منو سایت

نحوه ایجاد نظرسنجی در وردپرس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه ایجاد نظرسنجی در وردپرس

نظرسنجی ها ابزاری ضروری برای بازاریابان برای به دست آوردن اطلاعات ارزشمند در مورد پایگاه مشتریان خود هستند. پرسیدن سوالات از مشتریان راهی عالی برای تعیین اینکه چه چیزی برای آنها مهم است و روشی ارزشمند برای یادگیری دلیل انتخاب محصولات خاص است. بالاخره دانش قدرت است. بازاریابان می‌توانند اطلاعاتی را که از مصرف‌کنندگان جمع‌آوری می‌کنند برای کمک به توسعه استراتژی‌های بازاریابی جدید که فروش را افزایش می‌دهد، دریافت کنند. در این پست، نحوه ایجاد نظرسنجی در وردپرس با استفاده از افزونه Formidable Forms را به شما نشان خواهیم داد. بیا شروع کنیم.

پیدا کردن افزونه نظرسنجی مناسب برای وردپرس

بدون شک ساده ترین راه برای ایجاد فرم نظرسنجی برای وب سایت وردپرسی خود استفاده از یک افزونه است. خوشبختانه، تعداد زیادی افزونه نظرسنجی وردپرس برای انتخاب وجود دارد که به شما امکان می دهد یک فرم نظرسنجی موثر وردپرس ایجاد کنید. انتخاب بهترین مورد برای نیازهای شما به چندین عامل کلیدی از جمله کیفیت، قیمت و سهولت استفاده بستگی دارد. برای این پست ما از Formidable Forms استفاده خواهیم کرد.

افزونه Formidable Forms برای وردپرس.

Formidable Forms یکی از محبوب‌ترین افزونه‌های فرم تماس است که امروزه در دسترس است که به شما امکان می‌دهد با استفاده از یک فرم‌ساز با کاربری آسان، نظرسنجی‌های رایگان ایجاد کنید. با گزینه های رایگان و حرفه ای، می توانید هر نوع فرمی از جمله نظرسنجی ایجاد کنید. این دارای یک رابط کشیدن و رها کردن ساده است، بنابراین برای کاربران با هر سطح مهارتی برای ایجاد انواع اشکال آسان است. نسخه رایگان شامل 14 فیلد اصلی است که می توان از آنها برای ایجاد نظرسنجی، فرم های تماس و موارد دیگر استفاده کرد.

نسخه پریمیوم قوی‌تر است و بیش از دوجین گزینه برای ایجاد فرم‌ها و نظرسنجی‌ها، از جمله رتبه‌بندی ستاره، رتبه‌بندی Likert، فیلدهای رتبه‌بندی NPS و قالب‌های آماده بیشتر دارد. همانطور که گفته شد، برای ایجاد موفقیت آمیز فرم نظرسنجی به آنها نیازی ندارید.

نحوه استفاده از فرم های عالی وردپرس برای ایجاد نظرسنجی

برای این پست، ما از نسخه رایگان Formidable Forms استفاده می کنیم تا به شما نشان دهیم که چقدر آسان است که یک فرم نظرسنجی ایجاد کنید.

در حال نصب افزونه

اولین قدم نصب Formidable Forms است. فقط وارد سایت وردپرس خود شوید، سپس به آن بروید افزونه ها > افزودن جدید در داشبورد وردپرس شما سپس Formidable Forms را در کادر جستجو جستجو کنید. در نهایت بر روی آن کلیک کنید فعال کردن دکمه نصب Formidable Forms.

یک افزونه نصب نظرسنجی وردپرس ایجاد کنید

یک فرم جدید ایجاد کنید

سپس یک فرم جدید ایجاد خواهید کرد. را کلیک کنید Formidable > Forms (Lite). سپس بر روی آن کلیک کنید یک مورد جدید اضافه کنید دکمه.

