منو سایت

محصول برجسته Divi: تم کودک کلارا دیوی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
محصول برجسته Divi: تم کودک کلارا دیوی

کلارا یک تم کودک Divi با طراحی مدرن و زنانه است. دارای بیش از 16 صفحه کاملاً قابل تنظیم و چندین گزینه طراحی برای بخش های هدر و قهرمان است. تم کودک Clara Divi برای مشاغل مبتنی بر خدمات عالی است و شامل طرح‌بندی برای نمونه کارها، صفحات خدمات، توصیفات و موارد دیگر است. در این پست نگاهی دقیق‌تر به تم کودک کلارا دیوی خواهیم داشت تا به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید که آیا تم کودک Divi برای شما مناسب است یا خیر.

بیا شروع کنیم!

Clara Divi Child Theme را نصب کنید

قبل از نصب تم فرزند کلارا دیوی، مطمئن شوید که Divi را در سایت وردپرس خود نصب کرده اید. نویسنده تم توصیه می‌کند کلارا را روی یک نصب جدید وردپرس نصب کنید، زیرا تم فرزند، وب‌سایت موجود را بازنویسی می‌کند. پس از آماده شدن برای نصب، به صفحه تم ها در زیر ظاهر در داشبورد وردپرس خود بروید و روی افزودن جدید کلیک کنید.

نصب تم کودک Clara Divi 1

از صفحه افزودن تم، روی دکمه آپلود تم در بالا کلیک کنید. clara-divi-child-theme.zip را از فایل های خود انتخاب کنید، سپس روی Install Now کلیک کنید.

Clara Divi Child Theme Install 2

پس از نصب، تم را فعال کنید.

Clara Divi Child Theme Install 3

وقتی تم فرزند فعال باشد، تب Clara Demo Import در منوی داشبورد ظاهر می شود. این صفحه به شما این امکان را می دهد که به راحتی تمام محتوا و تنظیمات یک تم کودک را با یک کلیک وارد کنید. برای شروع، Import Content Demo را انتخاب کنید.

Clara Divi Child Theme نصب 4

هنگامی که نصب با موفقیت انجام شد، یک پیام تکمیل را مشاهده خواهید کرد.

Clara Divi Child Theme نصب 5

اکنون تم کودک به طور کامل نصب شده و آماده استفاده است – تنها کاری که باید انجام دهید این است که محتوا را جایگزین کنید! بیایید طرح‌بندی‌های صفحه‌ای را که با تم کودک کلارا دیوی ارائه می‌شوند، بررسی کنیم.

صفحات با موضوع کودکان کلارا دیوی

تم کودک Clara Divi با 16 طرح بندی مختلف صفحه، از جمله صفحات وبلاگ و پروژه ارائه می شود. برخی از طرح‌بندی‌ها به‌عنوان صفحه و برخی به‌عنوان طرح‌بندی Divi Theme Builder تنظیم شده‌اند. تم کودک با Divi Builder قابل ویرایش است، بنابراین می توانید به راحتی محتوا را تغییر دهید یا طرح و رنگ را به دلخواه تغییر دهید.

طراحی تم کودک کلارا دیوی ساده، شیک و زنانه با رنگ بندی صورتی و نارنجی کم رنگ است. من فونت اصلی سریف را که برای عناوین انتخاب شده است دوست دارم و فونت اسکریپت که به عنوان لهجه استفاده می شود، حس خوبی به طراحی اضافه می کند. انیمیشن‌های بارگذاری روی تصاویر در سراسر طراحی استفاده می‌شوند و حرکات ظریف اما مؤثری را به طرح‌بندی‌ها اضافه می‌کنند.

بیایید نگاهی دقیق تر به هر طرح بیندازیم.

صفحه اصلی کلارا

صفحه اصلی با بخش سرصفحه کاراکتر با تصویری که به سمت بیرون کشیده می‌شود و یک دکمه فراخوان باز می‌شود. این صفحه همچنین شامل بخش خدمات، بخش تماس برای اقدام، بخش گواهی، بخش نحوه کار ما است که در آن می توانید مراحل فرآیند، پست های اخیر وبلاگ و فرم ثبت نام در خبرنامه را برجسته کنید. من طرح صفحه اصلی را خیلی دوست دارم، به خصوص بخش نحوه کار ما با متن و فلش های همپوشانی.

