ما در جمعه سیاه بیش از 18000 جایزه به ارزش 1141600 دلار اهدا می کنیم!

ما در جمعه سیاه بیش از 18000 جایزه به ارزش 1141600 دلار اهدا می کنیم!

امسال پیشنهاد می کنیم جوایز رایگان برای همه کسانی که در فروش جمعه سیاه ما شرکت می کنند! امروز قصد داریم تمام جوایز شگفت‌انگیزی را که می‌توانید منتظر دیدن آن‌ها باشید، به شما نگاه کنیم. بهترین خبر؟ هر کسی می تواند برنده شود! و نه فقط یک بار، شما می توانید چندین جایزه برنده شوید!

فروش از 22 نوامبر شروع می شود، پس همین امروز آن را به تقویم خود اضافه کنید! ما همچنین یک iMac را در صفحه فرود جمعه سیاه خود هدیه می دهیم، بنابراین تا زمانی که آنجا هستید حتما آن را بررسی کنید!

چگونه در این جمعه سیاه برنده بزرگ شویم

هر کس کسانی که در جریان فروش جمعه سیاه و دوشنبه سایبری امسال، Divi، Divi Cloud، Divi Teams و Divi Marketplace Bundle را خریداری کردند، یک جایزه رایگان دریافت می‌کنند! و تنها به یک جایزه ختم نمی شود، برای هر خرید واجد شرایط، یک پاداش رایگان اضافی دریافت خواهید کرد!

1 جایزه رایگان با هر خرید واجد شرایط

  • یک رایگان 🎁 برای هر عضویت جدید Divi
  • یک رایگان 🎁 برای هر ارتقای حساب Divi
  • با هر خرید Divi Cloud یک 🎁 رایگان
  • یک عدد رایگان 🎁 با خرید First Divi Teams
  • با هر خرید بسته نرم افزاری در Marketplace یک 🎁 رایگان

به عنوان مثال، فرض کنید که شما تصمیم دارید عضو جدید Divi شوید، دریافت خواهید کرد یک جایزه برای آن علاوه بر این، اگر تصمیم به خرید فضای ذخیره‌سازی Divi Cloud و فضای Divi Teams داشته باشید، دریافت خواهید کرد دو جایزه اضافی. و فرض کنید می خواهید آن را با دو بسته Marketplace تکمیل کنید، دریافت خواهید کرد جایزه چهارم و پنجم با این خریدها! در این سناریو دریافت خواهید کرد 5 جایزه Divi رایگان!

هر پاداش = ارزش جنون آمیز!

اجازه ندهید حجم جوایزی که به شما می دهیم شما را فریب دهد. اینها هدایای سطل معامله نیستند. جوایزی که در فروش جمعه سیاه امسال Divi در نظر گرفته شده است، بهترین محصولات از Divi Marketplace هستند. در واقع، بسیاری از آنها ارزش بیشتری نسبت به خریدهای لازم برای به دست آوردن آنها دارند.

مثلا، می‌توانید یک ماه فضای ذخیره‌سازی دیوی ابری با تخفیف کمتر از 5 دلار خریداری کنید و با جایزه‌ای به ارزش بیش از 100 دلار کنار بروید! جوایزی مانند Divi Shop Builder (109 دلار)، Divi Pixel (169 دلار) یا حتی Divi Den Pro (189 دلار)! اگر زمان‌بندی شما به‌ویژه خوب است، ممکن است حتی بتوانید پنج جایزه ارزشمند ما را دریافت کنید – ۵۶۷ دلار خالص در محصولات رایگان Divi Marketplace! 🤯

لطفاً توجه داشته باشید که خریدهای فردی در Divi Marketplace از برنده شدن جایزه حذف می شوند.

چگونه پاداش خاصی را که می خواهید دریافت کنید

هوای خوب ضروری خواهد بود. ما فقط تعداد محدودی از هر جایزه جداگانه داریم. این بدان معناست که اگر می‌خواهید چیزی خاص به دست آورید، همه چیز این است که در اولین فرصت ممکن در صفحه فروش ظاهر شوید تا در زمان مناسب خرید خود را انجام دهید.

