منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بسته تقویت کننده وبلاگ جدید Divi Cyber ​​دوشنبه را معرفی می کنیم

بسته تقویت کننده وبلاگ جدید Divi Cyber ​​دوشنبه را معرفی می کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بسته تقویت کننده وبلاگ جدید Divi Cyber ​​دوشنبه را معرفی می کنیم

تخفیف Divi Cyber ​​دوشنبه هم اکنون شروع شده است! ما هزاران بسته جدید، جوایز و تخفیف داریم که می توانید از آنها استفاده کنید! 25٪ تخفیف Divi، 44٪ تخفیف Divi Cloud و Divi Teams، و تا 60٪ تخفیف برای کالاهای جداگانه Marketplace. ما همچنین سه بسته جدید را فقط برای Cyber ​​Monday جمع آوری کرده ایم. بنابراین حتی اگر همه بسته‌های بازار جمعه سیاه ما را خریداری کرده باشید، همچنان می‌توانید پس‌انداز بزرگی داشته باشید. در این پست، سومین و آخرین بسته Divi Cyber ​​دوشنبه خود را – تقویت کننده Divi Blog!

مرا به فروش ببرید!

شتاب دهنده بلاگ سایبری عظیم!

وبلاگ Divi خود را با این بسته تقویت کننده وبلاگ تقویت کنید! این بسته مملو از ماژول‌های جدید وبلاگ، تم‌های کودک محور وبلاگ، قالب‌های جدید صفحه وبلاگ و جدیدترین طرح‌های قالب پست وبلاگ است. هر چیزی که برای شروع – یا راه اندازی مجدد – وبلاگ خود در سال 2022 و بعد از آن نیاز دارید در این بسته موجود است!

قبل از تمام شدن زمان این بسته را بخرید! وقتی امروز خرید می‌کنید، 60% تخفیف برای 15 مورد از پرفروش‌ترین افزونه‌ها، طرح‌بندی‌ها و تم‌های کودک در Divi Marketplace برای بهبود وبلاگ دریافت کنید. ما فقط یک بار در سال چنین بسته‌هایی را در طول فروش جمعه سیاه و دوشنبه سایبری خود انجام می‌دهیم. وقتی فروش تمام شد، دیگر این معاملات را نخواهید دید! اکنون فرصتی برای خرید هزاران طرح از پیش ساخته شده و در عین حال صرفه جویی در صدها دلار است!

مرا به فروش ببرید!

موارد اضافی وبلاگ Divi

موارد اضافی وبلاگ Divi

با طرح بندی پست وبلاگ خسته کننده خداحافظی کنید! با استفاده از Divi Blog Extras، می توانید طرح های وبلاگی با ویژگی های غنی، زیبا و چشم نواز برای وب سایت خود ایجاد کنید. این پایگاه اصلی Divi Marketplace با تقویت بیش از 35000 نصب فعال در وب، بیش از 10 طرح بندی مختلف را برای وبلاگ شما در اختیار شما قرار می دهد. علاوه بر این، با پشتیبانی از نوع پست سفارشی، نیازی به استفاده از این افزونه در پست های وبلاگ خود ندارید. انواع پست های سفارشی شما نیز می توانند ویژگی ها را تقویت کنند!

وبلاگ 45 – بسته ماژول وبلاگ Divi

وبلاگ 45 - بسته ماژول وبلاگ Divi

همانطور که از نام آن پیداست، این بسته دارای 45 روش مختلف برای استایل دادن به ماژول وبلاگ Divi است. با ارائه یک طراحی تمیز و مدرن، یک کتابخانه عمیق از جلوه های شناور و پاسخگویی کامل در تلفن همراه، طراحی پست وبلاگ خود را با این مجموعه ابزار منشعب کنید. راه اندازی و نگهداری آسان با مستندات خوب، دیگر نیازی نیست نگران ایجاد صفحات خسته کننده وبلاگ باشید، با وبلاگ 45 در زرادخانه طراحی خود در دستان خوبی خواهید بود.

Divi Blog Pro

Divi Blog Pro

Divi Blog Pro که به عنوان قدرتمندترین افزونه Divi Blog در Divi Marketplace تبلیغ می شود، به شما کمک می کند تا پست های وبلاگ زیبا و پاسخگو برای سایت های خود ایجاد کنید – بدون نیاز به تجربه کدنویسی! مجهز به بیش از 8 طرح بندی مختلف، 4 شبکه منحصر به فرد و 3 نوع صفحه بندی. با Divi Blog Pro، شما قدرت ایجاد صفحات وبلاگ کاملاً سفارشی برای پروژه وب سایت بعدی خود را دارید. علاوه بر طراحی های زیبا، دارای گزینه های فیلتر پیشرفته داخلی و ترجمه آماده برای ساخت وب سایت چند زبانه شما می باشد. Divi Blog Pro در سال 2022 و بعد از آن هم زیبایی و هم مغز را به صفحات وبلاگ شما اضافه می کند.