خانه تم کودک کلارا دیوی

صفحه کلارا درباره ما

صفحه «درباره ما» دارای یک سرصفحه با دو تصویر است و به دنبال آن یک بخش «همه چیز چگونه شروع شد» است که دارای سه شمارنده اعداد است. بخش داستان ما تاکنون دارای یک تصویر در سمت راست و یک بخش جابجایی است. به دنبال آن یک بخش توصیفات، یک بخش CTA و یک فرم ثبت نام در خبرنامه قرار می گیرد.

کلارا دیوی تم کودکان درباره ما

صفحه خدمات کلارا

صفحه خدمات شامل هدر، متن توضیحات و 6 بلوک برای نمایش هر یک از خدمات شما است. به دنبال آن بخش‌های توصیفات، CTA و ثبت‌نام در خبرنامه قرار می‌گیرند.

خدمات با موضوع کودکان کلارا دیوی

صفحه خدمات تک کلارا

این صفحه‌آرایی جایی است که می‌توانید اطلاعات عمیقی درباره خدمات خود به اشتراک بگذارید. مانند سایر صفحات، این صفحه با یک قسمت سرصفحه با دو تصویر که از کناره بیرون می آیند شروع می شود. بخش اصلی این صفحه شامل یک متن طولانی با یک تصویر در سمت راست است. در زیر آن سه شمارنده اعداد و به دنبال آن بخش CTA، ارجاعات و عضویت در خبرنامه وجود دارد.

سرویس تک تم کودک کلارا دیوی

صفحه پروژه های کلارا

صفحه پروژه ها می تواند به عنوان یک نمونه کار برای نمایش کارهای قبلی شما باشد. این طرح دارای یک سربرگ است که به دنبال آن بخش نمونه کارها با تصاویر بزرگ برای نمایش کار شما قرار دارد. هنگامی که ماوس را پایین نگه دارید، یک پوشش نارنجی ظاهر می شود. مانند بسیاری از صفحات دیگر، این صفحه با بخش توصیفات، بخش CTA و ثبت نام در خبرنامه به پایان می رسد.

پروژه ها

صفحه پروژه کلارا سینگل

صفحه پروژه واحد جایی است که می توانید یک پروژه یا نمونه نمونه کار را که می خواهید نمایش دهید برجسته کنید. طرح بندی از یک بخش هدر ساده با عنوان و به دنبال آن یک بخش خلاصه پروژه استفاده می کند که در آن می توانید در مورد مشتری، چالش و راه حل بنویسید. در این چیدمان چهار تصویر وجود دارد که می توانید از آنها برای نمایش تصاویر کار خود استفاده کنید. در زیر دو عنوان فرعی برای چالش و راه حل با یک بخش تعویض وجود دارد که می تواند برای نشان دادن اطلاعات بیشتر در مورد شغل باز شود. پس از آن بخش توصیفات، بخش CTA و بخش ثبت نام در خبرنامه قرار می گیرد.

پروژه تک تم کودک کلارا دیوی

صفحه توصیفات کلارا

صفحه توصیفات شامل یک سرصفحه و به دنبال آن بخش توصیفات است. هر گواهی در کادری با نماد نقل قول در گوشه سمت راست بالا قرار دارد. دو ردیف از این بخش‌های گواهی وجود دارد که یک گواهینامه با عرض کامل در بین آن‌ها قرار دارد. صفحه با بخش CTA و عضویت در خبرنامه به پایان می رسد.

توصیه های تم کودک کلارا دیوی

صفحه قیمت کلارا

صفحه قیمت گذاری با قسمت سرصفحه باز می شود. بخش قیمت گذاری در زیر است و شامل قیمت گذاری و یک دکمه در سمت چپ، با عنوان ردیف قیمت و توضیحات در سمت راست است. این بخش همچنین دارای سه شمارنده اعداد است که پس از آن بخش‌های توصیفات، CTA و ثبت‌نام در خبرنامه قرار می‌گیرند.

