منو سایت

فروش جمعه سیاه ما از فردا شروع می شود!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
فروش جمعه سیاه ما از فردا شروع می شود!

فروش جمعه سیاه Divi از فردا ساعت 7 صبح به وقت محلی آغاز می شود. این آخرین شانس شما برای برنده شدن در هدیه پیش فروش iMac ما است. بعد از امروز قرعه کشی ما به پایان رسید و تا یک سال تمام دیگر این شانس را نخواهید داشت. همین الان به elegantthemes.com/blackfriday بروید و شانس خود را برای برنده شدن تضمین کنید. اگر می‌خواهید پنج شرکت در قرعه‌کشی اضافی داشته باشید، ما یک حرف از کد مخفی خود را در هر یک از پنج ویدیویی که منتشر کرده‌ایم مخفی کرده‌ایم. از جمله مورد زیر!

ویدیوی بالا آخرین حرف کد مخفی ما را در جایی در پس زمینه پنهان کرده است. اگر بتوانید حرف پنهان شده در هر یک از این ویدیوها را پیدا کنید و آنها را در فضای کد مخفی قرعه کشی ما جمع آوری کنید، پنج ورودی اضافی برنده خواهید شد. این پنج شانس دیگر برای برنده شدن است!

آخرین فرصت – برای برنده شدن یک IMAC رایگان وارد شوید

وقتی جمعه سیاه فردا آغاز می شود چه انتظاری داریم

شما نمی خواهید تخفیف های شگفت انگیزی را که امسال ارائه می دهیم از دست بدهید. یا پاداش ها و مزایایی که فقط برای شما گردآوری کرده ایم. ما خواهیم داشت….

تخفیف های بی سابقه در ALL محصولات و خدمات Divi

فروش جمعه سیاه ما از فردا شروع می شود!

امسال، ما در سراسر اکوسیستم Divi تخفیف های زیادی ارائه می دهیم. محصولات Divi Memberships، Divi Teams، Divi Cloud و Divi Marketplace پس از شروع فروش از فردا تخفیف داده می شوند! و هنگامی که قیمتی را برای Divi، Divi Teams یا Divi Cloud قفل کنید، برای تمام تمدیدهای آینده به همین شکل باقی خواهد ماند!

 • 25% تخفیف 🏷️ هر خرید دیوی
 • 25% تخفیف 🏷️ هرگونه ارتقاء Divi
 • 44% تخفیف 🏷️ هر خرید تیم Divi
 • 44% تخفیف 🏷️ هر خرید دیوی ابری
 • 60٪ تخفیف 🏷️ هر بسته Divi Marketplace
 • تا 60% تخفیف 🏷️ محصولات تکی در Divi Marketplace

آخرین فرصت – برای برنده شدن یک IMAC رایگان وارد شوید

بیش از 18000 جایزه رایگان به ارزش بیش از 1.1 میلیون دلار

فروش جمعه سیاه ما از فردا شروع می شود!

ما جوایز Divi با کیفیت بالا را به هر کسی که در طی فروش جمعه سیاه ما خرید واجد شرایطی انجام دهد اهدا خواهیم کرد. و نه فقط یکی. برای هر خرید واجد شرایط، یک جایزه Divi رایگان دریافت خواهید کرد. ارزش این جوایز دیوانه کننده است! برای مثال، می‌توانید یک ماه فضای ذخیره‌سازی Divi Cloud با تخفیف کمتر از 5 دلار خریداری کنید و با یک جایزه Marketplace به ارزش بیش از 100 دلار کنار بروید! 🤯

 • یک رایگان 🎁 برای هر عضویت جدید Divi
 • یک رایگان 🎁 برای هر ارتقای حساب Divi
 • با هر خرید Divi Cloud یک 🎁 رایگان
 • یک عدد رایگان 🎁 با خرید First Divi Teams
 • با هر خرید بسته نرم افزاری در Marketplace یک 🎁 رایگان

مزایای اضافی در تمام خریدهای جمعه سیاه

فروش جمعه سیاه ما از فردا شروع می شود!

هنگامی که فروش جمعه سیاه شروع می شود، همه شرکت کنندگان (و اعضای مادام العمر) یک برگه جدید در قسمت حساب اعضای خود خواهند داشت. این بخش “مزایای جمعه سیاه” نامیده می شود. در داخل این بخش شما حتی پیدا خواهید کرد پیشنهادات بیشتر در Divi Marketplace برای خرید، با تخفیف تا 60٪! و همچنین بیش از 50+ طرح‌بندی و قالب Divi رایگان و انحصاری!

امروز آخرین شانس شما برای برنده شدن یک iMac رایگان است

شمارش معکوس جمعه سیاه را با قرعه کشی iMac آغاز کرده ایم. اکنون که فروش در شرف شروع است، در حال نزدیک شدن به ارسال ها هستیم. این آخرین شانس شما برای برنده شدن است، پس دیگر منتظر نباشید! هر چه تعداد آثار بیشتری ارسال کنید، شانس بیشتری برای برنده شدن دارید!

آخرین فرصت – برای برنده شدن یک IMAC رایگان وارد شوید

و فراموش نکنید، فروش ما از فردا ساعت 7 صبح به وقت محلی آغاز می شود، همچنان می توانید تقویم خود را در اینجا علامت گذاری کنید. این ایده خوبی است زیرا می خواهید از ابتدای فروش در آنجا باشید تا مطمئن شوید که جایزه مورد نظر خود را در حین فعال بودن دریافت می کنید. رایگان‌های Divi ما خیلی سریع از بین می‌روند، هر چه زودتر آنجا باشید، احتمال اینکه با رایگان‌های مورد علاقه‌تان کنار بروید، بیشتر می‌شود!