به محض ادامه فروش ساعت 7 صبح PT در 22 نوامبر، می توانید ببینید کدام پاداش فعال است و کدام پاداش در راه است. اگر چیز خاصی می‌خواهید، باید تا زمانی که پاداش مورد نظر فعال است، یک خرید واجد شرایط انجام دهید.

فروش جمعه سیاه Divi چگونه کار می کند

برای کمک به شما برای آماده شدن برای بزرگترین فروش خود در سال، ما یک اینفوگرافیک در مورد رویکرد عالی ایجاد کرده ایم. اکنون می توانید شروع کنید!

آیا فروش جمعه سیاه ما را هنوز در تقویم خود ثبت کرده اید؟ اگر نه، از دکمه زیر برای تکمیل اولین مرحله خود استفاده کنید!

رویداد جمعه سیاه ما را به تقویم خود اضافه کنید

ما بیش از 18000 افزونه Divi، طرح‌بندی و تم‌های کودک را به ارزش بیش از 1.1 میلیون دلار هدیه می‌دهیم.

ما می خواهیم شما با استفاده از Divi احساس قدرت کنید. در حالی که Divi از قبل دارای ویژگی های بی شماری است، داشتن محصولات Divi شخص ثالث در دسترس می تواند به سرعت بخشیدن به گردش کار شما کمک کند.

ما با 24 سازنده محصول Divi همکاری کرده‌ایم تا بیش از 18000 افزونه، طرح‌بندی و تم کودک رایگان Divi را به شما هدیه دهیم! اینها محصولاتی هستند که در بازار دیوی یافت می شوند، به این معنی که آنها تست های کنترل کیفیت دقیق ما را گذرانده اند و قبلاً توسط هزاران نفر در جامعه ما خریداری و استفاده شده اند. این محصولات به همراه دیوی به شما کمک می کند تا وب سایت های شگفت انگیزی برای خود یا مشتریان خود ایجاد کنید!

رویداد جمعه سیاه ما را به تقویم خود اضافه کنید

نگاهی اجمالی به محصولات پیشرفته Divi که توسط کارشناسان Divi ساخته شده اند

امیدواریم در این مرحله مرحله شماره 1 را در اینفوگرافیک ما پوشش داده باشید، که فروش جمعه سیاه ما را در تقویم شما حفظ می کند. اگر چنین است، برای مرحله دو آماده هستید! ما می‌خواهیم نگاهی گذرا به تمام محصولات مختلفی که به هر کسی که در جریان فروش جمعه سیاه ما خرید می‌کند، به شما بدهیم. این زمان بسیار خوبی برای دیدن محصولات با ارزش بالا است که به صورت رایگان تقدیم می کنیم. و فراموش نکنید که می توانید یک (یا پنج) نیز دریافت کنید! 😉

صدها مشتری خوش شانسی که در فروش جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ما شرکت می کنند نیز یک نسخه کاملا رایگان از Divi Plus دریافت خواهند کرد.

ادعای پاداش

صدها مشتری خوش شانسی که در فروش جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ما شرکت می کنند نیز یک نسخه کاملا رایگان از Divi Shop Builder دریافت خواهند کرد.

ادعای پاداش

صدها نفر از افراد خوش شانسی که در فروش جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ما شرکت می کنند نیز یک نسخه کاملا رایگان از جعبه ابزار Divi دریافت خواهند کرد.

ادعای پاداش

صدها مشتری خوش شانسی که در فروش جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ما شرکت می کنند نیز یک نسخه کاملا رایگان از DiviFlash دریافت خواهند کرد.

ادعای پاداش

صدها مشتری خوش شانسی که در فروش جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ما شرکت می کنند نیز یک نسخه کاملا رایگان از Divi Pixel دریافت خواهند کرد.

ادعای پاداش

صدها نفر از افراد خوش شانسی که در فروش جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ما شرکت می کنند نیز یک نسخه کاملا رایگان از Divi Supreme Pro دریافت خواهند کرد.

ادعای پاداش

صدها نفر از افراد خوش شانسی که در فروش جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ما شرکت می کنند نیز یک نسخه کاملا رایگان از Divi Essential دریافت خواهند کرد.

ادعای پاداش

صدها نفر از افراد خوش شانسی که در فروش جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ما شرکت می کنند نیز یک نسخه کاملا رایگان از Divi Mobile دریافت خواهند کرد.

