برجسته پلاگین Divi: DiviFlash

برجسته پلاگین Divi: DiviFlash

DiviFlash یک افزونه شخص ثالث برای Divi است که بیش از 40 ماژول جدید را به Divi Builder اضافه می کند. همچنین چندین افزونه اضافه می کند و شامل یکپارچه سازی WooCommerce و زمینه های سفارشی پیشرفته و همچنین چندین ویژگی دیگر است. در این پست نگاهی به DiviFlash می اندازیم و ویژگی های آن را می بینیم تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا محصول مناسب برای نیازهای شما است یا خیر.

ماژول های DiviFlash

DiviFlash بیش از 40 ماژول جدید را به Divi Builder اضافه می کند. برخی از این ماژول ها به طور پیش فرض غیرفعال هستند. می توانید ماژول ها را در منوی DiviFlash Modules در داشبورد وردپرس خود فعال و غیرفعال کنید.

ماژول ها به ترتیب حروف الفبا در ماژول های Divi معمولی ترکیب می شوند. آنها شامل گرافیک پس زمینه ماژول هستند و نمادها و متن آنها بنفش است و پیدا کردن آنها را آسان تر می کند.

ما نگاهی به چند ماژول می اندازیم تا ببینیم چه کاری می توانند انجام دهند.

خلاصه گسترده

DiviFlash Advanced Blurb به شما امکان می دهد نماد یا تصویر، عنوان، زیرنویس، محتوا، دکمه، نشان دو خطی و گزینه خط آیتم را نمایش دهید. هر عنصر دارای گزینه‌های مستقل Z-index برای مکان‌ها، سبک‌ها، حاشیه‌ها، سایه جعبه، فاصله و غیره است.

چرخ و فلک گسترده

DiviFlash Advanced Carousel یک چرخ فلک ایجاد می کند که بسیار شبیه Advanced Blurb عمل می کند. اعلامیه ها را به عنوان کارت اضافه کنید و یک تصویر یا نماد، عنوان، زیرنویس، متن، دکمه و ردیف عنصر را اضافه کنید. به هر عنصر به طور مستقل استایل دهید و ترتیب آنها را با اسلایدرها تغییر دهید. گزینه های انیمیشن کشویی نحوه عملکرد چرخ فلک را کنترل می کنند.

جداکننده پیشرفته

ماژول جداکننده پیشرفته شامل 10 نوع جداکننده برای انتخاب می باشد. یکی از انواع جداکننده، جداکننده سفارشی است. چندین خط را نمایش دهید و تعداد خطوط و فاصله خطوط را مشخص کنید. تنظیمات جداکننده به شما امکان می دهد نماد، متن، Lottie یا بدون جداکننده را نمایش دهید. تنظیمات طراحی شامل تمام تنظیمات جداکننده است.

عنوان تمدید شده

DiviFlash Advanced Header به شما سه عنصر هدر می دهد، یک تقسیم کننده با یک نماد اختیاری، یک پس زمینه تقسیم کننده، یک پس زمینه infix و یک پس زمینه پسوند. می توانید اندازه تقسیم کننده را تنظیم کنید و به آن یک حاشیه گرد بدهید. نماد و موقعیت آن را انتخاب کنید. هر عنصر را به طور مستقل سبک کنید.

لیست توسعه یافته

ماژول فهرست پیشرفته به شما امکان می دهد موارد لیست را به عنوان زیر ماژول اضافه کنید. به هر مورد فهرست، عنوان، توضیحات و نماد اضافه کنید. آنها را به صورت فهرست یا شبکه نمایش دهید. برای نوع نماد، بین نمادها، تصاویر، متن، Lottie یا هیچ چیز را انتخاب کنید. همیشه می توانید نمادها را نشان دهید یا آنها را در حالت شناور نشان دهید. می توانید یک نماد برای عنوان اضافه کنید.

