منو سایت

برجسته پلاگین Divi: Divi Accordions Plus

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
برجسته پلاگین Divi: Divi Accordions Plus

Divi Accordions Plus یک افزونه شخص ثالث برای Divi Builder است که یک سازنده آکاردئون جدید اضافه می کند. از چندین ماژول Divi Accordions Plus با هم در یک صفحه استفاده کنید و مانند آکاردئون کار می کنند، بنابراین وقتی یکی باز می شود، دیگری بسته می شود. آکاردئون ها را با هم یا به صورت جداگانه طراحی کنید، نمادها و تصاویر را نمایش دهید و موارد دیگر. در این پست، نگاهی به Divi Accordions Plus می اندازیم، می بینیم که چه کاری می تواند انجام دهد و استفاده از آن چقدر آسان است تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا محصول مناسب برای نیازهای شما است یا خیر. ما از Poke Restaurant About Page Layout به عنوان پس‌زمینه این آموزش استفاده خواهیم کرد. بنابراین اگر هنوز آن را دانلود نکرده‌اید، می‌توانید اکنون با عضویت در Divi آن را دریافت کنید.

ماژول Divi Accordions Plus

Divi Accordions Plus یک ماژول جدید به Divi Builder اضافه می کند. به سادگی ماژول را در هر جایی که دوست دارید در طرح بندی های Divi خود اضافه کنید.

اضافه کردن آکاردئون پلاس به طرح

زیر ماژول های آکاردئون

زیر ماژول ها آکاردئون های فردی ایجاد می کنند. با کلیک روی افزودن آیتم جدید، هر تعداد که می خواهید اضافه کنید. شما همچنین می توانید آنها را شبیه سازی، تنظیم مجدد و حذف کنید. آنها از تنظیمات ماژول اصلی پیروی می کنند، اما تنظیمات محتوا و طراحی خاصی دارند که باید از آنها استفاده کنید.

یک مورد جدید اضافه کنید

محتوا

عنوان، زیرنویس (که در صورت تمایل می توانید آن را غیرفعال کنید) و محتوای متن اضافه کنید. اینها عناصر اصلی آکاردئون هستند.

محتوای آکاردئون

وضعیت مورد

Item State حالت باز یا بسته آکاردئون ها را هنگام بارگیری صفحه تنظیم می کند. پیش فرض خاموش است، بنابراین آکاردئون ها بسته هستند. در این مثال من آکاردئون را باز نکردم. وقتی آیتم حالت را فعال کردم به طور خودکار باز شد.

حالت آکاردئون فعال

تنظیمات طراحی زیرماژول های آکاردئون Divi Accordions Plus

تب Design for submodules تنظیمات این آکاردئون را کنترل می کند. اگر می‌خواهید یکسان به نظر برسند، می‌توانید آن‌ها را در تنظیمات ماژول اصلی سفارشی کنید، اما همچنان باید از این تنظیمات برای انتخاب تصاویر و نمادها استفاده کنید. بیایید نگاهی به تنظیماتی بیندازیم که مختص زیر ماژول هستند.

نماد سمت چپ

نماد سمت چپ عنصر گرافیکی که در سمت چپ آکاردئون ظاهر می شود را کنترل می کند. آن را فعال یا غیرفعال کنید، آن را در حالت باز بچرخانید، یک نماد یا تصویر را انتخاب کنید و با ابزارهای استاندارد Divi به آن استایل دهید. یک تصویر یا نماد مانند یک لوگو در سمت چپ عالی کار می کند. در این مثال، من یک تصویر را انتخاب کردم و نماد چرخش سمت چپ (سوئیچ باز) را فعال کردم، بنابراین وقتی آکاردئون را باز کردم، تصویر چرخید.

آیکون سمت چپ را فعال کنید

برای این مثال، پس زمینه و رنگ آیکون را تنظیم کردم.

سبک نماد سمت چپ

نماد سمت راست

نماد سمت راست عنصر گرافیکی را که در سمت راست آکاردئون ظاهر می شود کنترل می کند. آن را فعال یا غیرفعال کنید، آن را در حالت باز بچرخانید، یک نماد یا تصویر را انتخاب کنید و با ابزارهای استاندارد Divi به آن استایل دهید. نمادی که حالت باز یا بسته آکاردئون را نشان می دهد در سمت راست عالی عمل می کند.

اضافه کردن نماد صحیح

در این مثال، من یک نماد متفاوت را انتخاب کردم، رنگ نماد، رنگ پس‌زمینه را تغییر دادم و یک حاشیه سبک اضافه کردم.

