منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ویژگی برجسته محصول Divi: بسته طرح‌بندی زمانی Divi

ویژگی برجسته محصول Divi: بسته طرح‌بندی زمانی Divi

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ویژگی برجسته محصول Divi: بسته طرح‌بندی زمانی Divi

Divi Timeline Layouts Pack مجموعه ای از 100 طرح از پیش ساخته شده تایم لاین است که با Divi Builder کار می کند. طرح‌بندی تایم لاین را می‌توان به روش‌های مختلف مورد استفاده قرار داد. می توانید از یک جدول زمانی برای به اشتراک گذاشتن مجموعه ای از رویدادها استفاده کنید، مانند داستان نحوه شروع یک شرکت یا سازمان، نشان دادن مراحل مختلف در یک فرآیند، سازماندهی آسان اطلاعات و موارد دیگر. طرح‌بندی‌هایی که همراه با Divi Timeline Layouts Pack ارائه می‌شوند را می‌توان به راحتی سفارشی کرد و می‌تواند به انتقال بصری تقریباً هر اطلاعاتی که می‌خواهید کمک کند.

در هایلایت این محصول، به برخی از طرح‌بندی‌هایی که با بسته طرح‌بندی Divi Timeline دریافت می‌کنید نگاهی می‌اندازیم و به شما کمک می‌کنیم تصمیم بگیرید که آیا این محصول برای شما مناسب است یا خیر.

بیا شروع کنیم!

بسته Layouts Divi Timeline را نصب کنید

بسته Layouts Timeline Divi به صورت یک فایل ZIP حاوی فایل‌های json. کتابخانه Divi است. برای نصب طرح‌بندی‌های جدول زمانی، با خارج کردن فایل از حالت فشرده شروع کنید. سپس داشبورد وردپرس خود را باز کرده و صفحه Divi Library را باز کنید.

روی Import & Export در بالا کلیک کنید، سپس تب Import را انتخاب کنید. یک فایل طرح‌بندی فردی را انتخاب کنید یا فایل All_DCT_Timeline_Layout_Template را که شامل تمام 100 طرح‌بندی است، انتخاب کنید، سپس Import Divi Builder Layouts را انتخاب کنید.

Divi Product Highlight Divi Timeline Layouts Pack Installation 1

پس از وارد کردن طرح، صفحه خود را در Divi Builder باز کنید. برای افزودن یک تب جدید، روی نماد آبی رنگ پلاس کلیک کنید، سپس Add from Library را انتخاب کنید.

Divi Product Highlight Divi Timeline Layouts Pack Install 3

طرح خود را پیدا کنید، سپس روی دکمه Use this section کلیک کنید تا طرح بندی بارگیری شود.

Divi Product Highlight Divi Timeline Layouts Pack Install 2

بسته Layouts Timeline Divi

بسته طرح‌بندی زمانی Divi دارای 100 طرح‌بندی مختلف تایم لاین است که هر کدام دارای سبک‌ها، طرح‌بندی‌ها و طرح‌های متفاوتی هستند. با تعداد زیادی طرح بندی برای انتخاب، مطمئناً یک گزینه عالی برای پروژه طراحی وب بعدی خود پیدا خواهید کرد. از آنجایی که طرح‌بندی‌ها با Divi ساخته می‌شوند، سفارشی کردن رنگ‌ها، فونت‌ها، آیکون‌ها و دیگر عناصر طراحی درست در سازنده بصری آسان است. بدون بحث بیشتر، بیایید نگاهی به برخی از طرح‌بندی‌هایی بیندازیم که می‌توانید با Divi Timeline Layouts Pack دریافت کنید.

طرح 1

طرح تایم لاین 1 دارای طراحی به سبک نارنجی و مشکی است. هر آگهی تایم لاین همچنین دارای نمادی است که می توانید آن را تغییر دهید تا اطلاعات شما را به بهترین شکل نشان دهد. در حالت شناور، پس‌زمینه نماد نارنجی می‌شود و یک قاب سیاه ضخیم در اطراف عنوان خط زمانی ظاهر می‌شود.

Divi Product Highlight Divi Timeline Layouts Pack Layout 1

طرح بندی 3

Layout 3 دارای یک طرح رنگ آبی است و نشان‌ها را در خط مرکزی و عناوین جدول زمانی را در هر طرف خط نشان می‌دهد. هنگامی که ماوس را نگه دارید، سایه ای در اطراف پیام و نماد تبلیغات ظاهر می شود.

Divi Product Highlight Divi Timeline Layouts Pack Layout 3

طرح 6

Layout 6 دارای یک خط وسط منحنی منحصر به فرد با نمادها است. یادداشت های جدول زمانی توسط یک خط به هم متصل می شوند. این چیدمان شامل هیچ افکت نگهدارنده ای نمی شود.

Divi Product Highlight Divi Timeline Layouts Pack Layout 6

طرح 8

طرح Timeline 8 دارای طرح رنگ مشکی و نارنجی است. هنگام شناور، یک سایه نارنجی در اطراف عنوان خط زمانی ظاهر می شود. پس زمینه آیکون نارنجی می شود و خطوط بالا و پایین نماد عمودی می شوند.