یک مرد پیشرفته

ماژول DiviFlash Advanced Person شامل تصویر، نام، عنوان، توضیحات و نمادهای اجتماعی است. هر عنصر را برای رنگ، فاصله، حاشیه، فونت و غیره تنظیم کنید. همچنین می‌توانید رنگ پس‌زمینه دکمه‌های رسانه‌های اجتماعی و رنگ نمادها را به‌صورت جداگانه تنظیم کنید. این ماژول شامل 3 سبک چیدمان و گزینه های تنظیم برای همه عناصر ماژول است.

زبانه های پیشرفته

ماژول زبانه های پیشرفته DiviFlash به شما امکان می دهد برگه های منحصر به فردی ایجاد کنید و به آنها استایل دهید. می توانید هر تعداد برگه را که می خواهید اضافه کنید و به هر عنصر از هر برگه استایل دهید یا از یک سبک استاندارد برای همه برگه ها استفاده کنید. همچنین می توانید به تب فعال به طور جداگانه استایل دهید. تصاویر یا نمادها را اضافه کنید و یک دکمه اضافه کنید. تنظیمات برگه شامل انیمیشنی از نحوه آشکار شدن برگه ها است.

نوار لغزنده قبل و بعد

نوار لغزنده قبل و بعد DiviFlash به شما امکان می دهد دو تصویر را در یک مکان نمایش دهید و بین آنها اسلاید کنید. اسلاید را به صورت افقی یا عمودی تنظیم کنید و با کلیک یا نگه داشتن اسلایدر حرکت دهید. همچنین می‌توانید اسلایدر را استایل دهید، نماد و رنگ را تغییر دهید، و در جایی که دو تصویر به هم می‌رسند، یک تاری به نماد اضافه کنید. تصاویر شامل تنظیمات فیلتر فردی هستند.

پودرهای سوخاری

ماژول Breadcrumbs ناوبری خرده نان را به صفحه شما اضافه می کند. متن را در صفحه اصلی مشخص کنید، یک نماد اضافه کنید، یک جداکننده انتخاب کنید و متن را با تنظیمات طراحی استایل دهید. نماد خانه را در سمت راست یا چپ متن قرار دهید. بین متن یا نماد جداکننده انتخاب کنید. همچنین می‌توانید پیوند صفحه سفارشی، عنوان جستجو، عنوان 404، فعال‌سازی طرحواره و موارد دیگر را اضافه کنید.

زمان کاری

ماژول ساعات کار راه‌های زیادی را برای تنظیم و شکل دادن به ساعات کاری در اختیار شما قرار می‌دهد. هر روز یک زیر ماژول جداگانه است. آنها را با هم یا جدا شکل دهید. زمان ها را یک بار تنظیم کنید یا از گزینه های جداگانه باز، بسته و جداکننده استفاده کنید.

جدول داده

DiviFlash Data Table به شما این امکان را می دهد که یک فایل را برای ایجاد یک جدول قابل جستجو آپلود کنید. سپس می توانید آن را مانند سایر ماژول های DiviFlash استایل دهید. یک CSV آپلود کنید، یک جدول، صفحه Google، جدول پایگاه داده وارد کنید، یا از Table Press وارد کنید. نمایش یا غیرفعال کردن صفحه بندی، جستجو، اطلاعات، سفارش، فعال کردن چندین زبان و غیره.

تصویر آکاردئون

DiviFlash Image Accordion تصاویر را در یک محفظه آکاردئونی نمایش می دهد و هنگامی که کاربر کلیک می کند یا شناور می شود تصویر را به طور کامل نشان می دهد. تصویر اول بیشترین فضا را در ظرف اشغال می کند و بقیه به عنوان بخشی از تصویر نمایش داده می شوند. بین آکاردئون افقی یا عمودی انتخاب کنید، نحوه واکنش آن را انتخاب کنید، متن را متحرک کنید و موارد دیگر.