یک فرم جدید ایجاد کنید

سپس انتخاب کنید فرم خالی و فرم خود را نام ببرید. در نهایت بر روی آن کلیک کنید من می آفرینم – درست می کنم دکمه.

فیلدهایی را به فرم نظرسنجی وردپرس خود اضافه کنید

مرحله بعدی این است که فیلدها را به فرم خود اضافه کنید. اضافه کردن منوی کشویی فیلد به فرم شما

فیلد کشویی

تنظیمات فیلد کشویی

روی کادر کشویی کلیک کنید تا شروع به اضافه کردن گزینه ها به آن شود. رشته خود را برچسب بزنید تایپ کنید به کدام محصول آینده بیشتر علاقه دارید؟ در زمینه سپس با انتخاب گزینه اول وارد شوید یکی را انتخاب کن. در کادر گزینه های بعدی وارد کنید جعبه تبلت. سپس بر روی آن کلیک کنید یک گزینه اضافه کنید را فشار دهید تا گزینه دیگری را اضافه کنید.

گزینه های جعبه نظرسنجی وردپرس را ایجاد کنید

با کلیک کردن، سه گزینه دیگر اضافه کنید یک گزینه اضافه کنید دکمه با اطلاعات زیر در فیلد: کیف لپ تاپ، قاب گوشی هوشمندو پد موس.

یک کادر کشویی دیگر با اطلاعات زیر اضافه کنید. برچسب فیلد: چه چیز برای شما بیشتر اهمیت دارد؟ گزینه های کشویی: یکی از گزینه های قیمت، کیفیت و رنگ را انتخاب کنید.

در مرحله بعد یک فیلد دکمه رادیویی اضافه خواهید کرد.

فیلد دکمه رادیویی

گزینه های جعبه دکمه رادیویی

فرمت نمایش را تنظیم کنید فقط. سپس دو گزینه زیر را اضافه کنید: Natural و Vegan.

گزینه های دکمه رادیویی

آخرین کشویی را اضافه کنید

در نهایت یک فیلد کشویی دیگر به فرم اضافه کنید. روی جعبه با این برچسب برچسب بزنید: چند وقت یکبار کالاهای چرمی می خرید؟ برای گزینه های کشویی گزینه Choose one، Once a month، یک بار در هر شش ماه، یک بار در سال و تقریبا هرگز را وارد کنید. در نهایت بر روی آن کلیک کنید به روز رسانی را فشار دهید تا فرم خود را ذخیره کنید.

با پر کردن تمام فیلدها، فرم شما باید به شکل زیر باشد:

فیلدهای فرم نظرسنجی وردپرس

اعلان‌های ایمیل نظرسنجی وردپرس را تنظیم کنید

گام بعدی این است که به وردپرس بگویید آدرس ایمیلی که باید ورودی ها را به آن ارسال کند. به فرم بروید تنظیمات بخش. سپس بر روی آن کلیک کنید اقدامات و اطلاعیه ها. سپس سوئیچ کنید ارسال یک ایمیل به. روی فلش کشویی کنار سوئیچ کلیک کنید تا آن را بزرگ کنید. پر خواهید کرد نام اقدامسپس یا ترک به فیلد روی ایمیل مدیریت یا یک آدرس ایمیل وارد کنید. موضوع نظرسنجی کالاهای چرمی را اضافه کنید. در نهایت بر روی آن کلیک کنید به روز رسانی یک بار دیگر را فشار دهید

تنظیمات ایمیل نظرسنجی وردپرس

نظرسنجی وردپرس را در یک صفحه یا پست قرار دهید

مرحله آخر این است که نظرسنجی خود را جاسازی کنید. ساده ترین راه برای قرار دادن فرم نظرسنجی Formidable در وردپرس استفاده از فرم Formidable Form Block است. هنگام ویرایش یک صفحه یا پست وردپرس با استفاده از ویرایشگر بلوک، به سادگی برای افزودن یک بلوک جدید کلیک کنید و به دنبال بلوک Formidable Form بگردید.