ادعای پاداش

صدها نفر از افراد خوش شانسی که در فروش جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ما شرکت می کنند نیز یک نسخه کاملا رایگان از DiviMenus دریافت خواهند کرد.

ادعای پاداش

صدها مشتری خوش شانسی که در فروش جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ما شرکت می کنند نیز یک نسخه کاملا رایگان از Divi FilterGrid دریافت خواهند کرد.

ادعای پاداش

صدها نفر از افراد خوش شانسی که در فروش جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ما شرکت می کنند نیز یک نسخه کاملا رایگان از Divi ConKit Pro دریافت خواهند کرد.

ادعای پاداش

صدها نفر از افراد خوش شانسی که در فروش جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ما شرکت می کنند نیز یک نسخه کاملا رایگان از Table Maker دریافت خواهند کرد.

ادعای پاداش

صدها نفر از افراد خوش شانسی که در فروش جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ما شرکت می کنند نیز یک نسخه کاملا رایگان از Divi MadMenu دریافت خواهند کرد.

ادعای پاداش

صدها مشتری خوش شانسی که در فروش جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ما شرکت می کنند نیز یک نسخه کاملا رایگان از Divi Image Hover دریافت خواهند کرد.

ادعای پاداش

صدها نفر از افراد خوش شانسی که در فروش جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ما شرکت می کنند، یک نسخه کاملا رایگان از بسته سرصفحه Divi دریافت خواهند کرد.

ادعای پاداش

صدها مشتری خوش شانسی که در فروش جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ما شرکت می کنند نیز یک نسخه کاملا رایگان از Molti دریافت خواهند کرد.

ادعای پاداش

صدها نفر از افراد خوش شانسی که در فروش جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ما شرکت می کنند نیز یک نسخه کاملا رایگان از Divi Mega Menu دریافت خواهند کرد.

ادعای پاداش

صدها مشتری خوش شانسی که در فروش جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ما شرکت می کنند نیز یک نسخه کاملا رایگان از Divi Blog Pro دریافت خواهند کرد.

ادعای پاداش

صدها مشتری خوش شانسی که در فروش جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ما شرکت می کنند نیز یک نسخه کاملا رایگان از تجارت الکترونیک Molti دریافت خواهند کرد.

ادعای پاداش

صدها مشتری خوش شانسی که در فروش جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ما شرکت می کنند، یک نسخه کاملا رایگان از Divi Blog Extras دریافت خواهند کرد.

ادعای پاداش

صدها مشتری خوش‌شانس که در فروش جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ما شرکت می‌کنند، یک نسخه کاملاً رایگان از Divi Footers Pack دریافت خواهند کرد.

ادعای پاداش

اولین کسی باشید که جایزه مورد علاقه خود را دریافت می کند!

جوایز شگفت انگیز، درست است!؟ ما دوست داریم جامعه Divi خود را قدرتمند کنیم! پس از شروع فروش، حتماً مراقب صفحه فرود جمعه سیاه ما باشید! این محصولات خیلی سریع از در خارج می شوندو قطعاً می خواهید بتوانید پاداش مورد علاقه خود را به صورت رایگان دریافت کنید.

رویداد جمعه سیاه ما را به تقویم خود اضافه کنید

هفته آینده، نگاهی به تمام قالب‌ها و طرح‌بندی‌های رایگان Divi که در این جمعه سیاه در اختیار شما قرار خواهند گرفت!

ما بسیار هیجان زده هستیم که شما را در 22 نوامبر می بینیم و به انجمن شگفت انگیز ما با بیش از 800000 عضو می پیوندیم! اما قبل از آن، مطمئن شوید که هر هفته برای نگاه کردن به چیزهای شگفت انگیزی که می توانید از رویداد جمعه سیاه ما انتظار داشته باشید، دوباره بررسی کنید. هفته آینده ما به شما نگاهی اجمالی به تمام قالب‌ها و طرح‌بندی‌های رایگان Divi می‌دهیم که با هر خرید دریافت می‌کنید! در حالی که منتظر هستید، مطمئن شوید که هدیه iMac را در زیر یا در صفحه فرود جمعه سیاه ما وارد کنید!