Divi Product Highlight Divi Timeline Layouts Pack Layout 8

طرح 10

Layout 10 دارای یک خط مرکزی با دایره هایی برای هر پیام تبلیغاتی است. لیست ها دارای طراحی گرد با یک نماد بزرگ به سمت وسط هستند. این طرح بندی هیچ افکت نگهدارنده ای ندارد.

Divi Product Highlight Divi Timeline Layouts Pack Layout 10

طرح 14

این طرح دارای یک خط وسط استوانه ای منحصر به فرد است. عنوان هر تبلیغ روی یک خط نارنجی قرار می گیرد که به خط وسط اشاره دارد. این چیدمان اثر نگه داشتن ندارد.

Divi Product Highlight Divi Timeline Layouts Pack Layout 14

طرح 18

Layout 18 دارای یک خط وسط با فلش هایی است که از آن بیرون می آید و به هر تبلیغ در جدول زمانی اشاره می کند. هر تبلیغ دارای طرحی به سبک بنر است و نمادها دارای یک انیمیشن محو شده هستند.

Divi Product Highlight Divi Timeline Layouts Pack Layout 18

طرح 20

بعدی طرح 20 است که دارای یک خط وسط سبز و مشکی با نمادها در وسط است. آیکون ها دارای یک انیمیشن محو شدن هستند.

Divi Product Highlight Divi Timeline Layouts Pack Layout 20

طرح 22

Layout 22 دارای یک خط وسط چین دار با نقاط آبی برای هر پیام تبلیغاتی است. عناوین تایم لاین طراحی گرد با شکلی منحصر به فرد با پس زمینه آبی برای نمادها دارند.

Divi Product Highlight Divi Timeline Layouts Pack Layout 22

طرح 29

Layout 29 دارای یک خط مرکزی نقطه چین با نمادهای ستاره است که هر پیام تبلیغاتی را در جدول زمانی مشخص می کند. یادداشت‌های خط زمانی به نقطه‌ای به سمت وسط می‌رسند و نمادی در بالا دارند.

Divi Product Highlight Divi Timeline Layouts Pack Layout 29

طرح 33

این طرح‌بندی دارای یک حاشیه منحنی زرد رنگ در اطراف هر تصویر آگهی خط زمانی است. نماد در پیام تبلیغاتی روی یک پس زمینه گرد زرد قرار دارد.

Divi Product Highlight Divi Timeline Layouts Pack Layout 33

طرح 37

Layout 37 دارای یک خط مرکزی با نمادهایی است که هر پیام تبلیغاتی را علامت گذاری می کند. تبلیغات دارای یک پس زمینه به سبک بنر و یک خط چین است که هر نماد را به آگهی مربوطه متصل می کند.

Divi Product Highlight Divi Timeline Layouts Pack Layout 37

طرح 40

این طرح 40 است. دارای تاری های خاکستری در خط زمانی با بخش سبز زاویه ای است که نمادها را برجسته می کند.

Divi Product Highlight Divi Timeline Layouts Pack Layout 40

طرح 48

این طرح دارای آیکون هایی با طرح آبی دو رنگ است. این نماد به پیام اصلی تبلیغات در جدول زمانی پیوند می خورد که پس زمینه خاکستری دارد.

Divi Product Highlight Divi Timeline Layouts Pack Layout 48

طرح 53

عناوین جدول زمانی طرح 53 مانند فلش هایی هستند که به مرکز اشاره می کنند. پس‌زمینه یک گرادیان آبی ظریف است و نماد درون دایره‌ای در بالای فلش قرار دارد.

Divi Product Highlight Divi Timeline Layouts Pack Layout 53

طرح 59

Layout 59 یک طرح رنگارنگ با تصاویر به جای آیکون است. تصاویر با یک حاشیه رنگی دو رنگ در مرکز قرار می گیرند. عنوان هر تبلیغ روی یک پس‌زمینه گرادیان قرار می‌گیرد و متن در یک بخش گرد از آگهی قرار می‌گیرد.

Divi Product Highlight Divi Timeline Layouts Pack Layout 59

طرح 62

این طرح‌بندی 62 است. بر خلاف بسیاری از طرح‌بندی‌های جدول زمانی دیگر که دارای چهار آگهی هستند، هفت آگهی مختلف را نشان می‌دهد. خط زمانی نیز به جای عمودی افقی است. آیکون ها در حاشیه های الماسی شکل قرار دارند و با یک خط چین به عنوان ها متصل می شوند.

Divi Product Highlight Divi Timeline Layouts Pack Layout 62

طرح 66

این طرح شامل چهار آگهی با یک بنر نارنجی است که روی آگهی حاوی نماد قرار می گیرد.

Divi Product Highlight Divi Timeline Layouts Pack Layout 66

طرح 68

سپس طرح بندی 68 شامل محتوای تبلیغاتی می شود که در دو خط مرزی قرار دارند که اثر گرادیان دارند. نمادها در مرکز تراز شده اند.