جاسازی فرم نظرسنجی

سپس شکل مورد نظر برای جاسازی را از منوی کشویی انتخاب کنید.

قالب را انتخاب کنید

این است!

فرم نظر سنجی

گزینه های افزونه شامل چندین راه برای جاسازی فرم نظرسنجی شما در یک صفحه است. می توانید آن را مستقیماً به صفحه ای در سایت خود اضافه کنید، یک صفحه جدید ایجاد کنید یا کد را به صورت دستی وارد کنید. برای این مثال، می توانید از یک کد کوتاه برای افزودن فرم به صفحه خود استفاده کنید. برای این کار بر روی آن کلیک کنید تعبیه کردن را فشار دهید در فرم ساز، انتخاب کنید به صورت دستی تنظیم کنیدو انتخاب کنید کد کوتاه وردپرس گزینه. کد کوتاه را ایجاد کنید، سپس آن را کپی کرده و در صفحه خود جایگذاری کنید.

از شیرینی استفاده کنید

اگر از صفحه ساز مانند Divi استفاده می کنید، می توانید به راحتی کد کوتاه را به ماژول کد اضافه کنید تا فرم را در سایت خود جاسازی کنید.

تعبیه نظرسنجی

شکل دادن به فرم

به طور پیش فرض، Formidable Forms ظاهری کلی خواهد داشت. اگر می‌خواهید فرم با استایل بسته طرح‌بندی مطابقت داشته باشد، باید مقداری CSS اضافه کنید تا ظاهری مشابه داشته باشید. برای مثال، می‌توانیم دکمه فرم را طوری استایل دهید که با دکمه‌های دیگر تم شما مطابقت داشته باشد. در اینجا نمونه ای از یک قطعه CSS است که سبک دکمه فرم نظرسنجی را تغییر می دهد.

/*Formidable form button */

.frm_style_formidable-style.with_frm_style .frm_compact .frm_dropzone.dz-clickable .dz-message, .frm_style_formidable-style.with_frm_style input[type="submit"], .frm_style_formidable-style.with_frm_style .frm_submit input[type="button"], .frm_style_formidable-style.with_frm_style .frm_submit button, .frm_form_submit_style, .frm_style_formidable-style.with_frm_style .frm-edit-page-btn {
  font-size: 14px;
  background: #D9B882;
  border-width: 1px;
  border-color: #D9B882;
  border-style: solid;
  color: #000000;
  font-weight: 700;
		text-transform:uppercase;
  border-radius: 0;
  padding: 15px 80px;
}

این CSS سفارشی را می توان به بخش CSS اضافی در Theme Customizer اضافه کرد تا به فرم نظرسنجی فرم دهید.

فرم نظرسنجی css

نتیجه نهایی

در اینجا نمونه ای از شکل نظرسنجی در یک صفحه فعال است.

تحقیق وردپرس

نتیجه

استفاده از فرم های نظرسنجی در وردپرس یک راه عالی برای برقراری ارتباط با مشتریان است. با گزینه های زیادی که برای وردپرس در دسترس است، مهم است که روشی را انتخاب کنید که استفاده از آن آسان باشد و به ضرر شما نباشد. Formidable Forms یک افزونه عالی است که هر دو نیاز را برآورده می کند.

اگر می‌خواهید درباره گزینه‌های بیشتری برای ایجاد نظرسنجی در وردپرس بدانید، پست ما را که شامل ۹ افزونه بهترین نظرسنجی وردپرس است، بررسی کنید.

برای ایجاد یک فرم به روشی متفاوت با استفاده از Divi، به پست ما مراجعه کنید چگونه با استفاده از Typeform یک نظرسنجی شیک ایجاد کنیم.

آیا از Formidable Forms در سایت وردپرس خود استفاده کرده اید؟ اگر چنین است، در نظرات زیر به ما اطلاع دهید.