سبک آیکون صحیح

تنظیمات محتوای Divi Accordions Plus

بخش Contents شامل تنظیمات اولیه Divi و چند تنظیمات خاص Divi Accordions Plus است.

سرعت

سرعت سرعت باز و بسته شدن سوئیچ ها را کنترل می کند. در میلی ثانیه تنظیم کنید.

تنظیم سرعت سوئیچینگ آکاردئون

حالت

این حالت نحوه کار آکاردئون ها را تغییر می دهد.

حالت آکاردئون

حالت آکاردئون به شما امکان می دهد بین چندین سوئیچ فعال و یک سوئیچ فعال یکی را انتخاب کنید. چندین سوئیچ فعال، همه سوئیچ ها را باز می گذارند تا زمانی که کاربر آنها را ببندد. مثال زیر چندین سوئیچ فعال را نشان می دهد.

نمونه ای از چندین سوئیچ فعال

تک سوئیچ های فعال تنها یک سوئیچ را در یک زمان باز می کنند. هنگامی که کاربر سوئیچ جدیدی را انتخاب می کند، سوئیچ باز را می بندد. این مثال سوئیچ های تک فعال را نشان می دهد.

حالت سوئیچینگ فعال تک، حالت استاندارد عملکرد آکاردئون ها

حالت آکاردئون جهانی

حالت جهانی آکاردئون یک ویژگی جدید جالب است. بدون در نظر گرفتن تعداد ماژول‌های Divi Accordion Plus در صفحه، یک جابجایی باز را امکان‌پذیر می‌کند. حالت جهانی آکاردئون را در هر ماژول Divi Accordions Plus در صفحه ای که می خواهید از حالت جهانی آکاردئون استفاده کنید، فعال کنید. ماژول هایی که این حالت را فعال نکرده باشند تحت تأثیر این حالت قرار نخواهند گرفت. این به ویژه برای ایجاد آکاردئون های چند ستونی در یک ردیف عالی است.

در مثال زیر، ماژول Divi Accordions Plus دیگری را اضافه کردم و حالت Global Accordion Mode را برای هر دو فعال کردم. وقتی یک آکاردئون را در یکی از ماژول ها باز می کنم، آکاردئون باز در ماژول دیگر بسته می شود.

سوئیچ جهانی

تنظیمات طراحی Divi Accordions Plus

تنظیمات طراحی، سبک های پیش فرض را برای همه آکاردئون ها کنترل می کنند. این تنظیمات توسط تنظیمات زیر ماژول های جداگانه بازنویسی می شوند.

سرتیتر

عنوان، رنگ پس‌زمینه، رنگ پس‌زمینه سوئیچ باز، فاصله، حاشیه‌ها و سایه کادر را کنترل می‌کند. در این مثال، من رنگ پس زمینه سوئیچ های باز و بسته را تغییر دادم.

رنگ های پس زمینه هدر عنصر

نماد سمت چپ

نماد سمت چپ رنگ نماد، رنگ سوئیچ باز نماد، رنگ پس‌زمینه، رنگ پس‌زمینه سوئیچ باز، فاصله، حاشیه و سایه جعبه را برای کل ماژول آکاردئون کنترل می‌کند. اگر می خواهید یکپارچگی در سبک داشته باشید، بهتر است رنگ نمادها را در اینجا تنظیم کنید و سپس به صورت جداگانه نماد خود را برای هر دکمه آکاردئون انتخاب کنید. در این مثال، من یک حاشیه در اطراف آیکون ها اضافه کردم و شکل دادم تا با رنگ پس زمینه یکدست تر شود.

طرح بندی نماد سمت چپ

نماد سمت راست

نماد سمت راست رنگ نماد، رنگ تغییر نماد باز، رنگ پس‌زمینه، تغییر رنگ پس‌زمینه، فاصله، حاشیه و سایه کادر را کنترل می‌کند. در مثال، من رنگ های سوئیچ باز، قاب را تنظیم کردم و رنگ آیکون سوئیچ باز را تغییر دادم.

قالب بندی نماد صحیح

عنوان

عنوان، رنگ پس‌زمینه عنوان، رنگ پس‌زمینه سوئیچ باز، فاصله، حاشیه و سایه کادر را کنترل می‌کند.

رنگ پس زمینه عنوان را تنظیم کنید

بدن

Body بدنه، فاصله، حاشیه و سایه جعبه عنصر را کنترل می کند. من در این مثال حاشیه را تنظیم کردم.

