منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نحوه دریافت بیش از 50 قالب Divi رایگان در جمعه سیاه!

نحوه دریافت بیش از 50 قالب Divi رایگان در جمعه سیاه!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه دریافت بیش از 50 قالب Divi رایگان در جمعه سیاه!

امروز یکی دیگر از تماشای دزدکی هیجان انگیز جمعه سیاه را به اشتراک می گذاریم. این بار شما می‌خواهید نگاهی به بسته‌های Divi Theme Builder شگفت‌انگیز بیندازید. با این حال، اگر می خواهید به آنها دست پیدا کنید، باید در امسال شرکت کنید فروش جمعه سیاه Divi 22 نوامبر ساعت 7 صبح به وقت محلی. کمتر از دو هفته مونده! و هدیه رایگان iMac اکنون در حال انجام است، بنابراین مطمئن شوید که تا جایی که می توانید در قرعه کشی شرکت کنید تا شانس خود را برای برنده شدن قبل از پایان آن دریافت کنید!

به هر حال این فروش چقدر ارزش دارد؟

امسال تخفیف‌های بزرگ‌تری برای محصولات و خدمات Divi بیشتر از همیشه ارائه خواهیم کرد! می‌توانید Divi یا ارتقای حساب Divi را با ۲۵٪ تخفیف، Divi Cloud و Divi Teams با ۴۴٪ تخفیف، و محصولات Divi Marketplace را تا ۵۰٪ تخفیف دریافت کنید! اما این واقعاً تازه شروع است.

جوایز بیش از 1100000 دلار

ما همچنین با برخی از سازندگان بسیار سخاوتمند در Divi Marketplace همکاری می کنیم تا آنها را به آنها هدیه دهیم بیش از 18000 محصول جداگانه با ارزش کل بیش از 1.1 میلیون دلار! هر کسی که امسال شرکت کند با هر خرید واجد شرایط یک جایزه رایگان برنده خواهد شد.

کدام خریدها واجد شرایط دریافت جایزه هستند؟

  • یک رایگان 🎁 برای هر عضویت جدید Divi
  • یک رایگان 🎁 برای هر ارتقای حساب Divi
  • با هر خرید Divi Cloud یک 🎁 رایگان
  • یک عدد رایگان 🎁 با خرید First Divi Teams
  • با هر خرید بسته نرم افزاری در Marketplace یک 🎁 رایگان

و اگر بیش از یک کالای واجد شرایط را بخرید چطور؟ شما یک جایزه رایگان دیگر دریافت می کنید!

در واقع، اگر خوش شانس باشید، می توانید موفق به دریافت حداکثر ارزش پاداش و برنده پنج جایزه Divi Marketplace به ارزش 567 دلار! یا اگر می‌خواهید فرصتی برای کسب درآمد زیاد و در عین حال خرج بسیار کم داشته باشید، می‌توانید یک ماه فضای ذخیره‌سازی ابری Divi را با کمتر از ۵ دلار دریافت کنید و در نهایت محصولی به ارزش بیش از 100 دلار بدست می آورید!

مهم نیست که چگونه در فروش جمعه سیاه امسال Divi شرکت می کنید، ما چیز شگفت انگیزی برای شما داریم 🙂

به علاوه: مزایای انحصاری برای مشتریان جمعه سیاه و اعضای فعلی مادام العمر

انجام یک خرید واجد شرایط و برنده شدن یک جایزه رایگان (یا چندین) شگفتی بیشتر Divi را باز می کند. پس از اولین خرید (یا اگر قبلاً عضو Divi Lifetime هستید) شما مجموعه کاملی از مزایای جمعه سیاه را باز خواهید کرد از جمله تخفیف های مخفی و منابع طراحی منحصر به فرد.

این هفته نگاهی به منابع طراحی انحصاری که در انتظار شما هستند می اندازیم. تیم طراحی ما سخت در حال ایجاد بسته های کامل قالب وب سایت است که جریان کار طراحی وب سایت Divi شما را تقویت می کند. آنها را در زیر بررسی کنید!

Sneak Peek: بسته های قالب وب سایت Divi انحصاری – فقط در جمعه سیاه در دسترس است

بسته های قالب دیوی جمعه سیاه

علاوه بر تخفیف‌های دیوانه‌کننده و رایگان‌های امسال، بسته‌های انحصاری Divi Theme Builder را به همه شرکت‌کنندگان جمعه سیاه (و اعضای فعلی مادام‌العمر) هدیه می‌دهیم.