قیمت تم کودک کلارا دیوی

صفحه پرسش و پاسخ کلارا

طرح‌بندی صفحه پرسش‌های متداول نیز با یک بخش هدر با دو تصویر شروع می‌شود. بخش پرسش‌های متداول زیر به سه بخش فرعی تقسیم می‌شود، که به نظر من برای کمک به مشتریان برای هدایت آسان صفحه خوب است. پرسش‌های متداول در ماژول‌های جابه‌جایی که با کلیک گسترش می‌یابند، قالب‌بندی می‌شوند. به دنبال آن بخش‌های توصیفات، CTA و ثبت‌نام در خبرنامه قرار می‌گیرند.

سوالات متداول تم کودکان کلارا دیوی

تم کودک Clara Divi با دو طرح بندی مختلف صفحه وبلاگ ارائه می شود. اولین طرح، وبلاگ با طرح بندی نوار کناری است. این طرح با یک هدر بزرگ شروع می شود و سپس یک بخش وبلاگ به محتوای وبلاگ در سمت چپ و یک نوار کناری در سمت راست تقسیم می شود. محتوای وبلاگ در مرکز قرار دارد و دارای یک تصویر برجسته بزرگ است. نوار کناری شامل یک بخش مقدماتی، یک ماژول جستجو، پست‌های اخیر و پیوندهایی به دسته‌های وبلاگ است. بخش ثبت نام در خبرنامه در پایین صفحه وجود دارد.

نوار کناری وبلاگ تم کودکان کلارا دیویی

شبکه وبلاگ کلارا

طرح بندی وبلاگ جایگزین طرح شبکه ای وبلاگ است که با نوار کناری همراه نیست. صفحه با یک سربرگ بزرگ شروع می شود و پست های وبلاگ زیر در یک شبکه سازماندهی شده اند. در زیر بخش ثبت نام در خبرنامه آمده است.

شبکه وبلاگ تم کودک کلارا دیوی

صفحه تماس کلارا

صفحه تماس شامل یک بخش هدر با دو تصویر است. آدرس، ایمیل و ساعات کار در زیر با نمادها مشخص شده است. بعد بخش تماس است که دارای متن و فرم تماس است. در زیر فرم ثبت نام در خبرنامه آمده است.

Clara Divi Child Theme تماس با ما

صفحه تشکر کلارا

صفحه تشکر پس از تکمیل فرم تماس نمایش داده می شود. این طرح شامل یک سربرگ، سه فراخوان برای آدرس، ایمیل، ساعات کار و پست‌های اخیر وبلاگ و به دنبال آن یک فرم ثبت‌نام در خبرنامه است.

کلارا دیوی تم کودک با تشکر از شما

Clara Divi Child Theme Divi Templates برای ایجاد تم

چیدمان دسته بندی کلارا

طرح‌بندی دسته‌بندی وبلاگ با یک سربرگ ساده باز می‌شود و پست‌های وبلاگ را در یک طرح‌بندی شبکه‌ای و به دنبال آن بخش ثبت‌نام در خبرنامه را نشان می‌دهد.

دسته بندی وبلاگ تم کودک کلارا دیوی

طرح بندی تک پست کلارا

طرح بندی تک پست حاوی محتوای پست وبلاگ در سمت چپ با نوار کناری در سمت راست است. فهرست مطالب با بخش ثبت نام در خبرنامه دنبال می شود.

تک پست وبلاگ تم کودک کلارا دیوی

طرح بندی صفحه کلارا 404

یک صفحه 404 شامل یک محفظه تصویر، متن و یک دکمه برای بازگرداندن کاربران به صفحه اصلی است.

تم کودکانه کلارا دیویی 404

تم کودک Clara Divi با چهار طرح هدر و منو برای انتخاب ارائه می شود.

Clara Header & Menu Layout V1

طرح اول دارای یک لوگوی بزرگ و مرکزی در بالا، یک کادر جستجو در سمت چپ و نمادهای رسانه های اجتماعی در سمت راست است. منو در مرکز قسمت پایین قرار دارد.