فرم دهی بدن آکاردئونی

متن عنوان

متن عنوان متن کلید باز را کنترل می کند و به شما امکان می دهد عنوان و زیرنویس را به طور مستقل از همان منو کنترل کنید. این شامل تمام کنترل های متن استاندارد است. من رنگ عناوین و زیرنویس ها را تنظیم کردم، اندازه فونت عنوان را تغییر دادم و در مثال زیر آن را روی پررنگ قرار دادم.

قالب بندی متن سرصفحه

عناوین اصلی

سرفصل های اصلی شامل تمام کنترل های متن استاندارد برای سرفصل های اصلی است که در قسمت محتوا مشخص کرده اید. در مثال زیر، تگ عنوان H2 و H3 را به محتوای اصلی اضافه کردم. وزن و رنگ فونت را برای هر دو عنوان در بدنه تغییر دادم.

سبک سر بدن

متن اصلی

متن اصلی شامل تمام کنترل‌های متن استاندارد برای متن اصلی در ناحیه محتوا است. در این مثال، فونت را تغییر دادم، آن را ایتالیک کردم، رنگ و اندازه فونت را تغییر دادم.

سبک متن بدنه

نمایش نهایی با رستوران Divi Poke

در اینجا به نظر می رسد که آکاردئون نهایی در طرح بندی صفحه درباره ما برای بسته طرح بندی رستوران Divi Poke چگونه است.

نتیجه نهایی با هدر، پاورقی و طرح بندی صفحه

نسخه آزمایشی Divi Accordions Plus

Divi Accordions Plus با هفت دمو برای شروع شما ارائه می شود.

نسخه ی نمایشی 1

اولین نسخه نمایشی دارای یک آکاردئون چند ستونی با نمادهای چند رنگ است. آکاردئون ها تک حاشیه هستند و محتویات آن از هر طرف حاشیه است.

نسخه آزمایشی Divi Accordions Plus

نسخه ی نمایشی 2

نسخه ی نمایشی دوم ما آکاردئون را در یک ستون با برجسته های آبی و سایه های جعبه ای نشان می دهد. آیکون ها دارای پس زمینه آبی هستند.

نسخه آزمایشی Divi Accordions Plus

نسخه ی نمایشی 3

نسخه آزمایشی سوم ما از یک طرح دو ستونی استفاده می کند و از رنگ های مختلف برای هر یک از آکاردئون ها استفاده می کند.

نسخه آزمایشی Divi Accordions Plus

نسخه ی نمایشی 4

نسخه ی نمایشی چهارم از آکاردئون تک ستونی با رنگ های گرم و حاشیه های روشن استفاده می کند.

نسخه آزمایشی Divi Accordions Plus

نسخه ی نمایشی 5

دمو پنج از عناوین و نمادهای قرمز رنگ استفاده می کند و شامل پس زمینه قهوه ای برای بدنه و پس زمینه سبز برای سرصفحه ها است. آکاردئون ها در دو ستون چیده شده اند.

نسخه آزمایشی Divi Accordions Plus

نسخه ی نمایشی 6

نسخه نمایشی ششم از پس‌زمینه عنوان آبی روشن با آبی تیره‌تر برای متن عنوان و پس‌زمینه آیکون برای آکاردئون باز استفاده می‌کند.

نسخه آزمایشی Divi Accordions Plus

نسخه ی نمایشی 7

دمو هفت هر یک از عناصر آکاردئونی را به طور مستقل با سایه های جعبه ای برای هر عنصر نشان می دهد.

نسخه آزمایشی Divi Accordions Plus

خرید Divi Accordions Plus

Divi Accordions Plus با قیمت 9 دلار در بازار Divi موجود است. این شامل استفاده نامحدود، 30 روز ضمانت بازگشت وجه و یک سال پشتیبانی و به روز رسانی است.

برجسته پلاگین Divi: Divi Accordions Plus

پایان افکار

این برداشت ما از Divi Accordions Plus است. این یک ماژول ساده است، اما دارای ویژگی های بسیاری برای آکاردئون است. من به خصوص دوست دارم که با چندین ماژول در یک صفحه کار کند. تنظیمات را بصری یافتم و هر تنظیمی که می‌خواستم تنظیم کنم وجود داشت. اگر به یک سازنده آکاردئون قدرتمند که استفاده از آن آسان باشد علاقه دارید، Divi Accordions Plus ارزش دیدن را دارد.

ما می خواهیم از تو بشنویم. آیا Divi Accordions Plus را امتحان کرده اید؟ نظر خود را در مورد آن در نظرات با ما در میان بگذارید.