منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • معرفی کتابخانه Divi Theme Builder با Divi Cloud Storage

معرفی کتابخانه Divi Theme Builder با Divi Cloud Storage

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
معرفی کتابخانه Divi Theme Builder با Divi Cloud Storage

امروز ما مشتاق معرفی Divi Theme Builder هستیم، مکانی جدید برای ذخیره قالب‌ها و مجموعه‌های قالب دلخواه Theme Builder. کتابخانه Theme Builder با Divi Cloud یکپارچه شده است، به این معنی که می توانید به راحتی به قالب های Theme Builder خود در هر وب سایت جدیدی که ایجاد می کنید دسترسی داشته باشید. تمام ترکیب‌های مورد علاقه شما از سرصفحه‌ها و پاورقی‌ها، قالب‌های پست، قالب‌های محصول، قالب‌های دسته‌بندی و موارد دیگر می‌توانند در کتابخانه شما ذخیره و سازماندهی شوند و با یک کلیک در وب‌سایت‌های جدید نصب شوند.

کتابخانه Theme Builder را مرور کنید

در کتابخانه Theme Builder، می توانید به تمام قالب ها و مجموعه های قالب ذخیره شده خود دسترسی داشته باشید. قالب ها تکالیف آنها و چیدمان های بالا، پایین و اصلی مرتبط با آنها را در یک بسته قرار دهید. مجموعه های قالب مجموعه ای از چندگانه قالب ها به عنوان مثال، یک مجموعه قالب می‌تواند شامل بسیاری از قالب‌های فردی باشد که برای بخش‌های مختلف وب‌سایت شما ایجاد شده‌اند – یک الگوی وب‌سایت پیش‌فرض و طرح‌بندی‌های سرصفحه و پاورقی جهانی آن، یک قالب پست و طراحی وبلاگ سفارشی آن، یک قالب محصول، ساخته شده با استفاده از ماژول‌های WooCommerce Divi. و هر تعداد دیگری از قالب های تم ساز.

هنگام نگاه کردن به یک قالب در کتابخانه Theme Builder، پیش نمایشی از طرح‌بندی ترکیبی سرصفحه، پاورقی و پاورقی قالب را دریافت می‌کنید (عکس‌های صفحه به‌طور خودکار توسط Divi Cloud تولید می‌شوند)، همراه با اطلاعاتی درباره نحوه استفاده از الگو بر اساس قالب‌های تنظیم‌شده آن. همچنین می توانید الگوهای مشابهی را که توسط برچسب های قالب تعریف شده است مرور کنید. از اینجا می‌توانید الگو را در وب‌سایت خود اعمال کنید، الگو را پیش‌نمایش کنید یا با استفاده از تم ساز آن را ویرایش کنید.

هنگام نگاه کردن به یک مجموعه ای از قالب ها، یک نمای کلی بصری از تمام قالب های موجود در این مجموعه دریافت می کنید. وارد کردن یک مجموعه قالب، تمام قالب های موجود در مجموعه را در وب سایت شما اعمال می کند. مجموعه تم های ذخیره شده در کتابخانه شما را نیز می توان با استفاده از تم ساز ویرایش کرد.

به طور خلاصه: کتابخانه Divi Theme Builder دقیقاً مانند کتابخانه Divi Layout است، با این تفاوت که برای قالب‌های Theme Builder است و برای نمایش قالب‌های Theme Builder به روشی بصری‌تر ساخته شده است. می‌توانید قالب‌های خود را با استفاده از دسته‌ها و پوشه‌ها سازماندهی کنید، الگوهای پرکاربرد را اولویت‌بندی کنید، مجموعه‌های خود را جستجو و فیلتر کنید، و موارد دیگر. ویرایش، کپی، پیش نمایش و وارد کردن قالب ها بدون ترک Theme Builder!

اضافه کردن قالب های تم ساز به کتابخانه شما

ذخیره یک الگوی جدید در کتابخانه شما آسان است. فقط روی آن کلیک کنید ذخیره در کتابخانه نمادی که هنگام نگه داشتن ماوس روی یک الگو در Theme Builder ظاهر می شود. همچنین می‌توان با تغییر دادن آن، الگوها را در Divi Cloud ذخیره کرد در Divi Cloud ذخیره کنید گزینه. الگوهای ذخیره شده در Divi Cloud در هر وب سایت جدیدی که روی آن کار می کنید به طور خودکار در کتابخانه Divi شما ظاهر می شود که بسیار مفید است. الگوهای ذخیره شده در کتابخانه محلی شما فقط در وب سایت فعلی که روی آن کار می کنید در دسترس خواهند بود.