چرخ فلک تصویر

DiviFlash Image Carousel گزینه های زیادی برای تصویر در اختیار شما قرار می دهد. نمایش تصاویر به صورت اسلاید، مکعب، سرپوش یا تلنگر. پیمایش نقطه‌ای، پیکان پیکان، شرح تصویر، دکمه‌های تصویر را اضافه کنید و جلوه‌های شناور را انتخاب کنید. مانند ماژول های دیگر، هر عنصر را می توان به صورت جداگانه استایل کرد.

ماسک تصویر

DiviFlash Image Mask یک ماسک شکلی را روی تصویر قرار می دهد. 30 ماسک برای انتخاب وجود دارد و می توانید موقعیت تصویر، اندازه ماسک را تنظیم کنید و هر ماسک را بچرخانید تا یک طرح منحصر به فرد ایجاد کنید.

گالری بسته بندی

DiviFlash Packery Gallery گالری شما را در یکی از 10 طرح بندی مختلف نمایش می دهد. برای ایجاد اندازه ها و سبک های مختلف برای گالری، تصاویر را برای هر طرح بندی تغییر اندازه و مرتب می کند. برخی یکنواخت هستند و برخی نه. این باعث ایجاد گالری های بسیار جالب می شود. یک گالری متفاوت برای دسکتاپ، تبلت و گوشی ایجاد کنید. فاصله بین تصاویر را تغییر دهید، یک دکمه بارگذاری بیشتر اضافه کنید، جلوه های شناور را انتخاب کنید، از لایت باکس استفاده کنید و موارد دیگر.

یک چرخ فلک ارسال کنید

DiviFlash Post Element Module یک سازنده کارت پستال وبلاگ است که پست‌ها را در یک شبکه نمایش می‌دهد. این شامل 11 مورد پست وبلاگ است که می توانید برای نمایش انتخاب کنید. می توانید مواردی را که می خواهید نمایش دهید به هر ترتیبی که می خواهید نمایش داده شوند اضافه کنید. نمایش پست شامل تصویر، عنوان، گزیده، نام نویسنده، تاریخ، دکمه ادامه مطلب، نظرات، جداکننده و موارد دیگر است. همچنین دارای گزینه های سرریز است و مانند یک چرخ فلک معمولی با گزینه های کشویی کار می کند.

شبکه نشر

ماژول DiviFlash Post Grid مشابه Post Carousel کار می کند زیرا یک کارت ایجاد وبلاگ است. از همان عناصر استفاده می‌کند، اما نقشه را به‌جای یک نوار لغزنده به صورت شبکه‌ای یا طرح‌بندی سنگ‌تراشی نشان می‌دهد.

تصویر را اسکرول کنید

ماژول Scroll Image یک افکت اسکرول را به هر تصویری زمانی که بازدیدکننده روی تصویر می‌چرخد اضافه می‌کند. شما روی جهت پیمایش، تراز، اندازه، سرعت و غیره کنترل دارید. یک حاشیه، همپوشانی، نشان و شرح اضافه کنید و یک لایت باکس را فعال کنید. شما بر روی نشان، از جمله گزینه های متن، نماد، موقعیت و نگه داشتن کنترل دارید.

رتبه بندی ستاره ای

ماژول رتبه بندی ستاره به شما امکان می دهد رتبه بندی ستاره ها را در هر نقطه از صفحه خود قرار دهید. بین رتبه بندی های 5 ستاره و 10 ستاره انتخاب کنید و مقدار رتبه بندی را با یک نوار لغزنده تنظیم کنید. نماد سفارشی را اضافه کنید، شماره رتبه بندی را نشان دهید، رتبه بندی را فعال کنید، عنوان را فعال کنید، محتوا اضافه کنید و طرحواره را فعال کنید. اگر عدد رتبه‌بندی را فعال کنید، می‌توانید عدد را با یا بدون براکت نمایش دهید یا عدد را با یا بدون امتیاز احتمالی بالا نمایش دهید. همچنین می‌توانید سمت راست یا چپ نمادها را انتخاب کنید. اگر یک رتبه بندی را انتخاب کنید، فقط یک نماد را به همراه گزینه های شماره شما نشان می دهد.

