چگونه یک الگو را در کتابخانه Divi Theme Builder ویرایش کنیم

ابتدا به سراغ Divi Theme Builder برویم. اینجا جایی است که وقت خود را صرف می کنیم و همچنین جایی است که برای دسترسی به کتابخانه Divi Theme Builder می رویم.

به کتابخانه Divi Theme Builder بروید

به Divi Theme Builder در باطن وب سایت وردپرس خود بروید.

به Divi Theme Builder بروید

اضافه کردن قالب جدید

اکنون که در Divi Theme Builder هستیم، این کار را انجام خواهیم داد روی دکمه Add New Template کلیک کنید.

برای دسترسی به کتابخانه Divi Theme Builder روی دکمه Add New Template کلیک کنید

سپس ما انجامش خواهیم داد روی افزودن از کتابخانه کلیک کنید. این ما را به کتابخانه Divi Theme Builder خود می برد.

اکنون با کلیک بر روی Add from Library وارد کتابخانه Divi Theme Builder می شویم

الگوی خود را برای ویرایش انتخاب کنید

اکنون به کتابخانه Divi Theme Builder منتقل خواهید شد. شما الگوهای موجود در کتابخانه خود را خواهید دید. آنهایی که در ابر هستند با یک ابر آبی نشان داده می شوند.

نگاهی به کتابخانه Divi Theme Builder

همچنین متوجه خواهید شد که کتابخانه دارای ستونی است که در آن می توانید الگوهای خود را بر اساس برچسب ها، دسته ها، مکان ها جستجو کنید (این وب سایت به این معنی است که فقط به صورت محلی در دسترس است) و با جستجو.

شروع به ویرایش قالب انتخابی خود کنید

در گوشه سمت راست پایین تصویر کوچک الگوی مورد نظر برای ویرایش، روی منوی سه نقطه کلیک کنید.

الگویی را که می خواهید در کتابخانه Divi Theme Builder ویرایش کنید انتخاب کنید

پس از باز شدن منو، ویرایش با تم ساز را انتخاب کنید.

قالب را با تم ساز در کتابخانه تم Divi ویرایش کنید

شروع به ویرایش یک الگو در کتابخانه Divi Theme Builder کنید

اکنون متوجه خواهید شد که یک تب/پنجره/پاپ آپ جدید باز شده است. این جایی است که اکنون برای ویرایش قالب خود وارد سیستم خواهید شد.

یک الگو را در کتابخانه Divi Theme Builder ویرایش کنید

قالب خود را ویرایش کنید

هنگامی که در قالب قرار گرفتید، می توانید آن را با Divi Builder ویرایش کنید، درست مانند آنچه در Divi Theme Builder انجام می دهید.

استفاده از Divi Builder در کتابخانه Divi Theme Builder

تمام ابزارهایی که در Divi Builder و Divi Theme Builder در دسترس شما هستند، هنگام ویرایش الگوی خود در کتابخانه Theme Builder Divi نیز در دسترس شما هستند.

تغییرات خود را ذخیره کنید

هنگامی که قالب خود را ویرایش کردید، اکنون می توانید الگوی تازه ویرایش شده خود را به همان روشی که در Theme Builder ذخیره می کنید ذخیره کنید. روی نماد منوی کوفته بنفش کلیک کنید و سپس روی دکمه سبز رنگ ذخیره کلیک کنید. هنگامی که دکمه ذخیره شد، روی نماد X سفید در سمت راست بالا کلیک خواهید کرد. با این کار پنجره ویرایشگر کتابخانه Divi Theme Builder بسته می شود.

از Divi Builder خارج شوید و به کتابخانه Divi Theme Builder بروید

همچنین باید تغییرات خود را در کتابخانه اصلی Divi Theme Builder ذخیره کنید.

قالب را در کتابخانه Divi Theme Builder ذخیره کنید و به کتابخانه Divi Theme Builder برگردید

برای بازگشت به کتابخانه، روی دکمه سبز رنگ Return to Theme Builder کلیک کنید. با این کار تب/پنجره/پنجره ای که در آن ویرایش کردید بسته می شود.

یک راه دیگر…

همچنین یک روش جایگزین برای ویرایش قالب هایی که در Divi Theme Builder شما ذخیره شده اند وجود دارد. بیایید به سرعت آن را در زیر بررسی کنیم. مانند قبل، به کتابخانه Divi Theme Builder خواهیم رفت.

برای دسترسی به کتابخانه Divi Theme Builder روی دکمه Add New Template کلیک کنید

سپس جلو می رویم و روی Add from Library کلیک می کنیم تا وارد کتابخانه خود شویم.

اکنون با کلیک بر روی Add from Library وارد کتابخانه Divi Theme Builder می شویم

اکنون، بر خلاف کلیک بر روی منوی سه نقطه برای قالبی که می‌خواهیم ویرایش کنیم، بر روی تصویر کوچک قالبی که می‌خواهیم استفاده کنیم کلیک می‌کنیم.

دوباره روی تصویر کوچک قالبی که می خواهید ویرایش کنید کلیک کنید... :)

با تم ساز از طریق جزئیات قالب ویرایش کنید

اکنون یک پنجره بازشو باز می شود. این پنجره بازشو جدید جزئیات قالب را به شما نشان می دهد. از اینجا می توانید جزئیات بیشتری را در مورد قالبی که مشاهده می کنید مشاهده کنید. به عنوان مثال، می بینید که این قالب در دسته Headers قرار دارد، در Divi Cloud قرار دارد و هنوز به موارد دلخواه من اضافه نشده است.

درک پنجره جزئیات الگو

همچنین می توانیم یک پیش نمایش زنده از قالب مورد نظر را مشاهده کنیم. در غیر این صورت، می‌توانیم ادامه دهیم و از الگو همانطور که هست استفاده کنیم، اما توجه داشته باشید که گزینه ویرایش الگوی مورد نظر را نیز داریم. وقتی روی دکمه Edit با Theme Builder کلیک می کنیم، همچنان می توانیم قالبی را که انتخاب کرده ایم ویرایش کنیم.

با Divi Theme Library Theme Builder ویرایش کنید

در نتیجه

کتابخانه Divi Theme Builder که توسط Divi Cloud طراحی شده است به ما امکان می دهد کار خود را از یک سایت به سایت دیگر منتقل کنیم. ما می‌توانیم به سایت‌هایی که از ابتدای سفر Divi خود ساخته‌ایم به قالب‌هایی که هفته گذشته ساخته‌ایم دسترسی داشته باشیم. با مزیت اضافی این که می‌توانیم کار خود را مستقیماً در کتابخانه ویرایش کنیم، گردش کار ما ساده‌تر می‌شود. با گردش کار ساده‌تر، می‌توانیم یک فرآیند طراحی داشته باشیم که می‌تواند به ما کمک کند تا سایت‌هایمان را به‌طور مؤثرتر به‌روزرسانی کنیم.