وبلاگ – طرح بندی وبلاگ و پست

وبلاگ - طرح بندی وبلاگ و پست

با بیش از 60 طراحی صفحه وبلاگ و 20 طرح پست وبلاگ، Blogy دارای 80 قالب طراحی مرتبط با وبلاگ برای Divi است. همچنین دارای 2 قالب برای صفحات نتایج جستجو است. همه این عناصر را می توان عمیقا سفارشی کرد و همچنین شامل انیمیشن های ظریف با جلوه های مکان نما است که می تواند بر اساس نیاز شما سفارشی شود. طرح‌بندی‌های Blogy نزدیک به Divi Theme Builder کار می‌کنند، به این معنی که می‌توانید از آن‌ها در هر صفحه وبلاگ، پست آرشیو یا پست‌های سایت خود استفاده کنید. وقتی امروز از Blogy در وب سایت Divi خود استفاده می کنید، صفحه وبلاگ و ایده های خود را پست نمی کنید.

Divi Social Plus

Divi Social Plus

Divi Social Plus 5 ماژول رسانه اجتماعی را به وب سایت Divi شما می دهد. فیدهای توییتر را جاسازی کنید، شبکه‌ها را در اینستاگرام نمایش دهید و وب‌سایت‌های اشتراک‌گذاری اجتماعی را به راحتی به وب‌سایت Divi خود اضافه کنید. عناصری مانند رنگ، شکل، اندازه و سایر نمادهای رسانه های اجتماعی قابل تنظیم هستند و به شما این امکان را می دهند که این افزونه را به طور کامل در برند فعلی وب سایت خود ادغام کنید. Divi Social Plus وب سایت Divi شما را با چرخ فلک اینستاگرام، شبکه اینستاگرام، دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی، فید توییتر و چرخ فلک توییتر ارائه می دهد.

جستجوی DiviSwift Ajax

جستجوی DiviSwift Ajax

یک همراه خوب برای هر فروشگاه آنلاین Divi، جستجوی DiviSwift Ajax به جستجوی شما با نتایج جستجوی بلادرنگ قدرت می‌دهد. این افزونه با فرآیند نصب آسان و سفارشی سازی های ساده و در عین حال قدرتمند برای فروشگاه Divi شما ارائه می شود. وب سایت تجارت الکترونیک خود را برای افزایش ترافیک وب سایت و تبدیل بهینه کنید. در اینجا یک ابزار مدرن و متمرکز بر Divi است که اهمیت بهینه سازی نرخ تبدیل را برای فروشگاه آنلاین شما در نظر می گیرد.

Divi Post تمدید شد

Divi Post تمدید شد

طرح و طراحی وبلاگ خود را با Divi Post Extended بهبود بخشید. ظاهر وبلاگ پیش‌فرض Divi را با قالب‌های پست بی‌شماری و سایر گزینه‌های سفارشی‌سازی آزمایش کنید. Divi Post Extended دارای 5 طرح بندی پست وبلاگ Divi است: Stellar، Prime، Classic، Valliant و Lush. همچنین از فرمت های استاندارد، گالری، صوتی، تصویری، لینک ها و پست برای وب سایت Divi WordPress شما پشتیبانی می کند.

طرح بندی وبلاگ

طرح بندی وبلاگ

53 پست وبلاگ و طرح بندی صفحه وبلاگ با کیت طرح بندی وبلاگ در دسترس شماست! کتابخانه عمیق طرح‌بندی وبلاگ، طرح‌بندی پست و موارد دیگر. کیت طراحی طرح‌بندی وبلاگ به بخشی ضروری از فرآیند طراحی Divi شما تبدیل خواهد شد. مملو از 20 طرح بندی صفحه وبلاگ، 20 طرح بندی پست وبلاگ، 7 طرح بندی وبلاگ و 6 چرخ فلک وبلاگ، قدرت تم ساز Divi را با این طرح بندی ها تکمیل می کند.

کیت کامل وبلاگ Divi!

کیت کامل وبلاگ Divi!

وبلاگ Divi خود را با کیت کامل Divi Blog راه اندازی کنید. اگر می خواهید در سال جدید یک وبلاگ راه اندازی کنید، این کیت برای شما مناسب است. با پوشش تمام صفحات ضروری که برای راه اندازی یک وبلاگ نیاز دارید، می توانید مطمئن باشید که سفر وبلاگ نویسی خود را با پای راست شروع می کنید. مجموعه کامل وبلاگ نویسی Divi دارای 3 طرح بندی صفحه اصلی، 3 طرح بندی صفحه وبلاگ و 14 قالب پست وبلاگ است که همه آماده استفاده در وب سایت های وبلاگ خود یا مشتری شما هستند. علاوه بر بیش از 20 عنصر طراحی وبلاگ، مجموعه کامل Divi Blog Kit همچنین دارای 4 طرح هدر سفارشی در تم های روشن و تاریک است.