Divi Product Highlight Divi Timeline Layouts Pack Layout 68

طرح 72

این طرح 72 است، یک طرح منحصر به فرد که شامل یک تصویر با گوشه های گرد و بخشی با پس زمینه نارنجی است که در آن می توانید یک سال یا عنوان کوتاه دیگر را مشخص کنید.

Divi Product Highlight Divi Timeline Layouts Pack Layout 72

طرح 76

Layout 76 یک طرح رنگی دیگر است. این شامل پس‌زمینه‌های آیکون الماس‌شکل با شیب جزئی است. یادداشت‌های خط زمانی نیز با یک حاشیه رنگی احاطه شده‌اند.

Divi Product Highlight Divi Timeline Layouts Pack Layout 76

طرح 79

Layout 79 دارای پس‌زمینه تیره با خط مرکزی نقطه‌دار روی پس‌زمینه رنگی است. عناوین پیام های تبلیغاتی نیز رنگی هستند و نمادها در لبه بیرونی هر پیام تبلیغاتی قرار می گیرند.

Divi Product Highlight Divi Timeline Layouts Pack Layout 79

طرح 81

Layout 81 یک چیدمان بصری ساده با نمادهایی است که در مرکز یک پس‌زمینه قرمز زاویه‌ای با یک سایه روشن قرار گرفته‌اند. متن عنوان نیز قرمز است.

Divi Product Highlight Divi Timeline Layouts Pack Layout 81

طرح 85

Layout 85 دارای یک طرح رنگ سبز با نمادهایی در مرکز است که توسط دو خط مرزی گرد سبز احاطه شده است. همچنین خطوط مرزی سبز رنگ در اطراف لبه بیرونی هر پیام تبلیغاتی وجود دارد.

Divi Product Highlight Divi Timeline Layouts Pack Layout 85

طرح بندی 88

به طور مشابه، طرح 88 نیز دارای یک طرح رنگ سبز است. یک حاشیه گرادیان وجود دارد که تصویر آگهی تایم لاین را احاطه کرده و در پس‌زمینه محو می‌شود. نماد و عنوان در مرکز پیام تبلیغاتی قرار دارند.

Divi Product Highlight Divi Timeline Layouts Pack Layout 88

طرح 90

Layout 90 سپس تبلیغات را در پس زمینه سبز با زاویه ای با پس زمینه خاکستری در پشت آن قرار می دهد.

Divi Product Highlight Divi Timeline Layouts Pack Layout 90

طرح 94

این طرح‌بندی دارای تاری‌هایی با پس‌زمینه گرادیان قرمز است که به رنگ سفید محو می‌شود. آیکون ها در یک پس زمینه سفید در پیام تبلیغاتی قرار دارند.

Divi Product Highlight Divi Timeline Layouts Pack Layout 94

طرح 96

Layout 96 دارای نمادهایی است که در مرکز پس زمینه قرمز با سایه ای به سمت داخل قرار دارند. عنوان اعلامیه همچنین دارای پس‌زمینه قرمز گرد است.

Divi Product Highlight Divi Timeline Layouts Pack Layout 96

طرح 98

این طرح 98 است. نمادهایی در مرکز صفحه در پس زمینه خاکستری وجود دارد. نمادها به طرفین چرخانده می شوند و پس زمینه به شکل فلشی که به تبلیغ بعدی اشاره می کند گسترش می یابد.

Divi Product Highlight Divi Timeline Layouts Pack Layout 98

طرح 100

در نهایت، طرح 100 شامل طرح بلوک گوشه ای در لبه داخلی است. آیکون ها در یک دایره نارنجی قرار گرفته اند و تبلیغات در گوشه های پایین و داخلی دارای افکت سایه است.

Divi Product Highlight Divi Timeline Layouts Pack Layout 100

بسته Layouts Divi Timeline را بخرید

بسته Layouts Timeline Divi در بازار Divi موجود است. هزینه آن 15.99 دلار برای استفاده نامحدود از وب سایت و به روز رسانی مادام العمر است. این قیمت همچنین شامل 30 روز ضمانت بازگشت وجه است.

بسته Layout Timeline Divi را مشاهده کنید

افکار نهایی

همانطور که می بینید، بسته Layouts Timeline Divi با طیف گسترده ای از طرح بندی ها ارائه می شود که مناسب بسیاری از موارد استفاده و سبک های مختلف است. نصب و استفاده از بسته layout آسان است و شما می توانید به راحتی طرح بندی را با محتوای خود شخصی سازی کنید. اگر به دنبال راهی عالی برای سازماندهی اطلاعات در صفحه خود هستید یا می خواهید یک جدول زمانی ایجاد کنید، این بسته طرح بندی چیزهای زیادی برای ارائه دارد و انتخاب عالی خواهد بود.

ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم! آیا بسته Layouts Divi Timeline را امتحان کرده اید؟ نظر خود را در مورد آن در نظرات به ما بگویید!