مجموعه های قالب را می توان با استفاده از ذخیره در کتابخانه نماد واقع در بالای رابط Theme Builder. با استفاده از این روش، می توانید تمام یا هر یک از قالب های فعال خود را در یک مجموعه قالب جدید ذخیره کنید.

معرفی کتابخانه Divi Theme Builder با Divi Cloud Storage

استفاده از الگوها برای ایجاد تم در کتابخانه شما

هنگام ایجاد یک قالب تم ساز جدید، اکنون این گزینه را دارید که یک قالب را از کتابخانه خود بارگیری کنید. همچنین متوجه یک دکمه “+” جدید در بالای Theme Builder خواهید شد که می توانید روی آن کلیک کنید تا مجموعه ای از الگوها را از کتابخانه خود بارگیری کنید. در هر صورت، انتخاب اضافه کردن یک الگو یا مجموعه ای از الگوها از کتابخانه خود، کتابخانه Divi Theme Builder را راه اندازی می کند که در آن می توانید قالب های خود را مرور کرده و آنها را در وب سایت خود اعمال کنید.

معرفی کتابخانه Divi Theme Builder با Divi Cloud Storage

قدرت مجموعه قالب های Theme Builder

وقتی شروع به پر کردن کتابخانه Theme Builder خود با تمام قالب‌ها و مجموعه‌های قالب‌های پرکاربرد خود می‌کنید، سریع‌تر از همیشه وب‌سایت‌های جدید می‌سازید. مجموعه‌های قالب مانند تم‌های کودک سفارشی هستند، با این تفاوت که همه چیز در Divi طراحی و مدیریت می‌شود. آنها را به عنوان از پیش تعیین شده برای طراحی و ساختار کلی یک وب سایت در نظر بگیرید.

معرفی کتابخانه Divi Theme Builder با Divi Cloud Storage

به سرعت وب سایت های مشتری جدید با طرح های از پیش ساخته شده راه اندازی کنید

به عنوان مثال، دفعه بعد که در حال ساختن یک وب سایت تجارت الکترونیک برای یک مشتری هستید، می توانید مجموعه ای از قالب های سفارشی را در کتابخانه خود ذخیره کنید و از آن برای راه اندازی سریعتر وب سایت مشتری تجارت الکترونیک بعدی خود استفاده کنید. زمان را برای ساختن یا وارد کردن ده‌ها طرح‌بندی، ایجاد قالب‌های جدید و مدیریت تکالیف آن‌ها هدر ندهید. به لطف Divi Cloud و Theme Builder Library، می‌توانید با هر ساخت جدید از تمام این کارهای وقت‌گیر صرفنظر کنید.

بین نسخه های مختلف وب سایت خود جابجا شوید

کتابخانه بومی Theme Builder نیز می تواند برای وب سایت های فردی بسیار مفید باشد. شما می توانید نسخه متفاوتی از طراحی وب سایت را با استفاده از مجموعه های قالب در کتابخانه Theme Builder ذخیره کنید. سپس می توانید به سرعت بین مجموعه های قالب جابجا شوید تا طراحی وب سایت خود را متحول کنید.

به عنوان مثال، ممکن است بخواهید طراحی خود را در طول یک فروش بزرگ (مانند جمعه سیاه) تغییر دهید. اضافه کردن شناورهای فروش و پنجره‌های بازشو به پاورقی، افزودن فراخوان به هدر، تغییر دادن CTAها و تغییر سبک‌های خود برای مطابقت با برند فروش شما. با ذخیره مجموعه‌های قالب «فروش فعال» و «وب‌سایت استاندارد» خود در کتابخانه تم ساز، می‌توانید هنگام شروع و پایان فروش، بین این طرح‌ها جابه‌جا شوید.

با کتابخانه تم ساز شروع کنید

کتابخانه جدید Theme Builder امروز در دسترس است، بنابراین Divi را به‌روزرسانی کنید و نظر خود را در نظرات با ما در میان بگذارید. هنوز مشتری Divi نیستید؟ برای دریافت Divi و کتابخانه جدید Theme Builder امروز ثبت نام کنید! منتظر ویژگی‌های Divi عالی‌تر به زودی باشید، و حتما دنبال کنید و مشترک شوید تا اولین کسی باشید که از انتشار ویژگی بعدی Divi مطلع شوید. من همیشه یک نمای کلی از هر ویژگی ارائه می دهم و این یک راه عالی برای آشنایی با آن قبل از به روز رسانی وب سایت است. اگر وب سایت های Divi خود را اجرا می کنید، این ها پست هایی هستند که واقعاً نمی خواهید از دست بدهید.