طرح بندی وبلاگ و پست برای Divi

طرح بندی وبلاگ و پست برای Divi

این محصول با بیش از 65 طرح وبلاگ بارگذاری شده است، این محصول به شما اجازه می دهد تا سرصفحه های پست، قالب های پست و نوارهای جانبی را با هم ترکیب و مطابقت دهید تا طراحی کامل پست وبلاگ خود را ایجاد کنید. طرح‌بندی وبلاگ‌ها و پست‌ها برای Divi به شما یک طراحی شیک، مینیمال و سازگار با موبایل برای آخرین وب‌سایت وبلاگ شما می‌دهد. از شبکه‌ها گرفته تا لغزنده‌ها، چرخ فلک‌ها تا قالب‌های فهرست، دیگر نگران طراحی وب‌سایت وبلاگ بعدی خود با این بسته در جیب عقب نخواهید بود.

Divi Table Of Contents Maker

Divi Table Of Contents Maker

تجربه کاربری وب سایت خود را با محتوا بهبود بخشید. از Divi Table of Contents Maker استفاده کنید تا اضافه کردن این قطعه ارزشمند UX را آسان کنید. قابلیت استفاده، خوانایی و سئوی وب سایت خود را با افزونه محتوای ممتاز Divi Marketplace بهبود دهید. به لطف مستندات قابل درک، این ماژول را با نام تجاری خود سفارشی کنید و سبک کنید.

بسته ماژول وبلاگ Divi

بسته ماژول وبلاگ Divi

50 سبک شبکه ای و 50 سبک لیست برای وبلاگ شما با بسته ماژول Divi Blog در انتظار شما هستند. با در نظر گرفتن Divi ساخته شده است، هنگام استفاده از طرح‌بندی‌های این بسته، نیازی به فایل‌های XML یا JS خارجی نیست. هر چیدمان همچنین دارای افکت‌های موقتی مخصوص به خود است که می‌توان آن‌ها را به هر نحوی که شما مناسب می‌دانید با طراحی سایت شما تنظیم کرد! به این واقعیت اضافه کنید که می‌توانید از طرح‌های این سایت در تعداد نامحدودی از سایت‌های Divi استفاده کنید، هرگز در ساختن سایت‌های وبلاگ خود در آینده از الهام نخواهید داشت!

iJOO – ماژول وبلاگ/مجله پیشرفته

iJOO - ماژول وبلاگ/مجله پیشرفته

ماژول وبلاگ iJOO تعدادی گزینه، ابزار و سبک را در اختیار شما قرار می دهد تا مجله یا سایت وبلاگ خود را با Divi ایجاد کنید. همچنین می‌توانید از این افزونه با انواع پست‌های سفارشی استفاده کنید و سطح تحولی را که می‌توانید به عناصر شبکه‌ای و فهرست‌محور در وب‌سایت Divi خود بیاورید، بیشتر می‌کند.

طرح زمینه کودک Neoblogger-Blog

طرح زمینه کودک Neoblogger-Blog

تم کودک Neoblogger-Blog یک تم Divi چند منظوره است که می تواند به شما کمک کند وبلاگ، وب سایت خبری یا مجله خود را با تمام ابزارها و ویژگی هایی که برای تأثیرگذاری نیاز دارید ایجاد کنید. وقتی از این تم کودک استفاده می کنید، نیازی به ساختن وبلاگ خود به طور کامل از ابتدا نخواهید داشت. در واقع، با استفاده از این تم کودک آسان، حتی می‌توانید داده‌های آزمایشی را به وب‌سایت خود وارد کنید و در ساخت وبلاگ Divi خود در زمان زیادی صرفه‌جویی کنید.

Divi Breadcrumbs Ultimate

Divi Breadcrumbs Ultimate

Divi Breadcrumbs Ultimate که به عنوان قدرتمندترین ماژول Divi Breadcrumbs شناخته می شود، نه تنها به سایت Divi شما در سئو کمک می کند، بلکه تجربه کاربری بهتری را برای کاربران وب سایت شما فراهم می کند. بیش از 380 گزینه تقسیم کننده برای پودر سوخاری شما وجود دارد که توسط Divi Visual Builder نیز به طور کامل پشتیبانی می شود. هر صفحه‌ای که Divi Builder را فعال کرده باشد، می‌تواند از ماژول Divi Breadcrumbs Ultimate استفاده کند و سیگنال‌های سلسله مراتبی شما را تقویت کند، که همیشه در رتبه‌بندی خوب در گوگل چیز خوبی است!

بسته تقویت کننده Divi Module را با 60٪ تخفیف همین حالا دریافت کنید! 435.96 دلار 174.40 دلار 🤯

شما نمی خواهید شانس خود را برای صرفه جویی 60٪ در این ابزارهای شگفت انگیز تقویت وبلاگ Divi از دست بدهید. و برای شیرین کردن معامله بیشتر، وقتی هر یک از بسته‌های ما را در طول فروش سایبر دوشنبه خریداری می‌کنید، یک پاداش بازار رایگان اضافی دریافت خواهید کرد! در برخی موارد، 100 دلار یا بیشتر به ارزش کل خرید خود اضافه کنید. اما زمان فروش Cyber ​​Monday ما در حال اتمام است، بنابراین همین الان به elegantthemes.com/cybermonday سر بزنید!

مرا به فروش ببرید!