منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • معرفی قطعه کد Divi! کدهای مورد علاقه خود را ذخیره کنید و آنها را با ابر همگام کنید

معرفی قطعه کد Divi! کدهای مورد علاقه خود را ذخیره کنید و آنها را با ابر همگام کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
معرفی قطعه کد Divi! کدهای مورد علاقه خود را ذخیره کنید و آنها را با ابر همگام کنید

معرفی قطعه کد Divi! کدهای مورد علاقه خود را ذخیره کنید و آنها را با ابر همگام کنید

امروز ما هیجان‌زده‌ایم که Divi Code Snippets را معرفی کنیم، روشی جدید برای ذخیره و مدیریت پرکاربردترین قطعه‌های کد شما و دسترسی به آن‌ها در صورت نیاز مستقیماً در رابط Divi. می‌توانید HTML و جاوا اسکریپت، CSS و مجموعه‌ای از پارامترها و قوانین CSS مورد علاقه خود را ذخیره کنید تا بتوان از آنها به راحتی در ویرایشگرهای کد Divi استفاده کرد. این شامل ویرایشگرهای کد موجود در گزینه‌های تم Divi، تنظیمات صفحه Divi Builder، ماژول‌های کد، ماژول‌های متن و گزینه‌های CSS است که در همه ماژول‌های Divi یافت می‌شوند. این کتابخانه کد جدید با Divi Cloud یکپارچه شده است، به این معنی که تمام قطعه های مورد علاقه شما را می توان با ابر همگام سازی کرد و آنها را فوراً در هر وب سایت جدیدی که ایجاد می کنید در دسترس قرار می دهد. اگر مشتری Divi Cloud هستید، اعضای تیم شما همچنین فضای ذخیره‌سازی نامحدود Divi Cloud را به صورت رایگان دریافت می‌کنند، به این معنی که همه می‌توانند قطعه کد نامحدودی را در فضای ابری ذخیره کنند!

بررسی کامل ویدیو را تماشا کنید👇

با استفاده از کتابخانه قطعه کد

هر بار که از ویرایشگر کد در Divi استفاده می کنید، آیکون های جدیدی را در بالای رابط مشاهده خواهید کرد. می توانید از آنها برای ذخیره کد در کتابخانه خود، اضافه کردن کد از کتابخانه خود، یا وارد کردن و صادرات کد به و از ویرایشگر کد استفاده کنید. این فقط مانند Divi Layouts Library و Divi Theme Builder Library که اخیراً اضافه شده است کار می کند.

کد را در کتابخانه خود ذخیره کنید

اگر می‌خواهید قطعه‌ای را در کتابخانه خود ذخیره کنید، روی نماد ذخیره در کتابخانه کلیک کنید تا همه کدهای موجود در ویرایشگر کد ذخیره شوند. یا با استفاده از ماوس کد خاصی را در ویرایشگری که می خواهید ذخیره کنید انتخاب کنید و سپس روی نماد Save to Library کلیک کنید تا فقط کدی که انتخاب کرده اید ذخیره شود. همچنین می توانید گزینه Save To Divi Cloud را برای همگام سازی قطعه با ابر تغییر دهید.

افزودن کد از کتابخانه شما

برای افزودن کد از کتابخانه خود، روی نماد مثبت کلیک کنید تا تمام کدهای ذخیره شده خود را ببینید. شما می توانید در این پنجره پاپ آپ از قطعات کتابخانه خود استفاده، سازماندهی، ویرایش، حذف، کپی و وارد و صادر کنید. همانطور که می بینید، قطعه کدی که من به تازگی ذخیره کرده ام از قبل در کتابخانه من موجود است، با فضای ابری همگام سازی شده است و دفعه بعد که بخواهم از آن استفاده کنم در اینجا منتظر من خواهد بود.

کدهای موجود در کتابخانه خود را ویرایش و مدیریت کنید

تمام قطعه کد شما را می توان در پنجره بازشو کتابخانه مدیریت کرد. برای ویرایش، تغییر نام، برچسب‌گذاری، دسته‌بندی، تکرار یا حذف یک قطعه کد، روی نماد نقطه سه‌گانه کلیک کنید.

مجموعه ای از قطعات کد خود را بسازید

کتابخانه Divi Code Snippets در بسیاری از موقعیت ها مفید است. اگر «قطعات کد divi» را در گوگل جستجو کنید، انواع قطعه‌هایی را خواهید یافت که طراحان معمولاً از آنها برای سفارشی کردن ظاهر و عملکرد Divi استفاده می‌کنند، چه از طریق Child Theme یا گزینه‌های Divi Code. در اینجا فقط چند منبع است که پیدا کردم:

اکنون می توانید آن قطعه ها را ذخیره کنید، آنها را در کتابخانه خود سازماندهی کنید و آنها را با ابر همگام سازی کنید. هر بار که یک وب سایت جدید راه اندازی می کنید، تکه های مورد علاقه شما منتظر شما خواهند بود!

ممکن است برخی از قوانین CSS داشته باشید که معمولاً با استفاده از فیلدهای CSS آن‌ها را به ماژول‌های Divi اعمال می‌کنید. شما می توانید عناصر کاملاً سفارشی را با استفاده از ماژول کد، از جمله HTML سفارشی، جاوا اسکریپت و CSS ایجاد کنید. ممکن است هک های جاوا اسکریپت یا ترفندهای CSS داشته باشید که معمولاً در گزینه های تم Divi قرار می دهید. کل CSS طرح زمینه فرزند شما حتی می تواند به عنوان یک قطعه کد به جای یک تم فرزند ذخیره شود. و بهترین بخش این است که می توانید تمام این عناصر را در Divi سازماندهی کنید و کتابخانه کد خود را به روشی بسیار شهودی مدیریت کنید.

با Divi Code Snippets شروع کنید

کتابخانه Divi Code Snippets امروز در دسترس است، بنابراین Divi را به‌روزرسانی کنید و نظر خود را در نظرات با ما در میان بگذارید. منتظر ویژگی‌های Divi عالی‌تر به زودی باشید، و حتما دنبال کنید و مشترک شوید تا اولین کسی باشید که از انتشار ویژگی بعدی Divi مطلع شوید. من همیشه توضیح دقیقی از هر ویژگی ارائه می دهم و این یک راه عالی برای افزایش سرعت قبل از به روز رسانی وب سایت شما است. اگر وب‌سایت‌های Divi خود را اجرا می‌کنید، اینها پست‌هایی هستند که واقعاً نمی‌خواهید از دست بدهید.