جدول

ماژول جداول DiviFlash به شما امکان می دهد جداول را با دست ایجاد کنید. چند خط اضافه کنید و سپس محتوای خود را در یک ویرایشگر HTML به خط اضافه کنید. حتی HTML را به عنوان ورودی می پذیرد تا بتوانید آیکون ها و انواع دیگر محتوا را اضافه کنید. به پس‌زمینه‌های زوج و فرد به‌طور مستقل استایل دهید و نوع خطوط را برای ساخت هدر خط، پاورقی، متن بدنه و غیره انتخاب کنید. همچنین شامل گزینه های ادغام ردیف و ستون است.

چرخ فلک با توصیه ها

ماژول Testimonial Carousel DiviFlash گواهینامه ها را به عنوان کارت ایجاد می کند و آنها را در یک نوار لغزنده نمایش می دهد. هر تعداد که دوست دارید اضافه کنید و بین Slides و Coverflow برای نوع چرخ فلک انتخاب کنید. می‌توانید رتبه‌بندی ستاره، آرم شرکت و نماد پیشنهاد را اضافه کنید.

تنظیمات افزونه DiviFlash

برنامه های افزودنی در منوی داشبورد DiviFlash واقع در داشبورد وردپرس فعال یا غیرفعال می شوند.

پسوندهای DiviFlash

DiviFlash دارای چهار پسوند است. از جمله این موارد می‌توان به آپلود فایل‌های SVG و JSON، کد کوتاه Divi Library و پشتیبانی ACF اشاره کرد. اینها همه پسوندهای عالی هستند. کتابخانه Divi Shortcode به شما امکان می دهد یک طرح کامل Divi را در هر جایی که می توانید یک کد کوتاه قرار دهید قرار دهید. این امر بسیاری از امکانات طراحی را باز می کند. پشتیبانی ACF زمینه های سفارشی پیشرفته را ادغام می کند.

DiviFlash همچنین شامل تنظیمات پسوند منو است. آنها افکت خط پایین را فعال می کنند، حاشیه پایین را پنهان می کنند و فاصله بین آیتم های منو را اضافه می کنند.

تنظیمات واردات/صادرات

DiviFlash دارای ویژگی import/export است تا بتوانید به راحتی از طرح ها و تنظیمات خود استفاده مجدد کنید.

بسته های طرح بندی DiviFlash

ناشر 12 بسته طرح بندی رایگان ایجاد کرده است که شامل ماژول های DiviFlash است. آنها شامل چندین صفحه برای کمک به شما برای شروع طراحی وب سایت خود هستند. آنها برای دانلود رایگان هستند.

DiviFlash را از کجا بخریم

DiviFlash در بازار Divi با قیمت 89 دلار موجود است. این شامل استفاده نامحدود از وب سایت، 30 روز ضمانت بازگشت وجه و یک سال پشتیبانی و به روز رسانی است.

پایان افکار

این برداشت ما از DiviFlash است. ماژول های بسیار خوبی در این افزونه وجود دارد. همه مفید و کاملا قابل تنظیم هستند. من به خصوص وبلاگ ها و نقشه سازهای محصول را دوست داشتم. با WooCommerce و Advanced Custom Fields سازگار است و شامل چندین افزونه است که عملکردهای بیشتری را به Divi اضافه می کند. اگر علاقه مند به گسترش جعبه ابزار Divi خود و افزودن ویژگی های بیشتر به وب سایت Divi خود هستید، DiviFlash یک انتخاب عالی است.

ما می خواهیم از تو بشنویم. آیا DiviFlash را امتحان کرده اید؟ نظر خود را در مورد آن در نظرات با ما در میان بگذارید.