Clara Divi Child Theme Header Menu 1

Clara Header & Menu Layout V2

طرح هدر و منوی 2 شامل لوگو در سمت چپ، منوی تراز راست در مرکز و نمادهای رسانه های اجتماعی در سمت راست است.

Clara Divi Child Theme Header Menu 2

Clara Header & Menu Layout V3

طرح سوم دارای منوی مرکزی با لوگوی تعبیه شده است. یک نوار جستجو در سمت چپ و نمادهای رسانه های اجتماعی در سمت راست وجود دارد.

Clara Divi Child Theme Header Menu 3

Clara Header & Menu Layout V4

طرح چهارم از یک زیر منوی نارنجی در بالا برای نمایش آیکون های رسانه های اجتماعی و یک دکمه CTA استفاده می کند. در زیر آن، لوگو با منوی زیر در مرکز قرار دارد.

Clara Divi Child Theme Header Menu 4

Clara Divi Child Theme طرح‌بندی‌های اضافی

تم کودک کلارا دیوی همچنین شامل طرح‌بندی سرصفحه و پاورقی کاراکترهای جایگزین است. بیا یک نگاهی بیندازیم.

کلارا Hero Header V1

این طرح هدر دارای یک تصویر بزرگ است که به سمت بیرون کشیده می شود.

Clara Divi Child Theme Hero 1

Clara Hero Header V2

این هدر شامل متن و یک دکمه روی یک تصویر بزرگ با پوشش تاریک است.

Clara Divi Child Theme Hero 2

Clara Hero Header V3

این هدر همچنین شامل یک پس‌زمینه تصویر بزرگ با پوشش تیره است. متن سرصفحه در مرکز قرار دارد.

Clara Divi Child Theme Hero 3

کلارا Hero Header V4

هدر کاراکتر چهارم شامل سه تصویر کنار هم با متن هدر بزرگ است.

Clara Divi Child Theme Hero 4

کلارا ساب هدر V1

طرح بندی زیرنویس اول دارای دو تصویر است که از طرف مقابل می لغزند و روی هم قرار می گیرند. محتوای زیرنویس در سمت راست با دکمه CTA قرار دارد.

زیرنویس 1 تم کودکان کلارا دیویی

کلارا ساب هدر V2

زیرنویس v2 در پس‌زمینه یک تصویر بزرگ است. متن تراز چپ است.

محصول برجسته Divi: تم کودک کلارا دیوی

کلارا ساب هدر V3

در نهایت، زیرنویس سوم نیز در برابر یک تصویر بزرگ است و دارای یک پوشش تاریک است. متن در مرکز بخش است.

زیرنویس 3 از تم کودکان کلارا دیویی

تم کودک کلارا دیوی را از کجا بخریم

تم کودک کلارا دیوی در بازار دیوی موجود است. برای استفاده نامحدود از وب سایت و یک سال نگهداری و به روز رسانی 35 دلار هزینه دارد. این قیمت همچنین شامل 30 روز ضمانت بازگشت وجه است.

تم کودک کلارا دیوی را خریداری کنید

افکار نهایی

این نگاه ما به تم کودک کلارا دیوی را به پایان می رساند. نصب کلارا آسان است و می تواند به شما کمک کند تا فرآیند طراحی وب خود را شروع کنید. من واقعاً طراحی کلی تم کودک را دوست دارم و از تغییرات در برخی از عناصر طراحی که نویسنده تم گنجانده است قدردانی می کنم. از آنجایی که این یک تم کودک Divi است، می توانید به راحتی از گزینه های طراحی Divi برای سفارشی کردن طراحی استفاده کنید. یا می توانید به سادگی محتوا را جایگزین کنید و با کمترین تلاش یک وب سایت آماده داشته باشید. اگر به دنبال یک تم کودک Divi مدرن و با طراحی خوب برای تبلیغ خدمات خود هستید، تم کودک کلارا دیوی گزینه بسیار خوبی است.

ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم! تم کودک کلارا دیوی را امتحان کرده اید؟ نظر خود را در مورد آن در نظرات به ما بگویید!