این بسته ها شامل همه چیزهایی که برای طراحی کل وب سایت ها یا فروشگاه های آنلاین نیاز دارید از بالا به پایین (حتی سایت های WooCommerce). اما آنها فقط در روزهای جمعه سیاه و فروش سایبر دوشنبه در دسترس خواهند بود. سپس آنها برای همیشه خواهند رفت! پس حتما تاریخ را ذخیره کنید و از این فروش شگفت انگیز استفاده کنید. حتی اگر در فروش شرکت نمی‌کنید، اعضای Lifetime می‌خواهند این قالب‌های رایگان را قبل از از بین رفتن سر بزنند و دانلود کنند!

رویداد جمعه سیاه ما را به تقویم خود اضافه کنید

تنها در صورتی می‌توانید این بسته‌ها را دریافت کنید که در طول فروش جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ما خریدی انجام دهید یا اگر قبلاً عضو Divi Lifetime باشید.

در بسته های قالب وب سایت جمعه سیاه ما گنجانده شده است

در اینجا نگاهی اجمالی به منابع طراحی انحصاری امسال داریم:

1. بسته های تم ساز کامل سایت!

بسته‌های تم‌ساز جمعه سیاه Divi

این بسته‌های طرح‌بندی Theme Builder که کاملاً بارگذاری شده‌اند، طراحی کلی سایت (و ویرایش) را به سطح جدیدی می‌رسانند. کل سایت ها را در چند دقیقه طراحی کنید با سر و پانویس های خیره کننده و قالب های صفحه پویا که هر وب سایتی به آن نیاز دارد (حتی صفحات سبد خرید و پرداخت ووکامرس!).

2. طرح بندی صفحه فرود!

صفحات فرود جمعه سیاه

طرح‌بندی‌های منحصر به فرد صفحه فرود جمعه سیاه ما زیبا هستند برای تعامل و تبدیل بهینه شده است. از این پروژه ها برای راه اندازی سریع صفحات فرود سایت خود استفاده کنید تا بتوانید با حداقل تلاش شروع به رشد کسب و کار و مخاطبان خود کنید.

3. سربرگ و پاورقی جهانی!

سرصفحه ها و پاورقی های جمعه سیاه

در این جمعه سیاه، مجموعه‌ای از سرصفحه‌ها و پاورقی‌های طراحی شده زیبا را به شما می‌دهیم که برای هر وب‌سایتی مناسب است. این سربرگ ها و پاورقی ها هستند کاملاً کاربردی و خارج از جعبه پاسخگو با گزینه های طراحی جلویی بصری که مطابقت با سبک سایت شما را آسان می کند.

4. قالب های محصول WooCommerce!

الگوهای محصول جمعه سیاه

این جمعه سیاه، مجبور نیستید به طرح های خسته کننده WooCommerce بسنده کنید. ما الگوهای صفحه محصول Divi WooCommerce انحصاری را برای نمایش محصولات شما مانند قبل ارائه می دهیم. آنها نیز مجهز هستند با بیش از 20 ماژول WooCommerce قابل تنظیم تا به شما کنترل کامل بر طراحی و محتوا بدهد.

تاریخ را ذخیره کنید! پس از پایان فروش، این بسته‌ها برای همیشه از بین می‌روند.

شما در هیچ کجای دیگر قالب ها و بسته های طرح بندی در سطح جهانی را پیدا نخواهید کرد. آن ها هستند بر خلاف هر چیز دیگری که در طول سال انجام می دهیم. و آن‌ها منحصر به معامله جمعه سیاه ما هستند که هفته‌ها دیگر باقی مانده است. ولی پس از پایان فروش، آنها برای همیشه رفته اند! بنابراین تقویم‌های خود را برای ۲۲ نوامبر در ساعت ۷ صبح به وقت محلی مشخص کنید و زودتر به اینجا بروید زیرا تخفیف‌ها، هزینه‌های رایگان و هدایای شگفت‌انگیز بیشتری در انتظار شماست!

رویداد جمعه سیاه ما را به تقویم خود اضافه کنید

هفته آینده ارائه می شود: نگاهی اجمالی به مزایای منحصر به فرد جمعه سیاه ما

هفته آینده، نگاهی گذرا به تمام مزایای انحصاری که می‌توانید در این جمعه سیاه تنها با خرید واجد شرایط (یا عضویت مادام العمر فعلی) باز کنید، خواهیم داشت. در هیچ جای دیگری به اندازه این تخفیف های Divi نمی توانید پیدا کنید. اونوقت میبینمت!